Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Marcin Prokop z nową partnerką w "DDTVN". Ona już kiedyś prowadziła śniadaniówkę!
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 06.03.2024 11:46

Marcin Prokop z nową partnerką w "DDTVN". Ona już kiedyś prowadziła śniadaniówkę!

"Dzień Dobry TVN"
"Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Widzowie uwielbiają prowadzących “Dzień Dobry TVN”. Jednym z ich ulubionych duetów jest ten Marcina Prokopa i Doroty Wellman. Wielkim zaskoczeniem dla fanów było to, że ostatnio prezenter pojawił się bez telewizyjnej partnerki! Na jej miejsce przyszedł ktoś inny. 

Zmiany w "Dzień Dobry TVN"

Pod koniec czerwca ubiegłego roku w “Dzień Dobry TVN” miała miejsce reorganizacji kadrowa. Warto przypomnieć, że władze programu zdecydowały się na pożegnanie wielu znanych prezenterów, takich jak Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Anna Kalczyńska.  

Pomimo tych zmian, trzy pary pozostały w składzie prowadzących, mianowicie: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Paulina Krupińska i Damian Wesołowski. Wkrótce dołączyły do nich Anna Senkara i Sandra Hajduk, które wcześniej pracowały jako reporterki w programie.

Damian Michałowski padł na ziemię w "DDTVN". W tym starciu nie miał żadnych szans Widzowie świadkami agresywnych scen w "DDTVN"! Michałowski zaatakował Krupińską. Ta odpowiedziała mu kopniakami

Dorota Wellman i Marcin Prokop w "DDTVN"

Marcin Prokop i Dorota Wellman to niezastąpiony duet, który zdobył serca widzów od 2007 roku, prowadząc program "Dzień Dobry TVN". Ich humor, pozytywna energia i profesjonalizm zyskały ogromną popularność. Mówią, że po latach wspólnej pracy znają się jak łyse konie. Choć prywatnie są przyjaciółmi, na początku nie przepadali za sobą. Jednak ich relacja rozwijała się na oczach widzów, co sprawiło, że stali się nieodłączną częścią programu.

Nie lubiłam Marcinka za całokształt. Tak kogut był, wszystkie panie były jego. Taki erotoman-gawędziarz – mówiła Wellman o początkach ich relacji.

Marcin Prokop szybko jej dogryzł żartobliwie.

Byłaś zazdrosna, że za tobą nie latałem. Nie mam już innego wyjścia i nie chcę mieć innego wyjścia, bo ona w moim telewizyjnym życiu jest najważniejsza – odpowiedział na to Prokop.

Oboje twierdzą, że wiele się od siebie nauczyli.

Nauczyłam Marcina starego dobrego dziennikarstwa. Marcin zawsze był geniuszem. Jest niezwykle błyskotliwy. Potrafi każdą rozmowę poprowadzić, jaką tylko sobie życzysz. Ale wpoiłam mu przygotowanie takie solidne, bardzo porządne – wyznała Dorota.

Wielkim zaskoczeniem był fakt, że Marcin Prokop pojawił się na antenie TVN bez Doroty. Kto ją zastąpił?

Marcin Prokop na wizji bez Doroty Wellman

Marcin Prokop, znany z codziennego występowania w programie "Dzień dobry TVN" u boku Doroty Wellman, dziś zaskoczył widzów, gdy na początku emisji pojawił się sam. Dopiero po chwili dołączyła do niego Gabi Drzewiecka. 

Niestety, gościni-robot, która została zaproszona, sprawiała pewne trudności w prowadzeniu programu.

Pora na robotę. A robot ma na imię Amelka i dzisiaj poprowadzimy, przynajmniej początek programu, razem. W TVN zmiany, zmiany, zmiany. Zmiany eksperymenty, mieszanie par, więc czemu nie miałbym poprowadzić programu z tą oto wspaniałą, choć nieco zszarzałą ze stresu istotą – zaczął Prokop.

Robot nie wykazywał chęci do współpracy – nie reagował na zadawane pytania, często przerywał Marcinowi Prokopowi.

Patrz, jak mi przerywa. Nie da mi dojść do słowa. Amelko... Już wystarczy! Ja też jestem bardzo podekscytowany. Weź, jej coś powiedz – powiedział prowadzący do Drzewieckiej.

Kiedy Gabi w końcu pojawiła się w kadrze, robot ponownie zaczął się odzywać.

Nie da się pracować w takich warunkach! – stwierdził Marcin.

Gabi Drzewiecka, fot. KAPiF
Gabi Drzewiecka, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF
Dorota Wellman i Marcin Prokop, fot. KAPiF