Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dziewczynka weszła z TYM na przesłuchanie "The Voice Kids". Ida Nowakowska była w szoku
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.03.2024 09:43

Dziewczynka weszła z TYM na przesłuchanie "The Voice Kids". Ida Nowakowska była w szoku

Ida Nowakowska
Ida Nowakowska, fot. KAPiF

“The Voice Kids” od zawsze budzi wielkie emocje wśród widzów. Jak się okazuje jednak nie tylko pośród nich. Ida Nowakowska nie mogła uwierzyć, gdy zobaczyła, z czym jedna z uczestniczek weszła na przesłuchanie. Będziecie w szoku. 

Zmiany w nowej edycji "The Voice Kids"

"The Voice Kids" powróciło na ekrany TVP. Pierwszy odcinek długo oczekiwanej siódmej edycji został wyemitowany w ostatnią sobotę. Najnowsza seria programu rozpoczyna się bez udziału Dawida Kwiatkowskiego w roli jurora, który zdecydował się definitywnie opuścić format.

Kilka tygodni temu dostałem propozycję wzięcia udziału w kolejnej edycji i pewnym głosem powiedziałem Dominikowi, mojemu menadżerowi, że już nie chcę, że już wystarczy. Serce mówi mi 'Well done Dawid, Twoja misja w tym programie się zakończyła', a serca słucham jak babci - pisał w swoich mediach społecznościowych piosenkarz.
 

Tomasz Kammel i Ida Nowakowska będą prowadzić siódmą serię "The Voice Kids". Pomimo nieoczekiwanej zmiany, gdyż prezenterzy zostali zwolnieni z Telewizji Polskiej, pierwsze odcinki zostały już nagrane przed restrukturyzacją w stacji. W roli mentorów ponownie zobaczymy Cleo oraz duet Tomsona i Barona. Zamiast Dawida Kwiatkowskiego, który opuścił program, pojawi się Natasza Urbańska, debiutująca jako trenerka.

Pierwszy odcinek najnowszej edycji miał miejsce w ubiegłą sobotę, a fani zdążyli już wytypować faworytów.

Pod fotkami z „Voice Kids” wszyscy pytają, co się stało z Baronem. Od razu widać, że szykuje się do roli ojca Debiut Nataszy Urbańskiej w "The Voice Kids" i od razu takie sceny! Już widać, jaką będzie trenerką

Internauci ocenili 1. odcinek "The Voice Kids"

Po pierwszym odcinku najnowszej serii "The Voice Kids" emocje jeszcze nie opadły. W drużynie Nataszy Urbańskiej znaleźli się: Lena, Miłosz, Elena oraz Michell. Natomiast drużynę Cleo wybrali Dominik, Jacek i Marysia. Do zespołu Tomsona i Barona trafili zaś Marta, Milena i Emilia. Fani programu na oficjalnym profilu "The Voice Kids" wyrazili swoje oczarowanie talentami młodych wokalistów.

  • To był niewątpliwie najlepszy występ! Mega podziw!  
  • Petarda finalistka gotowa i nie kłócić się ze mną. Nie przekombinowane. Duży głos. 
  • Zapowiada się mocna edycja ... Super głos. 
  • Genialnie energicznie i żywiołowo, dykcja i tempo, dziewczyno, gratulacje i super że Nataszka –pisali fani.

Ida Nowakowska podzieliła się zapowiedzią następnego odcinka “The Voice Kids”. Prezenterka była w szoku, kto wszedł na scenę razem z jedną z uczestniczek. 

Jedna z uczestniczek przyprowadziła nietypowego gościa

Dziewczynka z kurą w Ida Nowakowska jako prowadząca programu przeprowadza krótkie wywiady z uczestnikami. Największym zaskoczeniem nadchodzącego odcinka była dla niej dziewczynka o imieniu Marta. Przyprowadziła ona bowiem… kurę! Co najciekawsze, zwierzę nosi imię Nowakowskiej. Prezenterka dostała nawet w koszyku jajka, które zniosła jej imienniczka! Nowakowska była w sporym szoku, gdy to zobaczyła.

W The Voice Kids nie tylko cudowne głosy, ale też mnóstwo śmiechu i zabawy!!! Zapraszam w sobotę o 20!   Marta, miło mi, że poznałaś mnie z moją imienniczką ( kurą Idą) i podarowałaś mi jej jajka! Tego się naprawdę nie spodziewałam! Niesamowite historie w tvk. Best creative team! – napisała Nowakowska.

A co z komentarzami pod postem? Ludzie rozpływają się nad gestem dziewczynki i jej rodziców, a Ida zbiera komplementy za to, w jaki sposób prowadzi program. 

Dziewczynka z kurą w "The Voice Kids", fot. Instagram
Dziewczynka z kurą w "The Voice Kids", fot. Instagram
Dziewczynka z kurą w "The Voice Kids", fot. Instagram
Dziewczynka z kurą w “The Voice Kids”, fot. Instagram
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF
Ida Nowakowska, fot. KAPiF