Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Widzowie świadkami agresywnych scen w "DDTVN"! Michałowski zaatakował Krupińską. Ta odpowiedziała mu kopniakami
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 13.02.2024 10:40

Widzowie świadkami agresywnych scen w "DDTVN"! Michałowski zaatakował Krupińską. Ta odpowiedziała mu kopniakami

"Dzień Dobry TVN"
"Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF, Instagram

Program “Dzień Dobry TVN” od lat cieszy się posiadaniem wiernej widowni. Sytuacje, które dzieją się w studiu, powodują wiele emocji, od smutku, po wzruszenie czy radość. Zdarza się jednak, że widzowie przed telewizorami są zszokowani, tym co widzą. Tak stało się podczas ostatniego wydania programu. Damian Michałowski zaatakował nagle Paulinę Krupińską. Ta natomiast długo nie zastanawiała się nad reakcją i zaczęła go kopać. 

Fenomen "Dzień Dobry TVN"

Program "Dzień Dobry TVN" jest nieodłącznym elementem ramówki stacji TVN od prawie dwóch dekad. Jego poranne pasmo zdobyło sobie wielu wiernych widzów, ponieważ emitowane jest przez siedem dni w tygodniu i przyciąga znaczną publiczność. Nie jest to niczym dziwnym, ponieważ program oferuje różnorodną tematykę, która odpowiada różnym zainteresowaniom widzów. Każdy może znaleźć tam coś dla siebie, a wszystko to podane jest w świetnej atmosferze, przede wszystkim za sprawą prowadzących, którzy przyciągają fanów swoją osobowością.

W TVN tak jak we wszystkich mediach w Polsce nastąpiły wielkie roszady. Kogo pożegnano w “Dzień Dobry TVN”?

TYLKO U NAS: TVN zaprosił gwiazdę do studia, a potem pojawił się poważny problem! Tego nie dało się przeskoczyć Tłum gwiazd przed "DDTVN", a wszyscy patrzą tylko na Annę Muchę. Co ona ma na sobie?

"Dzień Dobry TVN". Prowadzący

W ostatnich miesiącach w programie "Dzień Dobry TVN" zaszły duże zmiany personalne. Latem zeszłego roku ogłoszono odejście aż trzech par prowadzących. Z anteny zniknęli: Małgorzata Rozenek, Anna Klaczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak, a później również Filip Chajzer. 

Z kolei pojawiły się nowe twarze, jak Sandra Hajduk i Anna Senkara, którzy teraz wspólnie prowadzą program. Oprócz nich na ekranie widzimy Ewę Drzyzgę w duecie z Krzysztofem Skórzyńskim oraz Paulinę Krupińską obok Daniela Michałowskiego. Dodatkowo Dorota Wellman i Marcin Prokop również prowadzą razem program. 

W ostatnim wydaniu “DDTVN” doszło do szokującej sytuacji z udziałem dwójki prowadzących.

Zaskakująca sytuacja na planie "DDTVN"

Oficjalny profil “Dzień Dobry TVN” na Instagramie opublikował zaskakujące nagranie. Na filmie widać, jak Damian Michałowski z zaskoczenia atakuje Paulinę Krupińską, a ta od razu sprzedaje mu kilka kopniaków. Jak do tego doszło?

Jak mówi opis filmu, była to jedynie lekcja samoobrony. Zapewniono też, że prowadzącemu nic nie jest. Trzeba pamiętać o tym, że umiejętność samoobrony to bardzo ważna umiejętność, która może uratować życie.

Lekcja samoobrony poszła o krok za daleko. P.S. Damian jest cały i zdrowy! – napisano. 

Mimo tego, że temat był bardzo poważny, Paulina Krupińska i Damian Michałowski rozbawili wielu fanów do łez. Świadczą o tym komentarze pod wideo.

  • Zrobiliście mi dzień! 
  • Popłakałam się, chociaż temat poważny. Świetna para prowadzących.
  • @dziendobrytvn odruch to odruch, widać Pani Pauliny nie trzeba szkolić – pisali fani.

 

"Dzień Dobry TVN", fot. Instagram
"Dzień Dobry TVN", fot. Instagram
"Dzień Dobry TVN", fot. Instagram