Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Tego jeszcze nie było! Widzowie krytykują "DDTVN", a gwiazda ich poucza: „Proszę uważnie słuchać”
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 25.02.2024 12:14

Tego jeszcze nie było! Widzowie krytykują "DDTVN", a gwiazda ich poucza: „Proszę uważnie słuchać”

Anna Senkara i Sandra Hajduk
Anna Senkara i Sandra Hajduk, fot. KAPiF

Cała Telewizja w Polsce ostatnimi czasy przechodzi wielką rewolucję. “Pytanie na Śniadanie pożegnało wszystkich dotychczasowych prowadzących. W ”Dzień Dobry TVN" również nie obyło się bez zmian kadrowych. Nowe prowadzące wywołały ogromne oburzenie widzów. W komentarzach ogromna fala krytyki. Jedna z gwiazd TVN przerwała milczenie. 

Sandra Hajduk i Anna Senkara w "Dzień Dobry TVN"

Sandra Hajduk i Anna Senkara dołączyły do zespołu prowadzących program "Dzień dobry TVN" po sporej zmianie kadrowej, która miała miejsce pod koniec czerwca zeszłego roku. Warto przypomnieć, że władze programu zdecydowały się na pożegnanie wielu znanych prezenterów. Z programem pożegnali się między innymi Andrzej Sołtysik, Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak oraz Anna Kalczyńska. 

Jednak trzy pary pozostały w składzie prowadzących, tj: Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, Dorota Wellman i Marcin Prokop oraz Paulina Krupińska i Damian Wesołowski. Wkrótce potem dołączył do nich duet dziennikarek, które wcześniej pracowały jako reporterki w programie. 

Sandra Hajduk i Anna Senkara w jednej z rozmów zostały zapytane o ich opinie, dotyczące konkurencji. Nie przebierały w słowach.

 

Widzowie świadkami agresywnych scen w "DDTVN"! Michałowski zaatakował Krupińską. Ta odpowiedziała mu kopniakami Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN" w odważnych słowach o konkurencji. Ich wyznanie może zaskoczyć wielu

Nowe prowadzące skomentowały konkurencję

W wywiadzie z "Plejadą" prezenterki "Dzień dobry TVN" otwarcie przyznały, że rywalizacja stanowi dla nich silne źródło motywacji. Równocześnie wyraziły przekonanie, że dokonane zmiany w porannych programach telewizyjnych były niezbędne i korzystne. 

Widzę, co się dzieje, widzę ten płodozmian i uważam, że to jest coś, co rynkowi medialnemu jest po prostu bardzo potrzebne. Raz na jakiś czas trzeba tę glebę ruszyć. To jest dobre dla widza, to jest dobre dla stacji telewizyjnej. Niech się dzieje jak najwięcej - stwierdziła Sandra Hajduk.

Anna Senkara i Sandra Hajduk wyraziły pozytywną opinię na temat programów konkurencyjnych, choć podkreśliły, że ich własny format jest dla nich priorytetem. 

Tak, wiadomo, konkurencja jest dobra. Jak się człowiek ściga, to od razu progresuje. Ja kiedyś miałam męża telewizyjnego, teraz mam żonę telewizyjną i jest naprawdę super. Jest progres. Ale czuję, że wygrywamy ten wyścig, co? - zwróciła się do koleżanki z show Anna Senkara.

Niestety opinie dotyczące prezenterek są bardzo podzielone. Pod ostatnim postem “Dzień Dobry TVN” wylała się na nie fala krytyku. Jeden z dziennikarzy TVN odniósł się do jednego z komentarzy.

Internauci w ostrych słowach o nowych prowadzących: odpowiedź gwiazdy

Niedzielne wydanie “Dzień Dobry TVN” poprowadziły Anna Senkara i Sandra Hajduk.

 Zaczynamy niedzielę w towarzystwie @annasenkara i @sanhajduk. PS. Czy widzicie to słoneczko za oknem? 

Fani mają dość kontrowersyjne opinie dotyczące dzisiejszego wydania.

  • No tak mi przykro to pisać : ale muszę. Dziewczyny były super ale w swoich krótkich wejściach . Wielkie ogromne nieporozumienie : szkoda , ze doszło tak niefortunnych zmian i poprzednie pary zostały zwolnione .
  • Ciężko się ogląda ten duet, szkoda – piszą oburzeni fani.

Jedna z gwiazd TVN – Mateusz Hładki, przerwał milczenie i odpowiedział na jeden z komentarzy:

No który raz można słuchać, bierzemy temat na tapet, polska mowa jest gumowa????? Kładziemy na ścianę tapetę, nie tapet!!! Bierzemy ten temat na Tapetę!!!! Sorry nie oglądam dalej.... - pisał oburzony widz.

Dziennikarz wytłumaczył nieporozumienie i wyjaśnił, że rację mają prowadzące:

Nie! Tu nie chodzi o tapetę na ścianie tylko tapet, a tapet to stół pokryty zielonym suknem, przy którym odbywają się obrady; już dość archaiczne słowo i od niego pochodzi związek frazeologiczny „kłaść coś na tapet” i „brać coś na tapet”, czyli dyskutować o czymś , wiec odpowiadając na pytanie „który raz możemy słuchać, bierzemy temat na tapet?” proszę uważnie słuchać ciągle i się dokształcić z języka ojczystego. Nie ma za co – napisał Mateusz Hładki.

Co o tym myślicie?

Mateusz Hładki komentuje, fot. Instagram
Mateusz Hładki komentuje, fot. Instagram
Anna Senkara i Sandra Hajduk, fot. KAPiF
Anna Senkara i Sandra Hajduk, fot. KAPiF
Anna Senkara i Sandra Hajduk, fot. KAPiF
Anna Senkara i Sandra Hajduk, fot. KAPiF