Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Sanah jeszcze niedawno zakrywała twarz męża, a teraz całuje się z nim na oczach tysięcy. W "DDTVN" zdradziła sekrety ich relacji
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.03.2024 14:28

Sanah jeszcze niedawno zakrywała twarz męża, a teraz całuje się z nim na oczach tysięcy. W "DDTVN" zdradziła sekrety ich relacji

"Dzień doobry TVN"/Sanah
Sanah, fot. KAPiF, YouTube

Sanah dwa lata temu wzięła ślub ze Stanisławem Grabowskim. Na początku wokalistka zakrywała twarz ukochanego. Teraz jednak zmieniła zdanie i zaczełą pokazywać się z ukochanym przed publicznością. To jednak nie wszystko.  Po raz pierwszy opowiedziała o ich relacjami przed telewizyjnymi kamerami!

Kariera Sanah

Sanah, a właściwie Zuzanna Grabowska, karierę muzyczną zaczęła w 2014 roku. Rozpoznawalność zyskała jednak dopiero kilka lat później, po tym jak na rynku ukazał się jej przebojowy singiel “Szampan”. Piosenka była zapowiedzią jej debiutanckiego albumu, który okazał się absolutnym sukcesem. Dziś Zuzia jest wielką gwiazdą polskiej sceny muzycznej. Stworzyła wiele hitów i ma rzesze oddanych fanów.

Jej największe hity muzyczne to “Ale jazz!”, “Kolońska i szlugi”, czy też “Eldorado”. 

"Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą! Ale zaskoczenie. Produkcja zaczęła nieźle eksperymentować Gwiazda TVP urodzi tęczowe dziecko. To mówi wiele o tragedii, jaka ją spotkała

Sanah w "Dzień dobry TVN"

W sobotę 17 marca Sanah była gościem w programie “Dzień dobry TVN”, gdzie opowiedziała o trasie koncertowej. Okazuje się, że mimo doświadczenia w występowaniu przed publicznością nadal odczuwa stres na scenie. 

Boje się, że nikt nie będzie śpiewał, że już nikt mnie nie lubi, że źle się ubrałam. Bardzo się stresuję, że coś pójdzie nie tak. A fani dodają mi pewności siebie - ujawniła. 

Gwiazda wyznała, że na co dzień ma ogromne wsparcie w licznym rodzeństwie.

Oni bardzo mi kibicują, znają moje piosenki, które jeszcze nie wyszły i zawsze dopytują, kiedy wyjdą - powiedziała. 

Sanah zdradziła także, że w pracy potrzebna jej cisza, a jej mąż nie zawsze potrafi się do tego dostosować.

Czasami jak mój mąż odkurza, to mówię mu "idź stąd". Cisza pomaga mi w tym najbardziej i te teksty wtedy przychodzą do mnie same.

Wokalistka wyznała także, jakie ma plany na przyszłość odnośnie kariery. Zamierza wydać aż 4 płyty!

Chcę zrobić je bardzo szybko. Teraz czuję, że mam ogromną ochotę tworzenia i pokazania kolejnych nowości, więc chciałabym iść za tym i dalej tworzyć.

Sanah pokazała męża

Sanah w 2022 roku wzięła ślub ze Stanisławem Grabowskim. O ceremonii nie poinformowali mediów. Dopiero po jakimś czasie wyszło na jaw, że gwiazda wyszła za mąż. Na temat jej partnera niewiele wiadomo, poza tym, że wystąpił w jej teledysku do utworu “Kolońska i szlugi”. W nagraniu jego twarz była zasłonięta, więc fani nie mogli zobaczyć, jak wygląda mąż Sanah. Teraz jednak Zuzanna Grabowska zmieniła zdanie i pokazała ukochanego. Mężczyzna towarzyszy jej na scenie. 

Podczas aktualnej, inspirowanej bajkami, trasy koncertowej Sanah, występują oni razem, tańczą i dają świetne show. Filmik z jednego z ich występu przestawia piosenkarkę, która leży w trumnie i wzywa pomocy.

Co teraz. Żeby z niej wyjść, musi pocałować mnie ktoś bardzo przystojny - powiedziała.

Wtedy też do akcji wkroczył jej mąż, Stanisław, który pocałował ją ku ekstazie publiczności.

Urocze, prawda? 

@natiqqu Zuzia uratowana z trumny, dziękujmy rycerzu 🤠🎸 #sanah #bajkowasanah ♬ dźwięk oryginalny - Frania
Sanah z mężem, fot. Tik Tok
Sanah z mężem fot. Tik Tok
Sanah z mężem, fot. YouTube
Sanah z mężem fot. YouTube
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF
Sanah, fot. KAPiF