Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą! Ale zaskoczenie. Produkcja zaczęła nieźle eksperymentować
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 16.03.2024 15:04

"Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą! Ale zaskoczenie. Produkcja zaczęła nieźle eksperymentować

Dzień Dobry TVN
"Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą, fot. KAPiF

Poranny program "Dzień Dobry TVN" od lat przyciąga widzów, przez co stał się największą konkurencją dla śniadaniówki TVP. Po ostatnich roszadach w telewizji publicznej widzowie chętnie wybierali propozycję TVN. Jednak i tam dochodzi do zmian. Produkcja przedstawiła nową gwiazdę formatu. Takich eksperymentów nikt się nie spodziewał.

Zmiany w śniadaniówkach. Do TVN dołącza nowa gwiazda

Nowy rok okazał się momentem głębokich zmian w Telewizji Polskiej, które pochłonęły wszystkie popularne programy. Największe roszady nastąpiły w "Pytaniu na śniadanie", które pożegnało wszystkie dotychczasowe gwiazdy. Część prowadzących zaczęła już nowe współprace.

Przed zamieszaniem w TVP widzowie śniadaniówek byli świadkami zwolnień także w "Dzień Dobry TVN". Z porannym programem pożegnało się wiele sławnych gwiazd w tym m.in.: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Andrzej Sołtysik, który rozpoczął współpracę z serwisem Świat Gwiazd.

Obecnie śniadaniówkę TVP prowadzą cztery pary: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Produkcja potrafi jednak zaskoczyć. Do "Dzień Dobry TVN" dołącza kolejna gwiazda.

Dorota Wellman w nowym duecie w "Dzień Dobry TVN". To z nim poprowadziła śniadaniówkę Smutne wieści o Dorocie Wellman. Prokop zdradził, dlaczego zniknęła z "DDTVN"

Do "Dzień Dobry TVN" dołącza nowa gwiazda. Widzowie mogą znać go z internetu

Produkcja śniadaniówki potrafi zaskoczyć widzów bez wcześniejszych uprzedzeń, co wiedzieliśmy już w m.in.: mieszaniu dotychczasowych par prowadzących. Internauci bali się o losy swoich ulubieńców, gdy nie zauważyli ich w standardowych zestawieniach.

Tym razem mowa jednak o całkowicie nowym członku obsady "Dzień Dobry TVN". Już od poniedziałku, 18 marca, szeregi gwiazd śniadaniówki wesprze prawdziwa gwiazda mediów społecznościowych. 

Takie posunięcie zaskakuje, ponieważ w programie zazwyczaj wiedzieliśmy wieloletnie gwiazdy stacji telewizyjnej. Teraz jednak czas na nowość. Eksperyment ma szansę na powodzenie?

Czym zajmie się nowa gwiazda "Dzień Dobry TVN"? Temat nie jest mu obcy

Do grona gwiazd "Dzień Dobry TVN" dołączy Adam Mirek, który znany jest ze swojej internetowej twórczości. Influencer przybliża obserwatorom tajemnice ludzkiego organizmu za sprawą krótkich i zabawnych nagrań. W śniadaniówce ma zająć właśnie tematem naszego ciała. Co myśli o wystąpieniach przed kamerami?

Nie spodziewałem się tego. Myślałem o tym w takim życzeniowym kontekście, ale nie spodziewałem się, że to nastąpi tak szybko i że w ogóle nastąpi. Bardzo się cieszę z tego. Często na żywo o nauce opowiadam, więc jestem przyzwyczajony. Nie jest to bardzo stresująca sytuacja, bardziej ekscytująca - przyznał w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Nowy członek telewizyjnej ekipy będzie pojawiał się w śniadaniówce co dwa tygodnie, by przybliżyć widzom sposób działania ludzkiego organizmu. Dowiemy się m.in.: skąd bierze się czkawka, czym jest choroba lokomocyjna, a także jak działa tabletka przeciwbólowa. Nie zabraknie sporej dawki potrzebnych informacji. TVN stawia na eksperymenty w swoich programach.

Dzień Dobry TVN
"Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą, fot. KAPiF
Dzień Dobry TVN
"Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą, fot. KAPiF
Dzień Dobry TVN
"Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą, fot. KAPiF
Dzień Dobry TVN
"Dzień Dobry TVN" z nową gwiazdą, fot. KAPiF

Źródło: dziendobry.tvn.pl