Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Ogłosili to na sam koniec "Pnś". Wszyscy prowadzący zapowiedzieli nowy duet w śniadaniówce
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.02.2024 13:16

Ogłosili to na sam koniec "Pnś". Wszyscy prowadzący zapowiedzieli nowy duet w śniadaniówce

Fot. KAPiF; canva.com; kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP
Fot. KAPiF; canva.com; kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP

Już we wtorek w “Pytaniu na śniadanie” zadebiutuje piąta - ostatnia w powstającym składzie - para prezenterów. Pod koniec poniedziałkowego wydania oficjalnie zapowiedziano nowych gospodarzy show.

Rewolucja w "Pytaniu na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” nie jest już tym samym programem, którym był jeszcze dwa miesiące temu. Wszystko za sprawą gruntownego odświeżenia obsadowego, jakie zaszło po zmianie w zarządzie Telewizji Polskiej.

Choć liczono się z tym, że niektórzy prezenterzy, czy dziennikarze mogą zostać pozbawieni pracy, niewielu przypuszczało, że kroki podjęte przez nowe szefostwo porannego show okażą się tak radykalne.

Ostatecznie wszyscy dotychczasowi gospodarze “Pytania na śniadanie” zostali zwolnieni, a sukcesywnie przedstawiane zaczęły być nowe twarze, z których większość okazała się być dobrze znana telewidzom.

Kto z Polski na Eurowizję 2024? Steczkowska czy LUNA? Jest już oficjalna informacja Kłótnia w "PnŚ"! Prowadzący nie zapanowali nad gośćmi: "Bez sensu to jest...". Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie"

Obecnie w składzie zespołu “Pytania na śniadanie” mamy do czynienia z czterema parami: Joanną Górską i Robertem Stockingerem, Klaudią Carlos i Robertem El Gendym, Beatą Tadlą i Tomaszem Tylickim oraz Katarzyną Dowbor i Filipem Antonowiczem.

Docelowo funkcję gospodarzy pełnić ma pięć duetów i jak zapowiedziano w ubiegłym tygodniu, ostatni z nich zadebiutuje już wkrótce. W poniedziałkowym wydaniu porannego show TVP pojawiła się już nawet oficjalna zapowiedź.

Do naszego grona dołączy nowa para prowadzących. To będzie absolutny hit  - orzekł entuzjastycznie Filip Antonowicz.

Kto będzie piątą parą w "Pytaniu na śniadanie"?

Jeszcze w ubiegłym tygodniu produkcja “Pytania na śniadanie” informowała tajemniczo, że nowymi prowadzącymi programu będą “Kasia i Piotr”. Jak zdradził nam nasz rozmówca związany z programem, gospodynią show zostanie Katarzyna Pakosińska, a jej partnerem Piotr Wojdyło.

Nowe szefostwo TVP2 nie ma żadnych wątpliwości, że Kasia idealnie sprawdzi się w roli prowadzącej “Pytania na śniadanie”. Co więcej, władze stacji po cichu liczą na to, że za sprawą swojej charyzmy i pogodnej aparycji Pakosińska będzie na swoich zmianach przyciągać przed ekrany rekordową liczbę widzów - przekazał nam nasz informator.

Chwile po programie na Instagramie pojawiło się zdjęcie nowych prowadzących, którzy we wtorek zadebiutują przed kamerami. 

pytanie na śniadanie
kadr z programu “Pytanie na śniadanie”/TVP2/19.02.2024
pytanie na śniadanie
kadr z programu “Pytanie na śniadanie”/TVP2/19.02.2024
pytanie na śniadanie
kadr z programu “Pytanie na śniadanie”/TVP2/19.02.2024