Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Tłum gwiazd przed "DDTVN", a wszyscy patrzą tylko na Annę Muchę. Co ona ma na sobie?
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 28.01.2024 12:04

Tłum gwiazd przed "DDTVN", a wszyscy patrzą tylko na Annę Muchę. Co ona ma na sobie?

Anna Mucha w lateksowym płaszcz w "DDTVN"
Gwiazdy przed "DDTVN", fot. AKPA

Przed studiem “Dzień Dobry TVN” pojawił się w niedziele prawdziwy tłum gwiazd. Wszyscy patrzyli jednak na Annę Muchę i Michała Szpaka. Oni naprawdę zaskoczyli stylizacjami. 

"Dzień Dobry TVN" hitem stacji

“Dzień Dobry TVN” to program, który na stałe wpisał się do ramówki stacji. Na antenie pojawia się od niemal dwóch dekad, a dla wielu Polaków stanowi obowiązkowe rozpoczęcie dnia. Na antenie pojawia się najróżniejsza tematyka. Nie brakuje rozmów o życiu codziennym, kulturze, muzyce, czy wiadomości ze świata polityki. 

Największą popularnością cieszą się jednak te wydania, w których pojawiają się gościa, a zwłaszcza ci z pierwszych stron gazet. W odcinku wyemitowanym w niedzielę nie zabrakło gwiazd. Kto się pojawił?

Doda miała problemy z wejściem do "DDTVN". O mały włos nie doszło do katastrofy Marcin Prokop zaliczył srogą wpadkę w "DDTVN". Dorota Wellman zwijała się ze śmiechu po tym, co powiedział

Gwiazdy w niedzielnym wydaniu "Dzień Dobry TVN"

W niedzielę 28 stycznia “Dzień Dobry TVN” obfitowało w wizyty wielu gwiazd. Wszystko to w związku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W studiu pojawili się między innymi: Monika Mrozowska z córką, Anna Mucha, Michał Szpak, Anna Wyszkoni, Kasia Sokołowska, Grażyna Wolszczak, Bovska, Enej, Agata Młynarska, czy Andrzej Seweryn. 

Pod budynkiem TVN znajdującym się w Warszawie nie zabrakło oczywiście paparazzi, który uwiecznili wizyty gwiazd na zdjęciach. Największą uwagę skupili na sobie: Ania Mucha i Michał Szpak. Naprawdę zaszaleli ze stylizacjami. Jak wyglądali? Poniżej zdjęcia. 

Gwiazdy przed "Dzień Dobry TVN|". Zdjęcia paparazzi

W niedzielę "Dzień Dobry TVN w duecie poprowadzili: Ewa Drzyzga i Damian Michałowski. Ze względu na ferie w obsadzie doszło do małych roszad, ale widzowie są z tego powodu zadowoleni, bo mogą zobaczyć gwiazdy w zupełnie innym wydaniu. 

W studiu gościły również gwiazdy, ale najwięcej działo się na chodniku tuż przed wejściem do budynku, w którym zajmuje się studio “DDTVN”. Zamieszanie wzbudzili właśnie goście, na których czekali fotoreporterzy. W czerwonym lateksowym płaszczu pojawiła się tam Anna Mucha, a widać było ją już z daleka. Fikuśne niebieskie butyw metalicznym odcieniu jeszcze podkreśliły drapieżną stylizację. Patrząc na nie, zdaje się, że sięgały do samego uda. Pojawiła się też przykuwająca uwagę złota biżuteria. Gwiazda zdecydowanie nie chciała uniknąć zdjęć, a wręcz przeciwnie chętnie pozowała do kolejnych kadrów. 

Uwagę skupił na sobie też Michał Szpak w szarym obszernym płaszczu z szerokimi ramionami. Tym bardziej że niewiele miał pod spodem i odsłonił tors. 

Jak wyglądali pozostali goście śniadaniówki? Zdjęcia poniżej. 

Anna Mucha w "DDTVN", fot. AKPA
Anna Mucha w "DDTVN", fot. AKPA
Anna Mucha w
Anna Mucha w "DDTVN", fot. AKPA
Anna Wyszkoni przed "DDTVN", fot. AKPA
Anna Wyszkoni przed "DDTVN", fot. AKPA
Monika Mrozowska przed "DDTVN", fot. AKPA
Monika Mrozowska przed "DDTVN", fot. AKPA
Kasia Sokołowska przed "DDTVN", fot. AKPA
Kasia Sokołowska przed "DDTVN", fot. AKPA
Agata Młynarska przed "DDTVN", fot. AKPA
Agata Młynarska przed "DDTVN", fot. AKPA
Michał Szpak przed
Michał Szpak przed "DDTVN", fot. AKPA
Grażyna Wolszczak przed
Grażyna Wolszczak przed "DDTVN", fot. AKPA
Andrzej Seweryn przed
Andrzej Seweryn przed "DDTVN", fot. AKPA