Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Zwolniona z TVP Anna Popek ma już nową pracę. Wiadomo, kto ją zatrudnił
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.03.2024 08:18

Zwolniona z TVP Anna Popek ma już nową pracę. Wiadomo, kto ją zatrudnił

Anna Popek
Anna Popek ma już nową pracę, fot. KAPiF

Anna Popek jeszcze do niedawno była jedną z bardziej doświadczonych gwiazd Telewizji Polskiej. Niestety również i ona poddała się zmianom, które zaszły w publicznej telewizji. Długo nie było wiadomo, jak potoczą się losy jej kariery. Teraz jednak mamy okazję ponownie zobaczyć ją na szklanym ekranie. Czym zajęła się po zwolnieniu?

Anna Popek zwolniona z "Pytania na śniadanie"

Dziennikarka jeszcze za czasów studiów współpracowała z różnymi filiami TVP, jednak do głównego oddziału telewizji dołączyła w 1999 roku. Na przełomie lat prowadziła jedne z najpopularniejszych porannych programów stacji m.in.: "Kawa czy herbata?", "Dzień dobry Polsko", a w ostatnim czasie także "Pytanie na śniadanie".

W duecie z Robertem Rozmusem zdobywała popularność, gdy doszło do gruntownych roszad w strukturze programu. Ze śniadaniówką TVP pożegnali się wszyscy dotychczasowi prowadzący włącznie z Anną Popek. Ona sama jednak długo zarzekała się, że nadal jest pracownikiem stacji.

Oświadczam, że niezmiennie pozostaję pracownikiem Telewizji Polskiej - właśnie minęło 25 lat (ćwierć wieku! jak to brzmi!) mojej pracy w tej Instytucji. Rozumiem, że moi fani chcieliby mnie jak najczęściej oglądać. Spokojnie, przyjdzie na to czas - zapewniała w jednym z postów.

Prawda okazała się jednak znacznie inna i gdy nie było sensu już zachowywać pozorów, Anna Popek oficjalnie pożegnała się z Telewizją Polską. Smutno podsumowała 30 lat pracy.

Anna Popek w złym stanie zdrowia. To się z nią dzieje po zwolnieniu z TVP. Przykre doniesienia Gwiazdor "Na Wspólnej" po spektakularnej metamorfozie! Przeszczepione włosy, ekstremalnie odchudzony... Nie poznacie go!

Anna Popek żegna się po 30 latach z TVP

Pożegnanie było bardzo smutne dla dziennikarki, która ze stacją telewizyjną związana była od lat młodości. Wraz z obszernym oświadczeniem, podzieliła się z internautami kilkoma archiwalnymi zdjęciami.

Dzisiaj, 15 marca 2024 po 30 latach nieustannej pracy rozstałam się z Telewizją Polską. Rozstałam się ze swoim dziewczęcym marzeniem, z moim oknem na świat, z miejscem, gdzie dorosłam i dojrzałam jako człowiek i jako dziennikarka. […]. Czy zrobiłam w życiu wystarczająco dużo , czy wykorzystałam swoją szansę? Starałam się - przyznała internautom.

Wraz z pożegnaniem z TVP i "Pytaniem na śniadanie" Anna Popek zachęciła obserwatorów do śledzenia jej nowej "przygody". Okazuje się, że dziennikarka wcale nie rezygnuje z pracy w mediach. Już za kilka dni ponownie zobaczymy ją w naszych odbiornikach. Gdzie wystąpi?

Anna Popek dostała nową pracę. Gdzie ją zobaczymy?

Jeszcze przed pojawieniem się pożegnalnego wpisu Anny Popek spekulowano, że dziennikarka może przejść do konkurencji. Jej wieloletnie doświadczenie w mediach i obycie przed kamerami jest ogromnym atutem dla stacji telewizyjnych. 

Jednym z potencjalnych pracodawców gwiazdy miała być TV Republika. Anna Popek jednak chłodno odpowiadała na takie sugestie w związku z obowiązującą ją umową w TVP. Teraz wszystko stało się jasne.

Wiadomo, że prezenterka wystąpi w serii świątecznych programów, które będą emitowane na antenie TV Republiki. Plejada podaje, że przez cały Wielki Tydzień o godz. 7:05 i 16:50 zobaczymy wielkanocne wejścia z jej udziałem.

Co więcej, portal ujawnia, że Anna Popek miałaby zostać jedną z gospodyń tamtejszej śniadaniówki. Wygląda na to, że po "Pytaniu na śniadanie" gwiazda nie czuła się długo niepotrzebna. Czy u konkurencji zdobędzie podobną popularność?

Anna Popek
Anna Popek ma już nową pracę, fot. KAPiF
Anna Popek
Anna Popek ma już nową pracę, fot. KAPiF
Anna Popek
Anna Popek ma już nową pracę, fot. KAPiF
Anna Popek
Anna Popek ma już nową pracę, fot. KAPiF

Źródło: Plejada