Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Była partnerka Kammela gościem "DDTVN". Jej mąż nagle wspomniał o Tomku
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 07.02.2024 12:47

Była partnerka Kammela gościem "DDTVN". Jej mąż nagle wspomniał o Tomku

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel
Katarzyna Niezgoda, fot. KAPiF/kadr DDTVN

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel byli razem przez ponad 10 lat. Ich związek był bardzo kontrowersyjny. Niedawno kobieta pojawiła się w “Dzień Dobry TVN”. Jej obecny mąż nagle powiedział o Kammelu. 

Jak poznali się Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda?

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda pierwszy raz spotkali się na konferencji w 2004 roku, której prezenter był gospodarzem. Już rok później postanowili oficjalnie wejść w związek. Kammel wielokrotnie wspominał, że gdy tylko ją zobaczył, zakochał się bez pamięci. To, co się z nim działo porównał do “trafienia sycylijskiego pioruna”.

Fani nie byli początkowo zwolennikami tej relacji. Para czytała na swój temat wiele nieprzychylnych komentarzy. Jednak zakochani wiedzieli, że gdy mają siebie, są w stanie przetrwać wszystko. 

Nigdy niczego nie kalkulowałam, nie wyliczałam i to był mój błąd. Nie zdawałam sobie sprawy, jak trudno być osobą publiczną. Byłam w tym kompletną ignorantką. Po prostu zakochałam się – mówiła Kasia w wywiadzie dla “Vivy!”.

Wielu plotkowało o ich rzekomym ślubie. Jednak żadna ze stron nigdy nie potwierdziła tych doniesień.

Tomasz Kammel zrobił to od razu po zwolnieniu z "PnŚ". Zmiana o 180 stopni. Widzowie go takiego nie widzieli Tomasz Kammel po 15 latach pracy definitywnie żegna się z "Pytaniem na śniadanie". Przejmujące oświadczenie

Rozstanie Tomasz Kammela i Katarzyny Niezgody

Związek Katarzyny Niezgody i Tomasza Kammela zakończył się po dziesięciu latach. Ich relacja wydawała się być niesamowicie silna i pełna zgodności. Szokiem dla fanów, była więc wiadomość o rozstaniu. Osoby z bliskiego otoczenia pary podkreślały, że Niezgodzie było bardzo ciężko poradzić sobie z hejtem, który na nią spadał. Dodatkowo niełatwo im było dostosować się do zupełnie odmiennych trybów życia, jakie prowadzili.

Ona była bowiem typem rannego skowronka, on – sowy – pisał “Super Express”.

Ani Kammel, ani Niezgoda nie ujawnili, co było oficjalnym powodem zerwania. Jak podawało “Twoje Imperium” Katarzyna marzyła o dzieciach i ślubie, co zupełnie nie zgadzało się z wizją przyszłości Tomasza. 

Mąż Katarzyny Niezgody wspomina o Kammelu

Po rozpadzie związku z Kammelem Katarzyna Niezgoda wyszła za mąż za muzyka discopolo Pawła Markiewicza. Ostatnio para pojawiła się w programie “Dzień Dobry TVN”, gdzie wprost mówiła o swojej relacji. Prowadzący wywiad podkreślił, że mimo że Niezgoda nie zabiega o zainteresowanie mediów, to wciąż jest o niej głośno. Bizneswoman stwierdziła, że nie jest w stanie pojąć tego, ale z biegiem lat jest za to wdzięczna. 

To jest dla mnie dużym zaskoczeniem. Kiedyś się na to mocno denerwowałam, bo wkurzały mnie ciągłe publikacje, zdjęcia paparazzi. Ale teraz po latach zmieniłam zdanie i doceniłam to, jestem za to wdzięczna - mówiła.

W dalszej części wywiadu Paweł Markiewicz, wspomniał, że pierwszy raz swoją przyszłą żonę zobaczył na okładce z Tomaszem Karmelem. 

 Ja ją dziesięć lat temu zobaczyłem na okładce tak przytuloną do Tomka Kammela i sobie wtedy pomyślałem: "Jaka to jest wrażliwa dziewczyna...". Potem się spotkaliśmy po latach i zaiskrzyło — opowiadał.

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel, fot. KAPiF
Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel, fot. KAPiF
Katarzyna Niezgoda, fot. KAPiF
Katarzyna Niezgoda, fot. KAPiF
Katarzyna Niezgoda, fot. KAPiF
Katarzyna Niezgoda, fot. KAPiF