Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Nie musisz wszystkiego mówić". Skórzyński nieźle wkurzył Drzyzgę na wizji. To nie była wiadomość dla widzów
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 09.04.2024 12:39

"Nie musisz wszystkiego mówić". Skórzyński nieźle wkurzył Drzyzgę na wizji. To nie była wiadomość dla widzów

Dzień Dobry TVN
Krzysztof Skórzyński wkurzył Ewę Drzyzgę na wizji "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF/instagram.com/dziendobrytvn/

We wtorkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" widzów powitała Ewa Drzyzga w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim. Para już od pierwszych minut przykuła uwagę niecodziennym zachowaniem. Najpierw rozpoczęli prywatną dyskusję, a po chwili prezenter powiedział wszystkim o sekrecie gwiazdy. Przekroczył granicę?

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński stworzyli duet w "Dzień Dobry TVN"?

Po ogromnych zmianach w śniadaniówce TVN, produkcja zachowała pięć par prowadzących. Obecnie widzów witają: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska.

Uwagę przykuwa przede wszystkim Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, którzy przed zmianami prowadzili "Dzień Dobry TVN" w zupełnie innych duetach. Była gospodyni "Rozmów w toku" występowała z Agnieszką Woźniak-Starak, która obecnie debiutuje jako prowadząca "Mam talent!". Krzysztof Skórzyński za to jeszcze niedawno tworzył duet z Małgorzatą Rozenek. Ta niedługo pojawi się w autorskim programie "Pokonaj mnie jeśli potrafisz".

Nowe parowanie gospodarzy wywołało sporo emocji, jednak wszystko zapowiadało, że początek ich współpracy przebiega pomyślnie. Teraz jednak ujawnili rzeczywistość ich relacji. Prezenter przy wszystkich powiedział o sekrecie Ewy Drzyzgi. Szybko mu tego nie daruje.

Wystartowała śniadaniówka TV Republika. Tak Anna Popek przywitała się z widzami. Pamiętne słowa Edyta Zając już po debiucie w "DDTVN". Skrajne opinie widzów: "Elokwencja i klasa" vs. "Dramat"

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński zaczęli "Dzień Dobry TVN" od sprzeczki

We wtorkowy poranek widzów TVN powitała Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. Wbrew słonecznej pogodzie pomiędzy gwiazdami już od samego początku była burzowa atmosfera. Prezenter chciał żartobliwie rozpocząć program, zdradzając nieco prywatny swojej koleżanki.

Zawsze żałuję, że ten program nie zaczyna się jakoś tak minutę wcześniej, to byście zobaczyli rytuał Ewy - zaczął.

Ewa Drzyzga próbowała zachować twarz i odciągnąć kolegę od ujawnienia jej sekretu. Krótko skwitowała jego komentarz i przywitała się z widzami "Dzień Dobry TVN".

Nie musisz wszystkiego mówić - powiedziała półgłosem.

Krzysztof Skórzyński nie dał jednak za wygraną i zaczął opowiadać o tym co dzieje się na kilka chwil przed wejściem na antenę. Ewa Drzyzga nie była zadowolona z jego braku lojalności. Co skrywa gwiazda TVN?

Krzysztof Skórzyński na antenie "Dzień Dobry TVN" zdradził sekret Ewy Drzyzgi

Prace przy śniadaniówce TVN zaczynają się bladym świtem. Duet prowadzących musi być wcześnie rano w studiu, by powitać z energią widzów "Dzień Dobry TVN". Często w takich momentach gwiazdy rezygnują z rodzinnych obowiązków, w tym spędzenia poranka z dziećmi. Okazuje się, że Ewa Drzyzga jeszcze przed wejściem na antenę pamięta o rozmowie z synami.

Ona po prostu dzwoni do swoich dzieci, by je obudzić do szkoły, to jest urocze. Jesteś cudowną mamą. Staszku, Ignacy pobudka! - zdradził na wizji Krzysztof Skórzyński.

Prezenterka nie była zadowolona z takiego obrotu spraw i nawet schowała się za plecami programowego kolegi. Po chwili jednak zdecydowała się na kąśliwy komentarz.

Patrz jak się uprze… Ty jesteś baran? - zapytała prowadzącego nawiązując do znaku zodiaku.

Gdy Krzysztof Skórzyński potwierdził jej przypuszczenia, Ewa Drzyzga wywróciła oczami. Po incydencie w "Dzień Dobry TVN" prezenter musiał odzyskać względy gwiazdy poprzez m.in. wachlowanie jej liściem.

O mój Boże! Gdybym ja wiedziała… - podsumowała sytuację.

Dzień Dobry TVN
Krzysztof Skórzyński wkurzył Ewę Drzyzgę na wizji "Dzień Dobry TVN", fot. Instagram
Dzień Dobry TVN
Krzysztof Skórzyński wkurzył Ewę Drzyzgę na wizji "Dzień Dobry TVN", fot. Instagram
Dzień Dobry TVN
Krzysztof Skórzyński wkurzył Ewę Drzyzgę na wizji "Dzień Dobry TVN", fot. Instagram
Dzień Dobry TVN
Krzysztof Skórzyński wkurzył Ewę Drzyzgę na wizji "Dzień Dobry TVN", fot. Instagram
Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński wkurzył Ewę Drzyzgę na wizji "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński
Krzysztof Skórzyński wkurzył Ewę Drzyzgę na wizji "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF