Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Mam talent!": Fanka zarzuciła Wieniawie, że nazbyt spoufala się z Prokopem. Poszło o bardzo intymny gest
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 06.04.2024 22:14

"Mam talent!": Fanka zarzuciła Wieniawie, że nazbyt spoufala się z Prokopem. Poszło o bardzo intymny gest

Mam talent
Julia Wieniawa spoufalała się z Marcinem Prokopem w “Mam talent!”?, fot. KAPiF/Kadr z:"Mam talent!", TVN

Widzowie TVN w sobotni wieczór poznali kolejnych bohaterów "Mam talent!", którzy skradli serca jurorom. Wbrew pozorom to nie ich umiejętności skupiły uwagę internautów. W mediach społecznościowych pojawiły się zarzuty wobec Julii Wieniawy. Przekroczyła granicę?

"Mam talent!" z nowymi gwiazdami

We wiosennej ofercie TVN pojawiła się odnowiona edycja popularnego show "Mam talent!". Tym razem w roli jurorów obok Agnieszki Chylińskiej zobaczyliśmy debiutujących: Julię Wieniawę i Marcina Prokopa. Mimo ogromnych starań nadal najwięcej uwagi przykuwał charyzmatyczna piosenkarka.

Nie brak też nowych prowadzących. W tej chwili swój debiut w programie odbywa Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak. Z każdym tygodniem emocje rosną za sprawą niespotykanych talentów uczestników. Jurorzy są w szoku na widok tego co wyczyniają na scenie, a widzowie… skupili się na gwiazdorskim jury.

Jedna z fanek zauważyła pewien intymny gest Julii Wieniawy w kierunku Marcina Prokopa. Od razu posypały się zarzuty. Nowa gwiazda TVN za bardzo sobie folguje przed kamerami? Szczegóły poniżej.

Co ta Chylińska? Przecież to usłyszą jej dzieci! Mogłaby nieco powściągnąć język... Po tragicznym wypadku wrócił do "Mam talent!". Na wózku, ale i tak rozniósł scenę! Kim jest Tomek Kowalski?

"Mam talent!" uczestnicy zachwycają jurorów

15. edycja "Mam talent!" przedstawia widzom grono utalentowanych osób w różnym wieku. Podczas sobotniego odcinka poznaliśmy m.in.: Łukasz, który od 13 lat pracuje w lokalach serwujących pizzę, a z kręcenia ciasta zrobił prawdziwą sztukę czy 12-letniego Tymona, który jak mało kto wywija na parkiecie. Jurorzy nie mogą wyjść z podziwu po ich występach.

Tu jest potencjał taneczny, potencjał aktorski i jeszcze potencjał na komika - chwaliła tancerza Julia Wieniawa.

Energia uczestników udziela się także gwiazdom, które zapominają, że są przed kamerami. O nieco więcej luzu pozwoliła sobie Julia Wieniawa. W pewnym momencie bez ostrzeżeń skierowała się ku Marcinowi Prokopowi. Jego reakcja nie umknęła fance "Mam talent!".

Widzowie "Mam talent!" skupili się na jurorach. Julia Wieniawa przesadziła z czułym gestem?

Każdy z jurorów chce się wyróżnić, by zapaść w pamięć widzom. Ich sympatia jest tym bardziej ważna, gdy niektórzy dopiero zaczynają swoją przygodę z produkcją "Mam talent!". Doskonale wie o tym Marcin Prokop, który postanowił zażartować po występie Łukasza. Uczestnik przedstawił pokaz kręcenia spodami od pizzy, na który żywo zareagował gwiazdor.

Wyobraziłem sobie minę gościa w Twojej pizzerii, który przychodzi z narzeczoną na walentynki, romantyczny wieczór i nagle przychodzi Łukasz i zaczyna wirować im nad głową tym wszystkim - zażartował Marcin Prokop, wywołując śmiech u publiczności i pozostałych jurorek.

Wciągnięta w historię była zwłaszcza Julia Wieniawa, która w pewnym momencie chwyciła prezentera za rękę. Gest nie umknął uwadze internautki, która zarzuciła gwieździe spoufalanie się. Jej zachowanie naprawdę mogło wywołać taką reakcję?

To łapanie Marcina za rękę przez Julkę jest okropne. Widać, że on nie czuje się komfortowo z takim spoufalaniem, ale nie odpycha jej, zachowuje klasę - napisała fanka pod jednym z postów.

Mam talent
Julia Wieniawa spoufalała się z Marcinem Prokopem w “Mam talent!”?, fot. Kadr z:"Mam talent!", TVN
Mam talent!
Julia Wieniawa spoufalała się z Marcinem Prokopem w “Mam talent!”?, fot. KAPiF
Mam talent!
Julia Wieniawa spoufalała się z Marcinem Prokopem w “Mam talent!”?, fot. KAPiF
Mam talent!
Julia Wieniawa spoufalała się z Marcinem Prokopem w “Mam talent!”?, fot. KAPiF
Mam talent!
Julia Wieniawa spoufalała się z Marcinem Prokopem w “Mam talent!”?, fot. KAPiF