Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > W "DDTVN" nowe gwiazdy! Co za piękny duet! Przed Wielkanocą ogłosili, kto dołączył do śniadaniówki
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.03.2024 08:57

W "DDTVN" nowe gwiazdy! Co za piękny duet! Przed Wielkanocą ogłosili, kto dołączył do śniadaniówki

Dzień Dobry TVN
Nowy duet w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Widzowie śniadaniówek w ostatnich miesiącach obserwują diametralne zmiany w popularnych programach. Po serii zwolnień w "Pytaniu na śniadanie" wzięto na warsztat również "Dzień Dobry TVN". Na ekranie zadebiutują zupełnie nowe gwiazdy. Kto dołączył do obsady?

Roszady w telewizyjnych śniadaniówkach. "Pytanie na śniadanie" z nową obsadą

Już dawno w polskiej telewizji nie doszło do takich zmian, jak w ostatnim czasie w TVP. Z popularną śniadaniówką pożegnały się wszystkie dotychczasowe duety prowadzących. Obszernymi oświadczeniami o zakończeniu współpracy dzieliła się m.in.: Anna Popek, Kasia Cichopek, Tomasz Kammel czy Maciej Kurzajewskich.

Dziękujemy za wspaniałą współpracę przy produkcji programu "Pytanie na Śniadanie". Dziękujemy Wydawcom za zaufanie i wsparcie, które umożliwiły nam realizację tego programu. Wasza determinacja i zaangażowanie były kluczowe dla jego sukcesu. Dziękujemy Gościom, którzy zechcieli podzielić się swoimi historiami, wiedzą i doświadczeniem. Wasza obecność w studiu sprawiła, że każde wydanie programu było wyjątkowe i interesujące. Dziękujemy Ekipie, która pracowała za kulisami, dbając o każdy szczegół produkcji. Wasza ciężka praca, kreatywność i profesjonalizm sprawiły, że program był zawsze dobrze zorganizowany i atrakcyjny dla widzów - żegnała się gwiazda "M jak miłość".

Widzowie byli zszokowani, że z "Pytaniem na śniadanie" pożegnały się największe gwiazdy telewizyjnej stacji. Szybko jednak na ich miejsce znaleziono nowych prezenterów. Obecnie poranne wydania możemy oglądać w towarzystwie duetów: Joanna Górska i Robert Stockinger, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Beata Tadla i Tomasz Tylicki, Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło oraz Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Nowe zestawienie gwiazd TVP generuje wiele emocji, tym bardziej, że i im zdarzają się niecodzienne sytuacje na antenie. Do podobnych metamorfoz dochodzi także u konkurencyjnej stacji. Produkcja "Dzień Dobry TVN" szykuje dla widzów nowy duet. Kto pojawi się przed kamerami śniadaniówki?

Takiej randki w "Sanatorium miłości" nie było w żadnej edycji! Stefan wiedział, jak zawrócić w głowie dwóm kuracjuszkom: "Kiep chłopak! Ma siłę" Prowadzący "PnŚ" musieli przeprosić męża Agnieszki Kaczorowskiej. Na wizji zrobiło się nie zręcznie

Zmiany w "Dzień Dobry TVN". Kto prowadzi poranne wydania?

Jeszcze nie tak dawno doszło do olbrzymich roszad w obsadzie śniadaniówki TVN. Z porannymi wydaniami pożegnali się m.in.: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Andrzej Sołtysik. Ich "bezrobocie" nie trwało jednak długo.

Była "Perfekcyjna Pani Domu" przygotowuje się do telewizyjnego programu dla TVN, a Agnieszkę Woźniak-Starak już możemy oglądać w show "Mam Talent!", gdzie występuje jako prowadząca. Andrzej Sołtysik nadal rozwija karierę dziennikarską w portalu Świat Gwiazd, dla którego przeprowadza bezbłędne rozmowy z reprezentantami show-biznesu.

Widzowie "Dzień Dobry TVN" mogą oglądać poranny program z czterema parami prowadzących: Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, Ewą Drzyzgą i Krzysztofem Skórzyńskim, Pauliną Krupińską i Damianem Michałowskim oraz Sandrą Hajduk-Popińską i Anną Senakarą.

Do tego grona niedługo dołączy kolejna para gwiazd. Wiemy, czy zajmą się dla śniadaniówki TVN. Szczegóły poniżej.

Dzień Dobry TVN
Nowy duet w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Nowy duet w "Dzień Dobry TVN". Kogo zobaczymy na ekranie?

Jak donosi portal Wirtualne Media krąg gwiazd "Dzień Dobry TVN" zasili nowy duet. Na antenie już niedługo mamy zobaczyć Macieja Dolegę, który w przeszłości współpracował ze stacją TVP Info. W TVN24 prowadził za to "Teleserwis". Tym razem widzowie śniadaniówki mają zobaczyć go jako korespondenta z istotnych wydarzeń. Jako reporter będzie informował odbiorców o najważniejszych wydarzeniach na żywo.

Krąg gwiazd śniadaniówki TVN ma zasilić także znana modelka, Edyta Zając. Z polskich i światowych wybiegów przeniesie się przed kamery działu "show-biznes" by wraz z Mateuszem Hładkim i Olą Rogowską powiedzieć widzom co słychać w życiu celebrytów. Widzowie TVN mogli niedawno zauważyć ją wśród publiczności show "Drag Me Out". Wśród uczestników premierowej edycji znalazł się jej partner Mikołaj Mikołajczyk.

Z jednej strony umie się poddać dyscyplinie i pracować z ludźmi, bo to jest bardzo ważny składnik tego zawodu. A z drugiej strony odpala przed kamerą i na wybiegu, można jej zaufać zawodowo. No i jeszcze z taką urodą, jaką ma Edyta, to jest idealne połączenie - mówiła o modelce Kasia Sokołowska.

Produkcja na razie milczy w kwestii poszerzenia grona prowadzących "Dzień Dobry TVN". Nowe gwiazdy mają szansę podbić serca wymagających widzów?

Edyta Zając
Nowy duet w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Edyta Zając
Nowy duet w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Edyta Zając
Nowy duet w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Maciej Dolega
Nowy duet w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Maciej Dolega
Nowy duet w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Źródło: Wirtualne Media