Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Nie wierzymy w to, co Woźniak Starak napisała po zwolnieniu z DDTVN. Tak podsumowała wczorajszy dzień
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 23.06.2023 14:28

Nie wierzymy w to, co Woźniak Starak napisała po zwolnieniu z DDTVN. Tak podsumowała wczorajszy dzień

Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z DDTVN, fot. KAPIF
Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z DDTVN, fot. KAPIF

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po zwolnieniu z “Dzień Dobry TVN”. Gwiazda opisała wczorajsze wydarzenia, a fani zaczęli ubolewać, że nie zobaczą jej już w roli prowadzącej poranny format.

Kogo zwolniono z Dzień Dobry TVN?

Chyba nikt nie spodziewał się takich roszad w TVN-ie. 22 czerwca stacja ogłosiła, że żegna się z pięciorgiem prowadzących śniadaniówkę. Za dalszą współpracę podziękowano Małgorzacie Rozenek, Annie Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgorzacie Ohme i Agnieszce Woźniak-Starak. Kulisy decyzji szefostwa nie są znane. 

Z całego serca dziękujemy naszym dotychczasowym prowadzącym Ani Kalczyńskiej, Andrzejowi Sołtysikowi, Małgosi Ohme za wspaniałą współpracę, ich profesjonalizm, uśmiech, otwartość na drugiego człowieka. To wyjątkowa przygoda, która połączyła wszystkich w naszej redakcji podano w oficjalnym oświadczeniu.

Tylko u nas: Katarzyna Cichopek obładowana bukietami kwiatów pędzi z przystojniakiem. Mają powód do świętowania

Katarzyna Dowbor prowadzącą Dzień Dobry TVN?

Jeszcze nie wiadomo, kto zastąpi dotychczasowych prowadzących, jednak chętnych na pewno nie brakuje. Nieoficjalnie mówi się, że na liście kandydatów jest Katarzyna Dowbor. Gwiazda nie potwierdziła jednak tej informacji.

Jesienią “Dzień Dobry TVN” czekają zmiany, o których będziemy informować niebawem. Prowadzący pojawią się w nowych rolach i następującym składzie: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński napisano w komunikacie.

Agnieszka Woźniak-Starak zabrała głos po zwolnieniu z Dzień Dobry TVN

Widzowie są ciekawi, jak do całego zamieszania odniosą się poszczególne gwiazdy. Związana z show od 2020 roku Agnieszka Woźniak-Starak poniekąd zabrała już głos, publikując wpis na Instagramie. Zwróciła w nim uwagę na wczorajsze, 36. urodziny Pauliny Krupińskiej. Wspomniała też o innych wydarzeniach, jakie miały miejsce tego dnia:

Ach, dużo się wczoraj działo! Paulina świętowała urodziny, ja nowe wyzwania, a wieczór upłynął na inspirujących rozmowach z ekspertami @sensemed_concept o tym jak cieszyć się długim życiem i dobrym zdrowiem, a przy okazji świetnie wyglądać. Idealne zwieńczenie letniego dnia – napisała prezenterka.

Najwyraźniej dla Woźniak-Starak zwolnienie z “Dzień Dobry TVN” nie jest niczym szczególnie ważnym, a przynajmniej na to wskazuje jej komentarz, w którym z pewnością celowo pominęła wydarzenia, którymi dziś żyje cały polski show-biznes.

Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF

Internauci o zwolnieniu Agnieszki Woźniak-Starak z Dzień Dobry TVN

Internauci nie pozostali obojętni na zwolnienie Agnieszki Woźniak-Starak z “Dzień Dobry TVN”. Pod zacytowanym powyżej postem zamieścili kilka słów dotyczących wczorajszych zawirowań. Piszą w nich, że będzie im brakować dziennikarki w roli gospodyni.

  • Jedyna na którą miło się patrzyło i słuchało. Już nie będę oglądać śniadaniówki.
  • Bardzo będzie mi brakowało Ciebie w DTVN. Kompletnie nie rozumiem. Powodzenia.
  • Bardzo żałuję Pani Agnieszko, że nie będzie już Pani w dzień dobry TVN, bardzo lubiłam, bardzo oglądać Panią o poranku! Pozdrawiam ogromnie!

Żałujecie, że to akurat Agnieszce podziękowano za dalszą współpracę?

Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF
Agnieszka Woźniak-Starak o zwolnieniu z Dzień Dobry TVN, fot. KAPIF