Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Blanka Lipińska lansuje przyjaciółkę, która właśnie wydała swoją pierwszą powieść! Będzie hit na miarę "365 dni"?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.02.2024 14:52

Blanka Lipińska lansuje przyjaciółkę, która właśnie wydała swoją pierwszą powieść! Będzie hit na miarę "365 dni"?

Blanka Lipińska
Przyjaciółka Blanki Lipińskiej napisała własny erotyk, fot. KAPiF/instagram.com/blanka_lipinska/Kadr z:"365 dni: Ten dzień", reż. Barbara Białowąs, Tomasz Mandes

Blanka Lipińska zdobyła międzynarodową sławę za sprawą serii swoich erotycznych powieści "365 dni". Teraz przedstawiła światu kobietę, która była pierwowzorem dla jednej z jej postaci. Przyjaciółka wchodzi na literacki rynek z własną propozycją. Ma szansę pobić głośną trylogię pisarki? Opis zapowiada kolejną sensację.

Blanka Lipińska w kontrowersyjnej serii "365 dni" opisała prawdziwe osoby?

Dzieło pisarki od samego początku wywoływało wiele emocji, a decyzja ekranizacji sprawiła, że o serii "365 dni" dowiedziano się na całym świecie. Wątpliwy romans Laury i Massimo ciągnął się przez trzy filmy i choć uważano, że sama historia jest wytworem wyobraźni, Blanka Lipińska podkreślała, że "nie pisze się o czymś, czego się nie doświadczyło".

Co więcej, autorka zdradziła, że jedna z postaci jest inspirowana rzeczywistą osobą z jej otoczenia. Olga, grana w produkcji przez Magdalenę Lamaprką, jest tak naprawdę przyjaciółką pisarki. Długo ukrywała jej tożsamość przed internautami, ale teraz może pochwalić się jej sukcesem.

Aleksandra Łacic szturmem podbija show-biznes i to dzięki wsparciu Blanki Lipińskiej. Panie pojawiły się nawet w "Dzień Dobry TVN". Czym niedługo zasłynie przyjaciółka pisarki?

Koledzy z pracy zdradzają, jak Holecka zachowuje się poza kamerami. Niewiarygodne, na co skarży się była gwiazda TVP Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" rozpacza po śmierci ukochanej osoby. Zdradziła szczegóły pogrzebu

Blanka Lipińska z "pierwowzorem" Olgi z "365 dni" w "Dzień Dobry TVN"

W mediach społecznościowych gwiazdy już od rana można było przyglądać się przygotowaniom do udziału w śniadaniówce. Wizyta nie była przypadkowa, ponieważ autorka polskich erotyków postanowiła przedstawić światu przyjaciółkę, Olę Łacic, na której oparła postać książkowej Olgi.

Panie pojawiły się na antenie TVN w związku z premierą powieści pisarki. Przyjaciółka Blanki Lipińskiej również postanowiła odkryć przed czytelnikami historię pełną pożądania, romansu i gorących uniesień.

Dlaczego tyle czekałam, żeby ją pokazać? Po pierwsze uważałam, że Olka nie jest gotowa i nie wie, na co się pisze. Po drugie, jak mi powiedziała parę lat temu, że napisała książkę, to pomyślałam sobie: jeszcze bardziej nie wiesz, na co się piszesz. To zmienia życie na zawsze. I teraz, kiedy ta książka wyszła, to pomyślałam, że tak bardzo tęsknicie za "365" i za bohaterami, że w tej tęsknocie po prostu wam ulżę i podaruję wam ją - mówiła Blanka Lipińska.

Do księgarni trafiła już pozycja Aleksandry Łacic. O czym opowiada historia i czy ma szansę dorównać sukcesowi Blanki Lipińskiej?

Przyjaciółka Blanki Lipińskiej wydaje erotyczną powieść. Będzie hit jak w przypadku "365 dni"?

Po pierwszych opisach książki "Niepoznany. Część 1" mogą przyjść na myśl pewne skojarzenia do serii "365 dni". W propozycji przyjaciółki Blanki Lipińskiej mamy także do czynienia z międzynarodowym romansem okraszonym niepohamowanymi uniesieniami i wizją niebezpieczeństwa.

Seksowna Alex, by ratować rozpadający się związek, wyjeżdża z partnerem do Hiszpanii. Choć powietrze jest tam gorące, ich relacje stają się coraz chłodniejsze. Alex z każdym dniem czuje się bardziej samotna, zrezygnowana i spragniona miłości. Kiedy pewnego wieczoru na jej drodze staje nieziemsko przystojny Szwed, świat dziewczyny wywraca się do góry nogami. Czy namiętny romans z tajemniczym biznesmenem zmieni jej życie? A Alex zrozumie i zaakceptuje zawiłą przeszłość kochanka? I czy Lars będzie umiał ochronić ją przed prawdziwym niebezpieczeństwem? - możemy przeczytać opis powieści na stronie Empiku.

Po krótkim wstępie możemy więc spodziewać się podobnych wątków co do powieści Blanki Lipińskiej. Czas pokaże, czy propozycja jej przyjaciółki zyska podobną popularność i czy doczeka się własnej ekranizacji.

Blanka Lipińska
Przyjaciółka Blanki Lipinskiej napisała własną powieść erotyczną, fot. instagram.com/blanka_lipinska/
Blanka Lipińska
Przyjaciółka Blanki Lipinskiej napisała własną powieść erotyczną, fot. instagram.com/blanka_lipinska/
365 dni
Przyjaciółka Blanki Lipinskiej napisała własną powieść erotyczną, fot. Kadr z:"365 dni: Ten dzień", reż. Barbara Białowąs, Tomasz Mandes