Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Edyta Zając już po debiucie w "DDTVN". Skrajne opinie widzów: "Elokwencja i klasa" vs. "Dramat"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.04.2024 12:42

Edyta Zając już po debiucie w "DDTVN". Skrajne opinie widzów: "Elokwencja i klasa" vs. "Dramat"

Edyta Zając, Dzień Dobry TVN
Edyta Zając zadebiutowała w "Dzień Dobry TVN", fot. Instagram

Edyta Zając dołączyła na stałe do ekipy programu "Dzień Dobry TVN". W piątkowy poranek po raz pierwszy wystąpiła w roli prezenterki. Jak jej poszło? Internauci nie omieszkali wystawić gwieździe opinii w mediach społecznościowych. Po ich słowach można się pogubić.

Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Pokazano nową gwiazdę

Programy śniadaniowe przechodzą w polskiej telewizji totalną rewolucję. Nie tak dawno byliśmy świadkami ogromnych roszad w TVN. Z wydaniami pożegnali się m.in.: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Andrzej Sołtysik. Ich "bezrobocie" nie trwało jednak długo. Szybko wrócili do medialnych obowiązków.

Była "Perfekcyjna Pani Domu" przygotowuje się do telewizyjnego programu dla TVN, w których pokaże swoje fizyczne granice, Agnieszkę Woźniak-Starak już oglądamy w "Mam Talent!", a Andrzej Sołtysik dołączył do portalu Świat Gwiazd, dla którego przeprowadza bezbłędne rozmowy z gwiazdami show-biznesu.

Obecnie widzowie "Dzień Dobry TVN" oglądają wydania z udziałem Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Ewy Drzyzgy i Krzysztofa Skórzyńskiego, Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego oraz Sandry Hajduk-Popińskiej i Anny Senakary. Do tego grona w piątek dołączyła znana gwiazda. Edyta Zając zaliczyła debiut w śniadaniówce TVN. Jak jej umiejętności ocenili widzowie? Szczegóły poniżej.

Edyta Zając
Edyta Zając debiutuje w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Zwolniona niedawno z TVP, wylądowała w BBC News! "Jesteście gotowi?" Będzie kolejna główna wygrana w "Milionerach"? Pojawił się przeciek z planu

Edyta Zając w "Dzień Dobry TVN". Czym zajmie się modelka?

Modelka jak dotąd doskonale czuła się na wybiegach polskich i zagranicznych pokazów mody. Wszystko wskazuje jednak na to, że produkcja "Dzień Dobry TVN" zobaczyła w niej potencjał do śniadaniówki.

W ostatnim czasie widzowie TVN mogli zobaczyć ją wśród publiczności programu "Drag Me Out. Czas na show". Edyta Zając wspiera swojego partnera, Mikołaja Mikołajczaka, który jest jednym z uczestników premierowej edycji głośnego show. Teraz sama ma okazję zabłysnąć przed kamerami.

Nowa prezenterka zajmie się działem "show-biznes", gdzie w towarzystwie Mateusza Hładkiego i Oli Rogowskiej powie widzom, co słychać u celebrytów. W piątkowy poranek po raz pierwszy mogliśmy zobaczyć ją w "Dzień Dobry TVN". Jak sobie poradziła? Internauci są zdecydowanie podzieleni. Szczegóły poniżej.

Edyta Zając
Edyta Zając debiutuje w "Dzień Dobry TVN". Jak jej poszło?, fot. instagram.com/dziendobrytvn/

Internauci ocenili debiut Edyty Zając w "Dzień Dobry TVN". Nie brak sprzeczności

Od rana na profilu "Dzień Dobry TVN" pojawiały się zdjęcia i fragmenty nagrań z udziałem nowej gwiazdy. Produkcja ma nadzieję na ciepłe przyjęcie prezenterki, a ona sama od razu odezwała się do obserwatorów po debiucie.

I jak na debiut przystało, troszeczkę się stresowałam. Ale kiedy usiadłam już w fotelu, poczułam jakbym była u siebie - wyznała w mediach społecznościowych.

Pojawienie się Edyty Zając w śniadaniówce wywołało spore emocje w widzach. Zdania jednak są mocno podzielone, a nawet popadają w skrajności. Jedni po debiucie nie mogli się nachwalić na temat nowej gwiazdy TVN.

  • To powinna być jedna z prowadzących ddtvn. Klasa!
  • Elokwencja i klasa. Brawo.
  • Pani Edyta wywindowała wejścia show-biznesowe hen do nieba. Oby pojawiała się jak najczęściej.
  • Absolutnie cudowny debiut! Niesamowita klasa od Pani „bije” i spokój, mimo zapewne niewielkiego stresu, który Pani towarzyszył .

Oczywiście nie zabrakło też osób, które chłodno przywitały modelkę. W ich oczach nowa prezenterka ma jeszcze wiele do poprawy.

  • Wszystko ładnie pięknie, ale ta jej energia nie jest zbyt telewizyjna, można usnąć.
  • Jezu. Dramat. Prawie zasnąłem. Ona nie ma w sobie grama życia. Żegnamy na dzień dobry.
  • Nic ciekawego, ale bardzo ładnie elegancko wykonane.

Czas pokaże, czy Edyta Zając na dłużej zagości przed kamerami "Dzień Dobry TVN". W końcu nie tylko ona ma zasilić grono gwiazdorskiej obsady. Widzów czekają jeszcze niespodzianki.

Edyta Zając
Edyta Zając debiutuje w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/edyta_zajac/
Edyta Zając
Edyta Zając debiutuje w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/edyta_zajac/
Edyta Zając
Edyta Zając debiutuje w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/edyta_zajac/
Edyta Zając
Edyta Zając debiutuje w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/edyta_zajac/