Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Internauci ocenili debiut Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na śniadanie". Zdania są mocno podzielone
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.02.2024 11:40

Internauci ocenili debiut Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na śniadanie". Zdania są mocno podzielone

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, fot. Instagram
Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, fot. Instagram

Po fali zwolnień w “Pytaniu na Śniadanie” przyszedł czas na debiuty nowych prowadzących. W dzisiejszym wydaniu pierwszy raz widzowie mieli okazję zobaczyć, jak poradzili sobie Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Jak ich ocenili?

Zwolnienia w" Pytaniu na Śniadanie"

Dalej trwa rewolucja w związku z wynikami wyborów parlamentarnych. Władza pilnie przystąpiła do zmian w programie śniadaniowym Telewizji Polskiej. Ostatnio w programie "Pytanie na Śniadanie" doszło do masowych zwolnień. Większość fanów jest oburzona tym zdarzeniem, gdyż z poprzedniego składu nie pozostał już nikt. 

TVP rozwiązało umowy z: Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim, Tomaszem Wolnym i Idą Nowakowską, Robertem Koszyckim i Małgorzatą Opczowską, Tomaszem Kammelem i Izabellą Krzan, a także Małgorzatą Tomaszewską i Olkiem Sikorą.

Powitano już na kanapie “Pytania na Śniadanie” kilka nowych duetów prowadzących. Na wizji doszło do wpadki.

Klaudia Carlos skrytykowana za strój w "Pytaniu na śniadanie". "Fatalnie was tam ubierają". Słusznie? Wpadka Beaty Tadli podczas debiutu w "PnŚ". Stres zrobił swoje. Tak przywitała się z widzami

Wpadka w "PnŚ"

Jak na razie w “Pytaniu na Śniadanie” mieli okazję zadebiutować: Robert Stockinger i Joanna Górska, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonwoicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki.

Podczas sobotniego odcinka "Pytania na śniadanie" pojawiła się między innymi 91-letnia Sława Przybylska, która podzieliła się na antenie sekretem swojej doskonałej formy. W innym segmencie programu poruszono temat aranżacji wnętrz, a jako gościa zaproszono projektanta Szymona Fiołkę. To jego słowa sprawiły, że Beata Tadla na pewno na długo zapamiętała tamten poranek.  W pewnym momencie Fiołka trochę się zagalopował i zwrócił się do Tadli po nazwisku. Szybko jednak zorientował się w swoim błędzie i przeprosił dziennikarkę.

Tadla zapytała… Przepraszam! Beata! - oznajmił zakłopotany projektant.

Beata Tadla nie zbyt długo zwlekała z reakcją. Rozległ się jej perlisty śmiech, po czym również zwróciła się do gościa po nazwisku.

Nie gniewam się, Fiołka. Spoko, spoko! - oznajmiła, obejmując zakłopotanego kolegę.

Teraz widzowie mieli szansę być świadkami debiutu nowych prowadzących. Jak im poszło?

Debiut Katarzyny Pakosińskiej i Piotra Wojdyły w "PnŚ"

W dzisiejszym wtorkowym wydaniu “Pytania na Śniadanie” zadebiutowali Katarzyna Pakosińska, dziennikarka i artystka kabaretowa, a także Piotr Wojdyło, aktor i prezenter.

Dzień dobry we wtorek! Jesteście z nami? Kasia i Piotr już na Was czekają – napisano na oficjalnym profilu “PnŚ” na Instagramie.

Jak wiadomo, widzowie dość sceptycznie podchodzą do zmian, które mają miejsce w TVP. Publicznie przyznają, że tęsknią za starą obsadą z która zdążyli bardzo się zżyć. Pod postami na Facebooku i Instagramie internauci dali upust swoim negatywnym emocjom związanym z debiutem nowej pary.

  • Tego nie dało się oglądać 
  • Nie lubię was i już nie oglądam!!! To plagiat poprzedniego programu. Zróbcie swój własny!!! Jak potraficie? A nie przejmować po innych!!!
  • Nie ma w tym kraju nowych ambitnych zdolnych ludzi.. .tylko odgrzewane kotlety… Ludzie, dajcie szansę wybić się młodym, a nie nabijajcie kasę osobom, które już istnieją w show-biznesie... – pisali.

Pojawiła się jednak również wiele pozytywnych komentarzy. Niektórzy są bardzo zadowoleni z trwającej do tej pory rewolucji w Telewizji Publicznej.

  • Dziś ta para zrobiła mi dobry dzień. Super. Idealnie. Dawno nie było tak dobrze. Powodzenia
  • Oj, oj, wydaje mi się ,że to będzie moja najbardziej ulubiona para prowądzacych,
  • Fajnie się Was ogląda – czytamy.

A wam podobał się debiut Katarzyny Pakosińskiej i Piotra Wojdyły?

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, fot. Instagram
Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, fot. Instagram
Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, fot. Facebook
Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, fot.Facebook