Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Nie będzie mnie w nowym sezonie". Gwiazda po 12 latach żegna się z programem "MasterChef"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.03.2024 10:11

"Nie będzie mnie w nowym sezonie". Gwiazda po 12 latach żegna się z programem "MasterChef"

MasterChef, TVN
Gwiazda TVN po 12 latach żegna się z programem "MasterChef", fot. KAPiF

Gwiazda TVN po 12 latach żegna się z programem "MasteCherf". Na jej horyzoncie pojawiła się możliwość, której nie mogła przegaipić. Zwróciła się w mediach społecznościowych do widzów popularnego programu. To koniec pewnej ery w stacji telewizyjnej.

Zmiany w telewizji. TVN żegna kolejną wielką gwiazdę

Do tej pory widzowie mierzyli się z ogromnymi zmianami w publicznej telewizji. Z popularnych tytułów TVP znikały największe gwiazdy, a do prawdziwej rewolucji doszło w "Pytaniu na śniadanie", gdzie wymieniono wszystkich prowadzących. 

O problemach wśród prezenterów śniadaniówki wie także TVN. W ubiegłym roku "Dzień Dobry TVN" pożegnały takie gwiazdy jak m.in.: Małgorzata Rozenek, Agnieszka Woźniak-Starak czy Andrzej Sołtysik. To jednak nie koniec roszad wśród znanych nazwisk.

Gwiazda TVN w mediach społecznościowych powiadomiła o pożegnaniu z programem "MasterChef". Po 12 latach nie zobaczymy jej już na ekranach. Opowiedziała o nowych planach na przyszłość. Czym zamierza się zająć?

Zwycięzca "Milionerów" jest zmuszony oddać część wygranej! W zamian TVN wręczy mu nagrodę pocieszenia Nowy hit TVN powróci z 2. sezonem. Wśród uczestniczek Derpienski i była Rzeźniczaka. Kto jeszcze wystąpi?

Gwiazda TVN nie wróci do kolejnej edycji "Masterchefa"

Kulinarny program podbił serca widzów TVN i na przestrzeni lat doczekał się aż trzech formatów. W ofercie mamy zatem "MasterChef" dla dorosłych uczestników, "MasterChef Junior" na najmłodszych, a wiosną 2024 roku TVN zaproponowało wersję dla młodzieży, "MasterChef Nastolatki".

Uczestnicy pod okiem ekspertów uczą się sztuczek gastronomicznych, które podbiją kubki smakowe nawet największych koneserów. Podczas rywalizacji mają do dyspozycji nie byle jakich mentorów.

Jako prowadzących serię "MasteChef" widzieliśmy już Magdę Gessler, Anię Starmach, Michela Morana i Tomasza Jakubiaka. Okazuje się jednak, że w nowej edycji show nie zobaczymy jednej z największych gwiazd. O wszystkim opowiedziała w mediach społecznościowych.

Gwiazda TVN wydała oświadczenie. Zakończyła 12 lat współpracy ze stacją

Fani kulinarnego programu przeżywają ogromne rozczarowanie po najnowszym poście Ani Starmach. Okazuje się, że słynąca z wypieków gwiazda nie pojawi się w kolejnej odsłonie "MasterChef". Chce zacząć zupełnie nową przygodę.

Piękny gest moich rodziców o przekazaniu sporej części swojej kolekcji sztuki krakowskim muzeom, skłonił mnie do działania. Pasją moich rodziców, którą postanowili dosłownie się podzielić od zawsze była sztuka. Teraz moja kolej, żeby podzielić się z Wami moją pasją! Poczułam, że właśnie TERAZ jest ten moment. Zamierzam skupić się na realizacji mojego wielkiego marzenia, o którym myślę od lat – tj. otwarciu własnego miejsca w moim ukochanym Krakowie. Jestem absolwentką francuskiej szkoły Le Cordon Blue i kiedy wyjeżdżałam do Paryża byłam pewna, że po powrocie otworzę własną restaurację. Te lata nauki chcę TERAZ wykorzystać i stworzyć coś swojego, coś pięknego, coś pysznego - zaczęła gwiazda TVN.

Nowe obowiązki pochłonęły większość jej czasu, a co za tym idzie, Ania Starmach nie będzie mogła kontynuować współpracy z TVN. Nie oznacza to jednak, że zupełnie znika z życia publicznego.

Na to potrzeba przestrzeni i czasu. W związku z tym nie będzie mnie w nowym sezonie programu Masterchef. To nie oznacza, że znikam z mediów. W dalszym ciągu będziecie mieli ze mną kontakt w mediach społecznościowych oraz spotkamy się chociażby w Dzień Dobry TVN - zapowiedziała.

Fani z pewnością chętnie odwiedzą restaurację słynnej gwiazdy. W kwestii prowadzenia lokalu Ania Starmach bez problemu może prosić o pomoc Magdy Gessler. Restauratorka od lat pomaga innym w osiągnięciu gastronomicznego sukcesu.

MasterChef
Gwiazda TVN po 12 latach żegna się z programem "MasterChef", fot. KAPiF
Anna Staramach fot. KAPiF
Anna Staramach fot. KAPiF
Anna Staramach fot. KAPiF
Anna Staramach fot. KAPiF
Anna Staramach fot. KAPiF
Anna Staramach fot. KAPiF
Tagi: MasterChef TVN