Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nieoczekiwany debiut nowego duetu w "DDTVN". Od razu zaczęło się od spektakularnej wpadki
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.02.2024 11:41

Nieoczekiwany debiut nowego duetu w "DDTVN". Od razu zaczęło się od spektakularnej wpadki

Nowy duet w "DDTVN"
Nowy duet w "DDTVN", fot. Instagram

“Dzień Dobry TVN” przeszło jakiś czas temu kilka zmian obsadowych. Teraz mieliśmy okazję zaobserwować nowy męski duet. Nie obyło się jednak bez rażącej pomyłki. 

Zmiany kadrowe w "Dzień Dobry TVN"

Ostatnio najwięcej szumu w mediach robi program "Pytanie na śniadanie" z powodu zmian w składzie prowadzących, ale warto pamiętać, że niedawno podobne rotacje nastąpiły także w konkurencyjnym "Dzień dobry TVN". Pod koniec czerwca ogłoszono, że większość dotychczasowych prowadzących, takich jak Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Małgorzata Rozenek i Agnieszka Woźniak-Starak, odchodzi z programu. 

Swoje posady zachowali Dorota Wellman, Marcin Prokop, Paulina Krupińska, Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński. W grudniu do grona prowadzących dołączyły dwie nowe osoby: Anna Senkara i Sandra Hajduk.

Widzowie świadkami agresywnych scen w "DDTVN"! Michałowski zaatakował Krupińską. Ta odpowiedziała mu kopniakami Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN" w odważnych słowach o konkurencji. Ich wyznanie może zaskoczyć wielu

Anna Senkara i Sandra Hajduk w "Dzień Dobry TVN"

W rozmowie z "Plejadą" nowe prezenterki programu "Dzień dobry TVN" bez owijania w bawełnę przyznały, że rywalizacja stanowi dla nich istotne źródło motywacji. Jednocześnie wyraziły przekonanie, że dokonane zmiany w porannych programach telewizyjnych były nie tylko niezbędne, ale także korzystne.

Widzę, co się dzieje, widzę ten płodozmian i uważam, że to jest coś, co rynkowi medialnemu jest po prostu bardzo potrzebne. Raz na jakiś czas trzeba tę glebę ruszyć. To jest dobre dla widza, to jest dobre dla stacji telewizyjnej. Niech się dzieje jak najwięcej - stwierdziła Sandra Hajduk.

Anna Senkara i Sandra Hajduk wyraziły pozytywne opinie na temat konkurencyjnych programów, choć zaznaczyły, że priorytetem dla nich jest własny format.

Tak, wiadomo, konkurencja jest dobra. Jak się człowiek ściga, to od razu progresuje. Ja kiedyś miałam męża telewizyjnego, teraz mam żonę telewizyjną i jest naprawdę super. Jest progres. Ale czuję, że wygrywamy ten wyścig, co? - zwróciła się do koleżanki z show Anna Senkara.

Teraz z kolei miał okazję zadebiutować męski duet w “Dzień Dobry TVN”.

Wpadka nowego duetu w "DDTVN"

W programie "Dzień dobry TVN" we wtorek zobaczyliśmy po raz pierwszy współpracę Damiana Michałowskiego i Krzysztofa Skórzyńskiego, którzy wystąpili razem jako prowadzący. Jedno z nich zwróciło uwagę widzów, aby nie regulować odbiorników. Michałowski już na początku programu popełnił małą pomyłkę, a ta szybko została ona wyśmiana przez drugiego prowadzącego.

Krzysztof Skórzyński przywitał widzów programu "Dzień dobry TVN" słowami:

Proszę nie regulować odbiorników, to będzie męski duet. Obiecujemy, że takich dwóch, jak nas trzech, to nie ma ani jednego!

Damian Michałowski z kolei zażartowował ze stereotypów. 

To, że są sami faceci, nie oznacza, że w naszym studiu będzie bałagan, przypalone garnki, rozczochrane dzieci — zapewnił Damian Michałowski.

Prezenter, chwilę później, zapowiadając prognozę pogody, nieco się pomylił. Zamiast wymienić imię Bartka Jędrzejaka, przypadkowo wspomniał o Żanecie Rosińskiej, mówiąc:

Lecimy! À propos latania, dygnie nam, ukłoni się Żaneta... Nie, nie Żaneta...  

Bartek Jędrzejak, łącząc się ze studiem spod Muzeum Inżynierii i Techniki w Krakowie, z humorem skomentował wpadkę swojego kolegi z "Dzień dobry TVN", mówiąc z uśmiechem:

Zapowiedzieliście najpierw męski duet, później męskie trio, więc pięknie by w tym zestawie wyglądała moja redakcyjna koleżanka. Żaneta jeszcze odpoczywa, dzisiaj będziemy mieli męski kwartet w "Dzień dobry TVN", co się rzadko zdarza.

Jak wam się podobał ten duet w “Dzień Dobry TVN”?

Krzysztof Skórzyński, fot. KAPiF
Krzysztof Skórzyński, fot. KAPiF
Krzysztof Skórzyński, fot. KAPiF
Krzysztof Skórzyński, fot. KAPiF
Damian Michałowski, fot. KAPiF
Damian Michałowski, fot. KAPiF
Damian Michałowski, fot. KAPiF
Damian Michałowski, fot. KAPiF