Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Debiut Nataszy Urbańskiej w "The Voice Kids" i od razu takie sceny! Już widać, jaką będzie trenerką
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2024 21:10

Debiut Nataszy Urbańskiej w "The Voice Kids" i od razu takie sceny! Już widać, jaką będzie trenerką

Natasza Urbańska w "The Voice Kids", fot. kadr z programu "The Voice Kids"/TVP2/24.02.2024
Natasza Urbańska w "The Voice Kids", fot. kadr z programu "The Voice Kids"/TVP2/24.02.2024

Natasza Urbańska zadebiutowała w “The Voice Kids” i od razu wywołała niezwykle ogromne emocje. Reakcja piosenkarki na jeden z występów w programie okazała się wyjątkowo ekspresyjna. Od razu widać, jaką będzie trenerką.

"The Voice Kids". Natasza Urbańska w nowej roli

“The Voice Kids” ruszyło z siódmą edycją. W sobotę premierowo wyemitowano na antenie TVP2 pierwszy odcinek popularnego talent show dla najmłodszych. Długo oczekiwany program poprowadzili Ida Nowakowska i Tomasz Kammel.

Choć po zwolnieniach w “Pytaniu na śniadanie” obecność duetu w Telewizji Polskiej może być niemałym zaskoczeniem, należy pamiętać, że premierowe odcinki “The Voice…” zostały zrealizowane jeszcze przed zmianami w zarządzie medium.

W otwierającym nową odsłonę show odcinku na fotele trenerskie powrócili Baron z Tomsonem oraz Cleo. Miejsce po Dawidzie Kwiatkowskim, który zrezygnował z dalszej przygody w programie, zajęła zaś Natasza Urbańska.

Profil "The Voice Kids 7" rozgrzany do czerwoności! Jeszcze się nie rozpoczęło, a tam takie rzeczy! W czym problem? Waldek z "Rolnika" pokazał TAKIE widoki, że zapiera dech! I niech mu teraz ktoś zarzuci brak romantyzmu

"The Voice Kids". Natasza Urbańska reaguje na występ 14-latki

Wielu zastanawiało się, jak Natasza Urbańska poradzi sobie w nowej roli. Gwiazda nie miała łatwego zadania, ponieważ Dawid Kwiatkowski był jednym z ulubieńców widzów. Okazało się jednak, że świetnie odnalazła się na swoim stanowisku.

Artystka żywiołowo reagowała na występy młodych wokalistów, choć może też uznać, że bywała dość krytyczna - nierzadko to właśnie ona odwracała swój fotel jako ostatnia z trenerów.

Natasza Urbańska nie miała jednak żadnych wątpliwości, gdy na scenę weszła 14-letnia Michell Siwak. Pochodząca z Londynu dziewczynka sprawiła, że w oczach piosenkarki zaszkliły się łzy.

Natasza Urbańska zachwycona występem 14-letniej wokalistki

Michell Siwak wykonała utwór “1+1” z repretuaru Beyonce, który zachwycił wszystkich członków jury “The Voice Kids”. Natasza Urbańska nie mogła się powstrzymać, by nie wyrazić tego, jak bardzo wzruszył ją występ 14-latki.

Miałam kilka wybuchów w głowie w trakcie twojej piosenki. Mój mózg eksplodował… - stwierdziła artystka.

Pierwszy odcinek programu obfitował w ogromne emocje, co zapowiada wyjątkowo spektakularną edycję. Fani już dziś nie mogą doczekać się, by zobaczyć kolejne występy obdarzonych niezwykłym talentem uczestników.

Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. KAPiF
Natasza Urbańska
Natasza Urbańska, fot. KAPiF