Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Smutne wieści o Dorocie Wellman. Prokop zdradził, dlaczego zniknęła z "DDTVN"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 07.03.2024 12:17

Smutne wieści o Dorocie Wellman. Prokop zdradził, dlaczego zniknęła z "DDTVN"

Marcin Prokop, Dorota Wellman
Marcin Prokop tłumaczy nieobecność Doroty Wellman w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF/Kadr z:"Dzień Dobry TVN", TVN

Marcin Prokop po raz kolejny pojawił się w studio "Dzień Dobry TVN" bez Doroty Wellman. Tym razem już nie mógł zwodzić widzów. Podczas wejścia na wizji opowiedział o problemach współprowadzącej programu. Sytuacja powtarzała się już w przeszłości. Smutne, z czym musi mierzyć się gwiazda stacji telewizyjnej.

Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN" bez Doroty Wellman

W śniadaniówce TVN zaszły ogromne zmiany, jeszcze przed roszadami w konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Widzowie "Dzień Dobry TVN" pożegnali się z m.in.: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzatą Rozenek oraz Andrzejem Sołtysikiem, który aktualnie prowadzi własny program dla portalu Świat Gwiazd.

Poranki w telewizji należą za to do: Doroty Wellman i Marcina Prokopa, Pauliny Krupińskiej i Damiana Michałowskiego, Ewy Drzyzgi i Krzysztofa Skórzyńskiego, a także Anny Senkary i Sandry Hajduk-Popińskiej. Widzowie mogli niedawno zauważyć pewną zmianę.

Marcin Prokop pojawił się w "Dzień Dobry TVN" bez Doroty Wellman. Śniadaniówkę poprowadził z zaskakującymi gośćmi. Widzowie przyjęli zmianę jako drobną niespodziankę, jednak nie sądzili, że sytuacja jest poważna. Co stało się z prowadzącą?

Marcin Prokop z nową partnerką w "DDTVN". Ona już kiedyś prowadziła śniadaniówkę! "Prokop to nie jest". Agnieszka Woźniak-Starak oceniła współprowadzącego "Mam talent!". Bez ogródek mówi o SERII WPADEK

Marcin Prokop w "Dzień Dobry TVN" z inną prowadzącą. Chciał wybrnąć z sytuacji żartem

Gwiazdor TVN jest doskonale znany ze swojego dowcipu i sztuki improwizacji, która w programach na żywo jest ogromnym atutem. Przed widzami postanowił zachować twarz i zaczął tłumaczyć sytuację dowcipem. Wydanie zamiast Doroty Wellman poprowadził razem z nim Gabi Drzewicka, która miała już okazję wcielić się w rolę gospodyni "Dzień Dobry TVN". Jak Marcin Prokop argumentował sytuację?

Prawdziwa informacja jest taka, że zamknąłem ją w piwnicy, bo Gabi Drzewiecki bardzo prosiła, żeby poprowadzić ze mną program. Więc sorry Dorotka, zaraz wracam i cię wypuszczę - żartował na wizji.

W rzeczywistości sytuacja Doroty Wellman jest jednak nieco poważniejsza. Marcin Prokop przyznał widzom, że jego programowa koleżanka zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Dorota dzisiaj miała migrenę i dlatego nie przyszła do pracy - przyznał.

To nie pierwsza sytuacja, w której dolegliwości pokrzyżowały plany prezenterce. Na co cierpi gwiazda TVN?

Co się stało z Dorotą Wellman? To nie pierwsza nieobecność w "Dzień Dobry TVN"

Niewiele osób wie, że prezenterka "Dzień Dobry TVN" walczy z objawami migreny. Choć dolegliwości dotykają około miliona Polaków, w przypadku Doroty Wellman boleści są tak dokuczliwe, że uniemożliwiają jej funkcjonowanie. Bywały przypadki, gdzie mdlała podczas wejścia na wizję.

Któregoś dnia w "Dzień dobry TVN", gdy po raz pierwszy zabrała mnie stamtąd karetka pogotowia, ja już zwalniałam, czyli zaczęłam mówić inaczej. Już wiedziałam, że jest taki ból głowy i mówię do Marcina: "Zemdleję na reklamach". I zemdlałam na reklamach - wspominała jeden z przypadków.

Wygląda na to, że gwiazdę dotknęły kolejne dolegliwości. Pomimo kreatywności produkcji, internauci liczą na szybki powrót dawnej prowadzącej. Duet Marcina Prokopa z Dorotą Wellman nadal cieszy się ogromną popularnością wśród widzów.

Marcin Prokop, Dorota Wellman
Marcin Prokop tłumaczy nieobecność Doroty Wellman w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Marcin Prokop, Dorota Wellman
Marcin Prokop tłumaczy nieobecność Doroty Wellman w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Marcin Prokop, Dorota Wellman
Marcin Prokop tłumaczy nieobecność Doroty Wellman w "Dzień Dobry TVN", fot. Kadr z:"Dzień Dobry TVN", TVN