Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "MasterChef Nastolatki" wielkim rozczarowaniem. Widzowie bezlitośnie krytykują produkcję
Karolina Kurek
Karolina Kurek 04.03.2024 16:55

"MasterChef Nastolatki" wielkim rozczarowaniem. Widzowie bezlitośnie krytykują produkcję

Jak widzowie ocenili MasterChef Nastolatki?
"MasterChef Nastolatki", fot. TVN/x-news

Za nami premiera programu stacji TVN “MasterChef Nastolatki”. Fani mieli wielkie nadzieje, co do formatu. Jak się okazuje, nie wszystko się udało. W sieci nie brakuje krytycznych komentarzy. Szczegóły. 

Masterchef w TVN

“MasterChef” to program kulinarny, emitowany przez stację telewizyjną TVN od 2012 roku. Oparty na brytyjskiej formule od lat cieszy się ogromną sympatią widzów, która przekłada się na wyniki oglądalności. Idea produkcji polega na tym, że do “MasterChefa" zgłaszają się kucharze-amatorzy, pasjonaci gotowania. Do wygrania jest tytuł mistrza kuchni, czek na 100 tysięcy złotych oraz wydanie własnej książki kucharskiej. 

Na ten moment “MasterChef” doczekał się dwunastu edycji, a przychylność telewidzów pozwoliła na stworzenie kolejnych formatów - “MasterChef Junior” oraz “MasterChef Nastolatki”.

Rozkoszny zadebiutuje w "MasterChef Nastolatki". Kim jest Michał Korkosz, który rozkochał w sobie nie tylko młodych ludzi? To już koniec. "MasterChef Junior" znika z anteny TVN. Wiemy już, czym go zastąpią. Ogromne zaskoczenie!

"MasterChef Nastolatki"

„MasterChef Nastolatki” to najnowsza produkcja stacji TVN. W tej odsłonie formatu, o tytuł mistrza kuchni powalczą uczestnicy między 13 a 17 rokiem życia. Główną nagrodą jest 35 tysięcy złotych. Jurorami są znany widzom Michel Moran, projektantka wnętrz i prezenterka telewizyjna Dorota Szelągowska oraz kucharz i autor książek Tomasz Jakubiak.  Młodzi uczestnicy mogą liczyć na wsparcie Michała Korkosza, influencera i pasjonata gotowania.

Premiera programu odbyła się w niedzielę 3 marca. Jak poszło?

Rozczarowanie po premierze "MasterChef Nastolatki"

Telewidzowie w pierwszym odcinku “MasterChefa Nastolatki” mieli szansę poznać uczestników edycji. Sporo czasu antenowego zostało poświęcone na przeszłość i doświadczenia osób, które się zgłosiły. Nie spotkało się to z aprobatą. Internauci zaczęli dość jasno wyrażać swoje zdanie w sieci. 

  • Chciałam obejrzeć z synem program o gotowaniu, a dostałam serię sesji psychoterapeutycznych Martyny Wojciechowskiej i reklamę fundacji tvn autorstwa Doroty Szelągowskiej z kilkoma smutnymi historiami nastolatków w tle. A gdzie gotowanie?
  • Dziwnie dobrana muzyka w tle, lektor zmieniony i niefajny, mało gotowania i Micheala, niepotrzebny Rozkoszny, jury powinno grać główne skrzypce, smutne historyjki jak zwykle, ciężko to się ogląda, eksperyment nieudany.
  • Uważam, że pani Dorota nie nadaje się na jurora. Kompletnie nie ma podejścia. Mówienie Mai, że nie wie, czy to udźwignie, bo to nie rozwiąże jej problemów było dla mnie totalnie nie na miejscu. Dziewczyna dobrze ugotowała i tyle w temacie.

Jakie macie wrażenia po pierwszym odcinku “MasterChefa Nastolatki”?

"MasterChef Nastolatki", fot. TVN/x-news
"MasterChef Nastolatki", fot. TVN/x-news
"MasterChef Nastolatki", fot. TVN/x-news
"MasterChef Nastolatki", fot. TVN/x-news
Tagi: MasterChef