Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "DDTVN". To prawdziwe piękności. Pochwaliły się swoją miłością i nie tylko
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.02.2024 11:03

Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "DDTVN". To prawdziwe piękności. Pochwaliły się swoją miłością i nie tylko

Artur Żmijewski
Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Córka Artura Żmijewskiego wraz z partnerką zawitała do "Dzień Dobry TVN". Porozmawiały z prezenterkami, a także przygotowały dla widzów drobną niespodziankę. Aż trudno oderwać wzrok od tego duetu. Połączyła ich wspólna pasja, która z przyjaźni przerodziła się w miłość. Teraz spełniają wspólnie marzenia. Te kobiety to prawdziwe piękności. 

Czym zajmuje się córka Artura Żmijewskiego?

Ewa Żmijewska dla spełnienia marzeń wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Tam, bez powiązań ze znanymi rodzicami i oczekiwaniami, zaczęła przygodę z muzyką. Na zajęciach wokalnych w Los Angeles College of Music w Pasadenie poznała śliczną Kubankę, Shandy Casper. Duet od razu złapał wspólny język.

Połączyła je pasja do muzyki, która z czasem przerodziła się we współpracę, a nawet miłość. Córka Artura Żmijewskiego powtarza, że na początku poznały się doskonale jako przyjaciółki, a potem podjęły decyzję o związku.

Obecnie para mieszka i spełnia się w Polsce. Ewa Żmijewska otrzymała ogromne wsparcie od rodziców, którzy chętnie pojawiają się z nią i jej partnerką na ściankach. Duet miał okazję przybliżyć nieco swoją historię w porannym "Dzień Dobry TVN".

Internauci ocenili debiut Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na śniadanie". Zdania są mocno podzielone Ogłosili to na sam koniec "Pnś". Wszyscy prowadzący zapowiedzieli nowy duet w śniadaniówce

Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "Dzień Dobry TVN"

Duet pojawił się w świetnych nastrojach w czwartkowym wydaniu śniadaniówki TVN. W rozmowie z Sandrą Hajduk i Anną Senkarą opowiedziały co nieco o swojej prywatności oraz muzycznych planach. Duet ma jeszcze sporo pomysłów na przyszłe brzmienia.

W mediach społecznościowych pochwaliły się zakulisowymi zdjęciami z "Dzień Dobry TVN". Parze z pewnością nie można odebrać talentu, a także urody. Internauci gratulowali im kolejnego sukcesu.

  • Super się Was oglądało dziewczyny!
  • Gratulacje!

Ewa Żmijewska i Shandy Casper pojawiły się w porannym programie nie tylko jako gościnie prowadzących. Dla widzów TVN przygotowały specjalną niespodziankę. Nic dziwnego, że duet dogaduje się w życiu prywatnym i zawodowym.

Córka Artura Żmijewskiego z partnerką zaśpiewały w "Dzień Dobry TVN"

Artystki współpracują z sobą od ładnych pary lat, a owocami ich twórczości są takie kawałki jak m.in.: "Tylko Ty!", "Siła", "Tacy sami" czy "Window of Hope". Duet nagrywa utwory zarówno w języku polskim jak i angielskim co ułatwia im zdobycie międzynarodowych fanów.

W "Dzień Dobry TVN" pochwaliły się dawką swoich umiejętności. We wspólnej piosence udowodniły, że ich głosy doskonale współgrają, choć wokalistki długo pracowały nad znalezieniem harmonii.

Kiedy okazało się, że tworzymy jeden głos, zrozumiałyśmy, że warto to pielęgnować. Może na początku nie wychodziło nam to idealnie, ale czułyśmy, że nasze głosy do siebie pasują - wspominała Ewa Żmijewska dla Onetu.

Dziś tworzą nie tylko duet na scenie, ale i w życiu prywatnym. Przy boku Artura Żmijewskiego chętnie pokazują łączące je więzi. Pasja zrodziła w nich przyjaźń, która przerodziła się w prawdziwe uczucie.

Córka Artura Żmijewskiego
Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Córka Artura Żmijewskiego
Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Córka Artura Żmijewskiego
Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF

Źródło: Onet