Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Kpiny z Roberta Stockingera w „DDTVN”. To dopiero podsumowali transfer byłego kolegi do TVP…
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.01.2024 18:07

Kpiny z Roberta Stockingera w „DDTVN”. To dopiero podsumowali transfer byłego kolegi do TVP…

Dzień dobry TVN, Robert Stockinger
Żarty z Roberta Stockingera w "DDTVN", fot. East News; "Dzień dobry TVN" (2024)

Robert Stockinger po 13 latach odszedł z „Dzień dobry TVN”. Ledwo został prowadzącym w TVP, a dawni koledzy już z niego drwią? Przedziwne słowa w śniadaniówce, oni to naprawdę powiedzieli?

Robert Stockinger odszedł z "DDTVN", gdzie zaczął pracę?

Robert Stockinger pracował w TVN przez 13 lat, a przez dekadę związany był z „Dzień dobry TVN”. Po masowych zwolnieniach w śniadaniówce w zeszłym roku podobno rozważany był do funkcji nowego prowadzącego. Z tych planów jednak nic nie wyszło. Dziennikarz podjął więc szokującą decyzję: zaczął pracę w „Pytaniu na śniadanie” TVP. Z widzami „DDTVN” pożegnał się następująco:

Do widzenia, TVN. Po 13 latach w firmie i okrągłych 10 w redakcji „Dzień dobry TVN” nadszedł czas rozstania. Trudno opisać wszystko, co tu przeżyłem, ile nauczyłem się w tym czasie i jak wiele zawdzięczam tej stacji. Przyszedłem jako stażysta bez biurka, a odchodzę z doświadczeniem zasiadania w fotelu gospodarza flagowego programu. To była długa i piękna droga. Wychowankiem zostanę na zawsze. Nie żegnam się z ludźmi, bo te przyjaźnie zabieram ze sobą – napisał w sieci.

Robert ma już za sobą debiut w śniadaniówce TVP. Towarzyszy mu tam Joanna Górska, dotychczasowa dziennikarka Polsatu. Tymczasem koledzy z poprzedniej redakcji chyba za nim nie tęsknią. Co wydarzyło się w dzisiejszym wydaniu?

Oto prawdziwe powody odejścia Stockingera z TVN. Ojciec ujawnił, dlaczego przyjął ofertę TVP TYLKO U NAS: TVP ściągnęła Kasię Dowbor! Ujawniamy, jaki program poprowadzi

Dlaczego Robert Stockinger przeniósł się do TVP?

O prawdziwych powodach odejścia Roberta Stockingera z „Dzień dobry TVN” wypowiedział się jego ojciec. Tomasz Stockinger rozmawiał z portalem Plejada. Bardzo ogólnikowo, ale znacząco zaczął mówić o tym, że jego syn przeszedł do TVP, bo nie czuł się w programie TVN doceniony.

Tak się stało, że Robert dostał tę propozycję i z niej skorzystał, bo poczuł się troszkę niedoceniony i mało wykorzystany w "Dzień dobry TVN". A dla niego jest najważniejsze, żeby po prostu się rozwijać – czytamy w wywiadzie.

Chyba właśnie te słowa nie spodobały się kolegom z „DDTVN”. Poniżej cytujemy słowa, które padły w wydaniu z 22 stycznia.

Żarty z Roberta Stockingera na antenie "Dzień dobry TVN"?

W programie TVN jak zwykle pojawił się dziś dział show-biznesowy. 22 stycznia zobaczyliśmy w studiu Mateusza Hładkiego i Annę Senkarę. Dziennikarka zapowiedziała swojego kolegę słowami:

Czas na show-biz, a u nas oczywiście nieoceniony Mateusz Hładki – ogłosiła Senkara.

Hładki zareagował w bardzo znaczący sposób. W odpowiedzi na słowa koleżanki rzucił:

Niedoceniony? – powiedział z błyskiem w oku.

Kiedy Anna Senkara podkreśliła, że chodziło jej o słowo „nieoceniony”, Mateusz kontynuował swój żart:

A, nieoceniony. Wiesz, o poranku człowiek jeszcze nie słyszy, nie widzi… – rzucił z uśmiechem.

Jak sądzicie, pod tymi słowami kryje się drugie dno?

Mateusz Hładki, Dzień dobry TVN, żarty z Roberta Stockingera
Mateusz Hładki, fot. KAPiF
Robert Stockinger, odejście z DDTVN do TVP
Robert Stockinger i Tomasz Stockinger, fot. KAPiF
Dzień dobry TVN, żarty z Roberta Stockingera
Prowadzący żartowali z Roberta Stockingera?, fot. dcreen “Dzień dobry TVN”, wydanie z 22.01.2024
Mateusz Hładki, Dzień dobry TVN, żarty z Roberta Stockingera
Prowadzący żartowali z Roberta Stockingera?, fot. dcreen “Dzień dobry TVN”, wydanie z 22.01.2024
Robert Stockinger, odejście z DDTVN do TVP
Robert Stockinger, fot. KAPiF

Źródło: Plejada, „Dzień dobry TVN”