Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Klaudia Carlos skrytykowana za strój w "Pytaniu na śniadanie". "Fatalnie was tam ubierają". Słusznie?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 09.02.2024 21:13

Klaudia Carlos skrytykowana za strój w "Pytaniu na śniadanie". "Fatalnie was tam ubierają". Słusznie?

Klaudia Carlos w dresie?
Klaudia Carlos w "Pytaniu na śniadanie", fot. IG

Klaudia Carlos została skrytykowana za strój, w jakim poprowadziła “Pytanie na śniadanie”. Internauci wyrazili swoje rozczarowanie, ale zaraz, coś tu jest nie tak!

Nowi prowadzący w "Pytaniu na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” od końca stycznia 2024 roku prowadzą nowe duety. Produkcja nie przedłużyła umowy z żadną z par, które od lat witały widzów o poranku. Taka decyzja nie spodobała się Edwardowi Miszczakowi, który jest dyrektorem programowym Polsatu. Jego zdaniem drastyczne zmiany świadczą o braku szacunku dla widza.

To jednak nie koniec rewolucji w śniadaniówce, bo już za chwilę poznamy kolejnych gospodarzy. Mówi się nieoficjalnie, że będą to Paulina Drażba i Mateusz Szymkowiak, który do roli prowadzącego show brany pod uwagę był w wakacje, o czym Świat Gwiazd pisał jako pierwszy.

Na razie pod lupę brani są jednak wybrani już prezenterzy. W piątek 9 lutego lawina komentarzy pojawiła się pod zdjęciami Roberta El Gendy i Klaudii Carlos. Nie były one najprzyjemniejsze.

Kammel i Nowakowska nie znikną z ekranów! Wiadomo, gdzie ich zobaczymy i to razem Kasia Cichopek dowiedziała się o śmierci na wizji, przerwała prowadzenie "Pytania na śniadanie"

Za kim tęsknią widzowie "Pytania na śniadanie"?

Internauci obserwujący profil “Pytania na śniadanie” na Instagramie na każdym kroku dają wyraz niezadowolenia ze zwolnienia Idy Nowakowskiej i Tomasza Wolnego. Wielu z nich nie potrafi pogodzić się z odsunięciem od obowiązków Aleksandra Sikory i Małgorzaty Tomaszewskiej.

Pod zdjęciem Klaudii Carlos i Roberta El Gendy możemy przeczytać m.in.:

  • Kiedy wrócą Ida i Tomek?
  • Kolejny odcinek nieobejrzany, bo nie było Idy.
  • Szkoda, że to już nie jest ten sam program, bo nie ma Idy i Małgosi.

Ale nie tylko to zwróciło uwagę fanów. Kilku obserwatorów ma uwagi do stroju prowadzącej.

Pytanie na śniadanie: Klaudia Carlos skrytykowana za strój

Klaudia Carlos piątkowe wydanie śniadaniówki poprowadziła wystylizowana w różowy komplet. W typowo kobiecych kolorach witała widzów i rozmawiała z gośćmi. Część fanów nie była przekonana do jej ubioru, czego wyraz dała w social mediach.

  • W piżamę się wystroiła?
  • Fatalnie was tam ubierają.
  • Co to za dresy?

Chociaż na pierwszy rzut oka stylizacja Klaudii może sprawiać wrażenie sportowej, to w tym przypadku można mówić o wielkim błędzie internautów. Piękna dziennikarka, która w przeszłości związana była z TVN-em, ma na sobie różowy sweter i spodnie w kant w tym samym kolorze.

Co sądzicie o jej stroju?

Klaudia Carlos
Klaudia Carlos
Klaudia Carlos i Robert El Gendy w Pytaniu na śniadanie
Klaudia Carlos i Robert El Gendy w Pytaniu na śniadanie
Klaudia Carlos i Robert El Gendy w Pytaniu na śniadanie
Klaudia Carlos i Robert El Gendy w Pytaniu na śniadanie