Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Wystartowała śniadaniówka TV Republika. Tak Anna Popek przywitała się z widzami. Pamiętne słowa
Karolina Kurek
Karolina Kurek 08.04.2024 09:08

Wystartowała śniadaniówka TV Republika. Tak Anna Popek przywitała się z widzami. Pamiętne słowa

TV Republika
Anna Popek, Rafał Patyra, fot. TV Republika

Telewidzowie już mogą oglądać Annę Popek w TV Republika. Dziennikarka zadebiutowała w nowym programie śniadaniowym stacji w poniedziałkowy poranek. Oto co powiedziała do osób przed odbiornikami. 

Znane osoby w TV Republika

TV Republika to stacja telewizyjna, o której  zrobiło się głośniej u schyłku poprzedniego roku, gdyż w wyniku zmiany władzy w Polsce doszło do modyfikacji wśród pracowników TVP. Danuta Holecka, która przez wiele lat prowadziła “Wiadomości” zakończyła współpracę z Telewizją Polską i została zatrudniona w Republice.

Dziś jest największą gwiazdą wyżej wymienionej telewizji. Holecka to gospodyni głównego pasma informacyjnego- “Dzisiaj”. Wielu innych pracowników TVP po zwolnieniu znalazło pracę w TV Republika. Ostatnio do tego grona dołączyła znana telewidzom z “Pytania na śniadanie” Anna Popek. Dziennikarka będzie prowadziło nowe pasmo poranne stacji. 

Zwolniona z TVP Anna Popek ma już nową pracę. Wiadomo, kto ją zatrudnił Anna Popek w złym stanie zdrowia. To się z nią dzieje po zwolnieniu z TVP. Przykre doniesienia

Nowy program śniadaniowy w TV Republika

W TV Republika rozpoczęło się nadawanie śniadaniówki. Nowy program stacji zadebiutował w poniedziałek 8 kwietnia około godziny 6:09. Na ekranach odbiorników w formacie “Wstajemy” telewidzów przywitała Anna Popek i Rafał Patyra. 

Dzień dobry, to jest historyczny moment. Witamy państwa bardzo serdecznie, rozpoczynając tym samym nową erę w dziejach Republiki bowiem dzisiaj ruszamy z telewizją śniadaniową właśnie tutaj -  rozpoczęła prezenterka. 

Jej współprowadzący dodał:

I wierzymy, że to będzie owocna era, drodzy państwo. Gwarantujemy to osobą Ani Popek - powiedział Patyra. 

Ich przywitanie się z odbiorcami na tym się nie zakończyło. 

Jak Anna Popek przywitała się z widzami?

Patyra zwrócił uwagę na datę w kalendarzu, na którą przypada emisja pierwszego programu “Wstajemy” w TV Republika.

Chińscy magowie twierdzą, że ósmy dzień kwietnia to dobry dzień, żeby coś rozpoczynać - zauważył. 

Popek kontynuowała tą kwestię, skupiając się na informacji, że 8 kwietnia to bardzo dobry czas na rozpoczęcie czegoś nowego. Była dziennikarka TVP zaczęła nawet namawiać telewidzów do wdrażania wyzwań w swoim życiu z tej okazji. 

Dzisiaj jest dzień inauguracji. Wszystkie przedsięwzięcia, które rozpoczynają się właśnie dzisiaj, 8 kwietnia, mają pewność, że się powiodą. Jeżeli państwo mają w planach coś rozpocząć, zacząć dietę, rozpocząć nową pracę albo jakiś nowy etap w relacjach międzyludzkich, to dzisiaj jest ten moment. Proszę śmiało podejmować wyzwania, bo na pewno będą owocne i dobre i my wierzymy, że też tak będzie z nami - przekazała. 

W dalszej części Rafał Patyra skupił się na emisji “Wstajemy”, podkreślając wczesną godzinę startu programu i że jest ogromny atut TV Republiki, czego telewidzowie nie uświadczą na żadnym innym kanale. 

Jesteśmy najwcześniejszą polską śniadaniówką, w telewizjach nie znajdą państwo nic wcześniej. Z nami można wypić poranną kawę, zapytać np. o to, jaka będzie pogoda - podkreślił. 

A Popek uzupełniła:

Można porozmawiać o tym, co ciekawego w Polsce albo na świecie.

Co myślicie o nowym programie śniadaniowym “Wstajemy”?

Anna Popek, Rafał Patyra, fot. TV Republika
Anna Popek, Rafał Patyra, fot. TV Republika
Anna Popek, Rafał Patyra, fot. TV Republika
Anna Popek, Rafał Patyra, fot. TV Republika
Anna Popek, Rafał Patyra, fot. TV Republika
Anna Popek, Rafał Patyra, fot. TV Republika
Anna Popek, fot. KAPiF
Anna Popek, fot. KAPiF
Tagi: TV Republika