Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" żegna się z pracą. To już oficjalne
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.02.2024 13:09

Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" żegna się z pracą. To już oficjalne

"Pytanie na Śniadanie"
"Pytanie na Śniadanie", fot. KAPiF

W ostatnim czasie cała Telewizja Polska przechodzi szereg zmian. “Pytanie na Śniadanie” również spotkało się z wymianą kadry. Jeden z nowych prowadzących właśnie na swoich mediach społecznościowych pożegnał się z pracą. Co się stało?

Zwolnienia w "Pytaniu na Śniadanie"

Niedawno doszło do znaczących zmian w programie "Pytanie na Śniadanie" na antenie Telewizji Polskiej w związku z dalszymi skutkami po wyborach parlamentarnych. Władze podjęły natychmiastowe działania w celu wprowadzenia zmian. Niestety, ostatnio program doświadczył masowych zwolnień, co wywołało oburzenie większości fanów, ponieważ żaden z dotychczasowych prowadzących nie pozostał w składzie.

TVP rozwiązało umowy z takimi osobowościami jak: Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska, Robert Koszucki, Małgorzata Opczowska, Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska oraz Olek Sikora.

Niedługo później widzowie mieli szansę zobaczyć nowych dziennikarzy, jako prowadzących poranny program TVP. Kto znalazł się w tej grupie?

Klaudia Carlos skrytykowana za strój w "Pytaniu na śniadanie". "Fatalnie was tam ubierają". Słusznie? Wpadka Beaty Tadli podczas debiutu w "PnŚ". Stres zrobił swoje. Tak przywitała się z widzami

Nowi prowadzący "PnŚ"

Do tej pory w programie "Pytanie na Śniadanie" mieliśmy okazję zobaczyć debiuty takich par prowadzących jak: Robert Stockinger i Joanna Górska, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki. 

Najświeższy debiut natomiast należy do Katarzyny Pakosińskiej i Piotra Wojdyło. Internauci mieli bardzo podzielone zdania na temat tego, jak wypadli. Część dalej nie może się pogodzić ze zwolnieniem starej gwardii “PnŚ”. Inni zaś są bardzo entuzjastycznie nastawieni co do zmian.

Okazało się, że jeden z nowych prowadzących właśnie pożegnał się z pracą. Jak do tego doszło?

Filip Antonowicz żegna się z "Radiem Eska"

Filip Antonowicz, znany jako nowy gospodarz programu „Pytanie na śniadanie” na antenie TVP2, podjął decyzję o opuszczeniu Radia Eska, gdzie pracował przez siedem lat. Na swoim Instagramie napisał oficjalny post, w którym pożegnał się z rozgłośnią.

Żegam się z Radiem Eska! Dziś, po siedmiu latach, po raz ostatni mogliście mnie usłyszeć na eskowej antenie. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wstawali razem z nami każdego poranka. Wszystkim słuchaczom, ale i ekipie Radia Eska - po prostu za obecność i wspólny czas ogromnie dziękuję  Pora spróbować nowych rzeczy i działać, bo chyba nie ma nic piękniejszego niż nieustanny rozwój Niezmiennie zapraszam do "Pytanie na śniadania" - napisał na Instagramie.   

Filip Antonowicz spędził siedem lat w Radiu Eska, gdzie był współprowadzącym porannego programu "Obudź się na Jankesa" wraz z Kamilą Ryciak i Jankesem. Przed tym pracował dla różnych mediów, w tym dla MTV, radiowej Czwórki, TVP i Eska TV, gdzie prowadził różnorodne programy, m.in: “Szybkie strzały”, “Jazdy gwiazdy” i “ The best od Eska”.  Mimo aktywnej kariery dziennikarskiej rzadko udziela wywiadów.

Filip Antonowicz, fot. KAPiF
Filip Antonowicz, fot. KAPiF
Filip Antonowicz, fot. KAPiF
Filip Antonowicz, fot. KAPiF
Filip Antonowicz, fot. KAPiF
Filip Antonowicz, fot. KAPiF