Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Rozenek wskoczyła do wanny w "DDTVN". Na żywo wzięła kąpiel w… Aż nam słabo się zrobiło…
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.04.2024 12:21

Rozenek wskoczyła do wanny w "DDTVN". Na żywo wzięła kąpiel w… Aż nam słabo się zrobiło…

Małgorzata Rozenek-Majdan w "Dzień Dobry TVN"
fot. Instagram

W ubiegłym roku Małgorzata Rozenek-Majdan została zwolniona z prowadzenia “Dzień Dobry TVN”. Teraz wróciła jako gość i to w nie byle jakim stylu. Gwiazda na wizji wzięła kąpiel. Sami zdziwicie się w czym.

Zwolnienie Małgorzaty Rozenek-Majdan z "DDTVN"

Od momentu rozpoczęcia współpracy z TVN, Małgorzata Rozenek-Majdan wyrażała pragnienie dołączenia do zespołu programu "Dzień Dobry TVN". Szansę tę otrzymała dwa lata temu i wówczas rozpoczęła współpracę z Krzysztofem Skórzyńskim. Ich wspólny występ wywołał mieszane reakcje. Początkowo widzowie nie byli przekonani do obecności gwiazdy w nowej roli, ale z czasem zyskała sobie sympatyków. 

Niestety, jej praca marzeń nagle się zakończyła latem, kiedy w programie porannym doszło do masowych zwolnień. Oprócz Małgorzaty Rozenek, z pracy zostali zwolnieni także Andrzej Sołtysik, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, a kilka tygodni później dołączył do nich także Filip Chajzer

Kto aktualnie prowadzi śniadaniówkę na antenie TVN?

Miała być Kalczyńska, a jest… Poranne show TVP poprowadzi inna była gwiazda "DDTVN" W "DDTVN" nowe gwiazdy! Co za piękny duet! Przed Wielkanocą ogłosili, kto dołączył do śniadaniówki

Aktualny skład prowadzących "Dzień Dobry TVN"

Po znaczących przekształceniach w porannym programie TVN, produkcja zdecydowała się zachować pięć par prowadzących. Obecnie widzów wita pięć duetów: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

Ostatnio Edyta Zając dołączyła do programu, ale nie jako prowadząca. Nowa prezenterka będzie zajmować się obszarem "show-biznes", gdzie wraz z Mateuszem Hładkim i Oli Rogowską będzie relacjonować najnowsze wydarzenia z życia celebrytów. 

Mimo że Małgorzata Rozenek-Majdan została zwolniona z “DDTVN” to nadal zdarza jej się występować tam jako gość.

Małgorzata Rozenek-Majdan wzięła kąpiel na żywo w "DDTVN"

Sobotni odcinek “Dzień Dobry TVN” poprowadzili Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski. Jednym z gości okazała się być Małgorzata Rozenek-Majdan. Gwiazda promuje obecnie intensywnie swój najnowszy program o nazwie “Pokonaj mnie, jeśli potrafisz”.

W “DDTVN” Rozenek chciała się sprawdzić w dość nietypowej czynności. Otóż pojawiła się na wizji w czarnym stroju kąpielowym. I weszła do wanny pełnej…lodu!

Łatwizna – napisano na profilu “DDTVN” na Instagramie.

Jak się okazało, nie sprawiło jej to żadnej trudności. Poprosiła jedynie, aby potrzymano jej włosy, aby uchronić je przed zamoczeniem. Damian Michałowski był w szoku, że takie wyzwanie nie było żadnym problemem dla Rozenek-Majdan.

Małgosia ty weszłaś, jak do jakiegoś ciepełka! – powiedział prezenter.

Warto wspomnieć, że Małgorzata chwaliła się już jakiś cza temu tym, że zaczęła morsować. Było jej z tego powodu na pewno łatwiej wykonać to zadanie, ponieważ jej ciało jest przyzwyczajone do niskich temperatur. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w wannie z lodem, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan w wannie z lodem, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan w wannie z lodem, fot. Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan w wannie z lodem, fot. Instagram