Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Zdumiewające sceny w "Pytaniu na śniadanie". Katarzyna Pakosińska nagle opuściła studio. Co się stało?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.03.2024 12:45

Zdumiewające sceny w "Pytaniu na śniadanie". Katarzyna Pakosińska nagle opuściła studio. Co się stało?

fot. kadr z "Pytania na śniadanie"/TVP
fot. kadr z "Pytania na śniadanie"/TVP

Widzowie wtorkowego wydania “Pytania na śniadanie” byli świadkami niecodziennych scen w programie. Podczas show-biznesowego segmentu, Katarzyna Pakosińska zakryła ręką usta i wybiegła ze studia. Co się stało?

"Pytanie na śniadanie". Nietypowa sytuacja w programie

“Pytanie na śniadanie” wciąż pozostaje jednym z najchętniej oglądanych przez Polaków porannych programów rozrywkowych i to pomimo szeregu zmian obsadowych, jaki dokonał się w show w ostatnich miesiącach.

Dotychczasowi gospodarze zostali zwolnieni, a ich miejsce zajęli nowi prowadzący, wśród których znaleźli się m.in. Filip Antonowicz, Katarzyna Dowbor, Robert El Gendy, czy Katarzyna Pakosińska.

Ostatnia z wymienionych wspólnie z Piotrem Wojdyłem powitała widzów we wtorkowy poranek. W pewnym momencie odcinka doszło do zaskakującej sytuacji, która wprowadziła dezorientację wśród oglądających.

Zwolniona z TVP Anna Popek ma już nową pracę. Wiadomo, kto ją zatrudnił Paweł Małaszyński w "PnŚ" opowiedział o rozstaniu. "Nie mogłem zostać, bo bym się udusił". Co się stało?

"Pytanie na śniadanie". Katarzyna Pakosińska wybiega ze studia

Wszystko miało miejsce podczas prowadzonego przez Annę Lewandowską segmentu show-biznesowego “Czerwony dywan”. Dziennikarka opowiadała o Eltonie Johnie, gdy Katarzyna Pakosińska niespodziewanie zaalarmowała uniesionym palcem wskazującym, że coś jest nie tak.

Prezenterka miała zniesmaczoną minę - wstała i trzymając się za twarz wybiegła ze studia. Anna Lewandowska wyglądała na wstrząśniętą. Zastanawiała się, czy którąś ze swoich wypowiedzi nie uraziła gospodyni.

Powiedziałam coś źle? - dopytywała Piotra Wojdyłę.

Dlaczego Katarzyna Pakosińska wybiegła ze studia "Pytania na śniadanie"?

Wkrótce miało okazać się, że wszystko zostało zaplanowane. Na zapleczu czekał bowiem tort, który przygotowano w związku z urodzinami Piotra Wojdyły. Po chwili prezenterka powróciła do studia, by z całą ekipą show zgotować koledze wyjątkową niespodziankę.

Ale aktorka to jest niesamowita! - śmiał się prezenter.

Gospodarzowi “Pytania na śniadanie” odśpiewano sto lat i wręczono mu tort. Sam zainteresowany nie ukrywał, że to jego “najpiękniejsze urodziny”. Redakcja Świata Gwiazd dołącza się do najlepszych życzeń dla nowej gwiazdy porannego programu TVP.

pytanie na śniadanie
kadr z “Pytania na śniadanie”/TVP2/26.03.2024
pytanie na śniadanie
kadr z “Pytania na śniadanie”/TVP2/26.03.2024
pytanie na śniadanie
kadr z “Pytania na śniadanie”/TVP2/26.03.2024