Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Prokop to nie jest". Agnieszka Woźniak-Starak oceniła współprowadzącego "Mam talent!". Bez ogródek mówi o SERII WPADEK
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.03.2024 22:19

"Prokop to nie jest". Agnieszka Woźniak-Starak oceniła współprowadzącego "Mam talent!". Bez ogródek mówi o SERII WPADEK

Mam talent!
Co Woźniak-Starak myśli o współprowadzącym "Mam talent!", fot. KAPiF

Nowy sezon „Mam talent” miał premierę 2 marca 2024 roku. Jaki jest nowy prowadzący programu Jan Pirowski? Agnieszka Woźniak-Starak nie gryzła się w język. Ujawniła całą serię wpadek.

Nowy sezon „Mam talent!”: nowe jury i prowadzący

Ruszył nowy sezon „Mam talent!”. W 15. serii widzów czeka wiele zmian, od nowego logo i studia, aż po nowych prowadzących i nowy skład jury. W fotelach jurorskich zasiedli Julia Wieniawa i Marcin Prokop. Ten ostatni przez lata był prowadzącym. Teraz w tej roli zobaczymy Jana Pirowskiego, któremu towarzyszy Agnieszka Woźniak-Starak.

Co jeszcze przed emisją programu powiedział o poszukiwanych talentach w „Dzień dobry TVN” Jan Pirowski?

Wydaje mi się, że świat dzieli się na artystów i rzemieślników w tej materii. Inni się z tym rodzą, inni wykuwają go latami. Wcale nie są gorsi od tych pierwszych – wyznał nowy gwiazdor „Mam talent!”.

Teraz w rozmowie z dziennikarzem TVN wypowiedziała się Aga Woźniak-Starak. Jej słowa o swoim współprowadzącym mogą wprawić w zdumienie, szczegóły poniżej.

Oni nie mają szans w „Tańcu z Gwiazdami”. Kto odpadnie na samym początku? Dla tych gwiazd to nie są dobre wieści Dziewczynka weszła z TYM na przesłuchanie "The Voice Kids". Ida Nowakowska była w szoku

15. sezon „Mam talent!”: kim jest nowy prowadzący Jan Pirowski?

Jan Pirowski ma 38 lat. Karierę w mediach zaczynał jeszcze jako licealista, w RMF FM. Później został prezenterem w Radiu Eska Kraków. W telewizji rozwinął skrzydła w stacji TTV. Najpierw pracował jako asystent dyrektorki programowej kanału, następnie został prowadzącym programów „Pierwszy raz za granicą”, „DeFacto”, „Kto to kupi” i teleturnieju „99. Gra o wszystko”.

Rola prowadzącego „Mam talent!” to całkiem nowe wyzwanie. Zwłaszcza że Pirowski zastępuje Marcina Prokopa, którego charyzma i dowcip stały się już kultowe. Co wiadomo o jego pierwszych poczynaniach na planie? Agnieszka Woźniak-Starak ujawniła wszystko, przeczytacie o tym poniżej.

Mam talent, Agnieszka Woźniak-Starak, nowi prowadzący, jaki jest Jan Pirowski, wpadki
Nowe jury i prowadzący “Mam talent!”, fot. KAPiF

Agnieszka Woźniak-Starak mocno o nowym współprowadzącym

Tuż po premierze pierwszego odcinka 15. sezonu „Mam talent!” dziennikarz TVN zapytał Agnieszkę Woźniak-Starak, co sądzi o swoim współprowadzącym. Poprosił o wpadki i anegdotki popełnione przez Jana Pirowskiego.

Janek… rzeczywiście czasem mu się uda. Są różne zabawne sytuacje. Mogę opowiedzieć jedną. Już poza tym, że Jankowi się parę razy zdarzyło różnym iluzjonistom popsuć ich występ podczas castingu, którzy nie słuchali moich ostrzeżeń pod tytułem: „Nie bierzcie go do siebie na scenę, to się źle skończy”. Były też takie różne momenty. Przychodzą na przykład dwie koleżanki, które widać na pierwszy rzut okaże, że są w podobnym wieku, ale z jakiegoś powodu Janek pyta jedną z nich, czy jest mamą. I już trudno wybrnąć później z takiej sytuacji – opowiadała ze śmiechem Aga.

Wtedy dziennikarz stwierdził z humorem:

Jak syn albo młodszy brat Marcina Prokopa, taki vibe – na co Woźniak-Starak odpowiedziała: “Ale to jest bardzo fajne, ogólnie się bardzo dobrze bawimy”.

A jak wam podobają się nowi prowadzący?

Mam talent, Agnieszka Woźniak-Starak, nowi prowadzący, jaki jest Jan Pirowski, wpadki
Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak, fot. KAPiF
Mam talent, Agnieszka Woźniak-Starak, nowi prowadzący, jaki jest Jan Pirowski, wpadki
Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak, fot. x-news.pl, Mirosław Sosnowski/Tvn
Mam talent, Agnieszka Woźniak-Starak, nowi prowadzący, jaki jest Jan Pirowski, wpadki
Jan Pirowski nowym prowadzącym “Mam talent!”, fot. KAPiF
Mam talent, Agnieszka Woźniak-Starak, nowi prowadzący, jaki jest Jan Pirowski, wpadki
Nowe jury “Mam talent!”, fot. x-news.pl, Mirosław Sosnowski/Tvn
Tagi: Mam talent