Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Damian Michałowski padł na ziemię w "DDTVN". W tym starciu nie miał żadnych szans
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.02.2024 15:12

Damian Michałowski padł na ziemię w "DDTVN". W tym starciu nie miał żadnych szans

Damian Michałowski, Dzień Dobry TVN
Damian Michałowski zaatakowany w "Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF/instagram.com/dziendobrytvn/

Podczas najnowszego wydania "Dzień Dobry TVN" doszło do nieoczekiwanego ataku na prowadzącego. Damian Michałowski w kilka sekund padł znokautowany na ziemię. Wszystko zarejestrowały kamery w studiu. W tym starciu był na przegranej pozycji. Internauci są w szoku na widok tego co się stało.

Paulina Krupińska i Damian Michałowski w "DDTVN"

W czasach gdy "Pytanie na śniadanie" przeżywa kolejne rewolucje, wydawałoby się, że śniadaniówka konkurencyjnej stacji zapewni widzom spokojny program, bez szaleństw. Sobotni poranek należał do Damiana Michałowskiego i Pauliny Krupińskiej, którzy powitali widzów pełni energii.

Zapowiedziano rozmowy z ciekawymi gwiazdami, w tym m.in.: odtwórcami głównych ról w filmie "Sami swoi. Początek", Adamem Bobikem i Pauliną Gałązką. W pewnym momencie widzom ukazały się sceny jak z prawdziwego kinowego hitu akcji. 

Damian Michałowski został powalony na ziemię podczas jednego z wejść w "Dzień Dobry TVN". Takiego obrotu zdarzeń nikt się nie spodziewał. Nagranie przyprawia o ciarki.

Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" żegna się z pracą. To już oficjalne Córka Artura Żmijewskiego z partnerką w "DDTVN". To prawdziwe piękności. Pochwaliły się swoją miłością i nie tylko

Damian Michałowski zaatakowany w "Dzień Dobry TVN"

Jednym z segmentów sobotniego wydania śniadaniówki była nauka kilku ćwiczeń samoobronnych, które pomogą nam w kryzysowych sytuacjach. W tym celu do "Dzień Dobry TVN" zaproszono zawodniczkę MMA Joannę Jędrzejczyk. W pewnym momencie gwiazda zbyt mocno wczuła się w swoją rolę.

"Workiem treningowym" na którym pokazywała przydatne chwyty, został Damian Michałowski. Kamery zarejestrowały, jak duet odtwarzał jeden z przydatnych chwytów. Sportsmenka chciała wykorzystać na prezenterze tzw. przerzut przez biodro.

Sytuacja bardzo szybko jednak wymknęła się spod kontroli, a para wylądowała boleśnie na podłodze. Internauci byli świadkami całego zdarzenia. Wystarczyła drobna chwila nieuwagi.

Damian Michałowski padł na podłogę w "Dzień Dobry TVN". Wideo

Dla zabezpieczenia zdrowia gwiazd wszystkie przykładowe chwyty wykonywane były na miękkich materacach. W tym przypadku okazało to się jednak zgubne. Joanna Jędrzejczyk i Damian Michałowski stracili równowagę, gdy materace rozsunęły się pod ich stopami.

Duet nieoczekiwanie wylądował na podłodze, co w pierwszej chwili sprawiło wstrzymanie oddechu w studiu "Dzień Dobry TVN". Na szczęście gwiazdy bardzo szybko zaczęły się śmiać, pokazując, że nie doszło do żadnego urazu. Internauci nie mogli wyjść z szoku na widok zdarzenia.

  • Wołajcie kręgarza lub fizjoterapeutę!
  • Mam nadzieję, że się nie połamał.
  • Oj chyba bolało.
  • Panu Damianowi powinni wypłacić dodatek za pracę w niebezpiecznych warunkach.
  • Biedny Damian, ostatnio w nos dostał teraz to…
  • Coś tam mocno chrupnęło…
  • Myślałem, że chce mnie nosić na rękach, błąd! - dodał prowadzący "Dzień Dobry TVN"
Dzień Dobry TVN
Damian Michałowski zaatakowany w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/dziendobrytvn/
Dzień Dobry TVN
Damian Michałowski zaatakowany w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/dziendobrytvn/
Dzień Dobry TVN
Damian Michałowski zaatakowany w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/dziendobrytvn/
Dzień Dobry TVN
Damian Michałowski zaatakowany w "Dzień Dobry TVN", fot. instagram.com/dziendobrytvn/