Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Wpadka Beaty Tadli podczas debiutu w "PnŚ". Stres zrobił swoje. Tak przywitała się z widzami
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 03.02.2024 10:20

Wpadka Beaty Tadli podczas debiutu w "PnŚ". Stres zrobił swoje. Tak przywitała się z widzami

Beata Tadla, Tomasz Tylicki
Beata Tadla, Tomasz Tylicki, fot. kadr TVP

“Pytanie na Śniadanie” w ostatnim czasie przeszło szereg gruntownych zmian. Pracę stracili wszyscy prowadzący, a widzowie mogli być świadkami debiutu nowych gospodarzy. Dziś pierwszy raz mieli okazję wystąpić Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Dziennikarka zaliczyła wpadkę na wizji. 

Fala zwolnień w "Pytaniu na Śniadanie"

W wyniku obecnej transformacji politycznej znaczące zmiany zaszły w programie porannym Telewizji Polskiej. "Pytanie na Śniadanie" dotknęła zwolnień, co spotkało się z dezaprobatą fanów.

Stara ekipa została całkowicie zastąpiona. TVP rozwiązało umowy z: Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim, Tomaszem Wolnym i Idą Nowakowską, Robertem Koszyckim i Małgorzatą Opczowską, Tomaszem Kammelem i Izabellą Krzan, a także Małgorzatą Tomaszewską i Olkiem Sikorą.

Na ich miejsce natychmiast pojawili się nowi prowadzący. Ostatnia z par właśnie w sobotni poranek zadebiutowała na wizji. Doszło do sporej wpadki już na początku programu. 

Trzeci mąż Beaty Tadli zajmuje ważne stanowisko w spółce skarbu państwu. Zarabia fortunę Beata Tadla poprowadzi "Pytanie na śniadanie"? Nie zgadniecie, kto będzie jej towarzyszył

Nowi prowadzący w "Pytaniu na Śniadanie"

Ostatnio w “Pytaniu na Śniadanie” mieli okazję zadebiutować nowi prowadzący. Widzowie mogli zobaczyć w tej roli Roberta Stockingera i Joannę Górską, a także Klaudię Carlos i Roberta El Gendy. 

Na kanapie gospodarzy “PnŚ” zasiedli również Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz.

Dzień Dobry teraz już oficjalnie witamy wszystkich państwa bardzo, bardzo serdecznie w “Pytaniu na śniadanie” - zaczęła Kasia.  Rozpoczniemy dzisiaj z wami dzień i mamy nadzieję, że będzie to dzień wspaniały - dodał Filip.

Dowbor poinformowała, że mimo że nie występuje w telewizji pierwszy raz, ma lekki stres.

Drodzy państwo ja się trochę denerwuje i za Filipa i za siebie. Ja tu wróciłam, ale Filip jest pierwszy raz w telewizji - wyjaśniła Kasia.

Potem do widzów zwrócił się Antonowicz.

Kasia mnie będzie wspierać przez cały program i mamy nadzieję, że państwo będą nas wspierać również, bo to nasz debiut.
 

Sobotni poranek to pora na kolejną nową parę. Na początku lutego z widzami przywitali się: Beata Tadla z Tomaszem Tylickim. Jak wypadli?

Beata Tadla zaliczyła wpadkę na wizji

Dzisiaj Beata Tadla i Tomasz Tylicki zadebiutowali jako prowadzący “Pytania na Śniadanie”. Dziennikarka z samego początku programu pomyliła dni tygodnia, zaliczając w ten sposób drobną wpadkę.

Kłaniamy się nisko, to jest "Pytanie na Śniadanie" w środę, w trzecim dniu lutego. To będzie niezapomniany dzień! - zapowiedziała Tadla. 

Widać było po niej, że stres dał się we znaki. Prezenterka ma ogromne doświadczenie w prowadzeniu programów, a mimo tego to przeżycie i tak nie było dla niej łatwe.

Jestem ogromnie wzruszona, że mogę z Państwem być i z tym oto wspaniałym człowiekiem, świetnym dziennikarzem, Tomkiem Tylickim – powiedziała Tadla bardzo emocjonalnie.

Reszta programu poszła już dosyć gładko. Gdy opadły pierwsze emocje w końcu prowadząca poczuła się swobodnie w studiu. Oglądaliście?

"Pytanie na Śniadanie", fot. kadr TVP
"Pytanie na Śniadanie", fot. kadr TVP
"Pytanie na Śniadanie", fot. kadr TVP
"Pytanie na Śniadanie", fot. kadr TVP