Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > To ostatnie chwile Anny Popek w "Pytaniu na śniadanie"? Wymowne komentarze: "Czas na bezrobocie"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.10.2023 17:14

To ostatnie chwile Anny Popek w "Pytaniu na śniadanie"? Wymowne komentarze: "Czas na bezrobocie"

Anna Popek
Anna Popek bez pracy?, fot. KAPiF

Anna Popek od lat związana jest z Telewizją Polską. W ostatnim czasie robiła furorę w „Pytaniu na śniadanie”. Czy po wczorajszych wyborach parlamentarnych będzie musiała szukać nowej pracy? W sieci nie brakuje mocnych sugestii na ten temat.

Dziennikarze związani z TVP: Anna Popek

Popek rozpoczęła karierę w mediach już w latach 90. Zaczynała od TVP Katowice. W 1991 została prezenterką „Kawa czy herbata?” w TVP1. Od tego czasu zdążyła zostać prowadzącą wielu programów informacyjnych i rozrywkowych, jak „Trop sekret”, „Świat się kręci”, „Zatrzymaj chwilę” czy „Dzień dobry Polsko”. Pojawiała się także w formatach TVP2, TVP Info i TVP Polonia.

W „Pytaniu na śniadanie” pracowała od 2004 do 2016. W tym roku ponownie wróciła do formatu. Ostatnio jej współprowadzącym został Robert Rozmus. W ostatnim czasie zaliczyła jednak przykre rozczarowanie: Telewizja Polska zakończyła emisję show „Polskie biesiady”, którego była prowadzącą.

Czy to nie jedyna utrata pracy, która czeka Annę? Jej najnowsze wpisy w sieci są optymistyczne, jednak poza nimi aż wrze od domysłów. Szczegóły poniżej.

Anna Popek.jpg

Mocne sceny w "Pytaniu na śniadanie". Anna Popek ryzykuje, a my mamy ciarki

Anna Popek straci pracę w TVP?

Jeszcze wczoraj Anna Popek zachęcała do udziału w wyborach parlamentarnych. Wspominała, że to przywilej, by długopisem móc zmieniać świat. Życzyła też fanom miłej niedzieli i zapraszała na koncert w TVP1. W poniedziałkowy poranek jak gdyby nigdy nic zdała relację z wydania „Pytania na śniadanie”.

Nowy tydzień rozpoczął się pracowicie: piekliśmy ciasta, kroiliśmy chleby, parzyliśmy herbatę i wymachiwaliśmy ręcznikami. Dużo akcji dzisiaj w @pytanienasniadanie. Dziękujemy naszym widzom i zapraszamy na jutro na 7.30, a kto nie widział, tego zapraszam do TVPGO – napisała dziennikarka na Instagramie.

Tymczasem w sieci nie brakuje sugestii, jakoby Anna miała niedługo pożegnać się nie tylko ze śniadaniówką, ale i w ogóle z pracą w telewizji. Poniżej szczegóły.

Anna Popek.jpg

Czy Anna Popek straci pracę w TVP?

Zajrzeliśmy w komentarze pod ostatnimi wpisami Popek na Instagramie. Internauci są wobec niej bezlitośni. Wyraźnie sugerują, że po ogłoszeniu wyników wyborów dziennikarka może stracić pracę w telewizji publicznej.

  • Anka, czas na bezrobocie.
  • Dam pracę przy zbieraniu liści. Bezrobotnych proszę o info na priv w najbliższy poniedziałek.
  • Pani Aniu, co teraz będzie z Panią? Gdzie będzie Pani pokazywać swoje wdzięki (bo przecież nie intelekt)? Prognoza pogody w Telewizji TRWAM?
  • Tak! To wielkie szczęście dla Polski, jak pokazują wstępne wyniki. Mniejsze szczęście dla tych, którzy właśnie wylatują z roboty.
  • Już się pani pakuje? Na szczęście zostajemy w Unii. To może znajdzie sobie pani prace za granicą?
  • Mam nadzieję, że tv publiczna będzie znowu publiczna, a pani straci w niej pracę – czytamy w komentarzach.

Anna Popek.jpgAnna Popek.jpgAnna Popek.jpgAnna Popek.jpg