Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldek z "Rolnika" pokazał TAKIE widoki, że zapiera dech! I niech mu teraz ktoś zarzuci brak romantyzmu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.02.2024 16:01

Waldek z "Rolnika" pokazał TAKIE widoki, że zapiera dech! I niech mu teraz ktoś zarzuci brak romantyzmu

fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Waldek z “Rolnik szuka żony” wyrósł na jednego z najpopularniejszych uczestników 10. edycji i wciąż pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami. Teraz wielbiciele bohatera programu mogli przekonać się, jak wielkim romantykiem jest mężczyzna.

"Rolnik szuka żony". Waldemar rozkochał w sobie widzów

“Rolnik szuka żony” to istny telewizyjny fenomen. Niewielu przypuszczało, że program, w którym rolnicy i rolniczki z całej Polski, będą poszukiwać miłości swojego życia, spotka się z tak ogromnym zainteresowaniem ze strony widzów.

Udział w show nie tylko pomógł wielu z uczestników odnaleźć drugą połówkę, ale zapewnił im również ogromną popularność, dzięki czemu niektórzy z nich obrali drogę influencerów.

W pewnym sensie tego rodzaju ścieżkę wybrał również Waldemar, bohater 10. edycji “Rolnika…”, który okazał się być jedną z najciekawszych postaci ostatniej z dotychczasowych odsłon programu.

Agnieszka z "Rolnika" już tak nie wygląda! Metamorfoza na miarę Hollywood. Z szarej myszki zmieniła się w gwiazdę Marta Paszkin z „Rolnika” po porodzie dostała zakaz spotkań z synkiem. Lekarze są nieugięci

Waldemar z "Rolnik szuka żony" na drodze do uczucia

Waldemar z “Rolnik szuka żony" odnalazł w programie miłość, jednak trzeba przyznać, że wybrał dość okrężną, skomplikowaną drogę. Niemal od samego początku faworyzował Ewę, z którą ostatecznie postanowił spróbować stworzyć trwałą relację.

Po czasie okazało się jednak, że uczucie, jakim darzył uczestniczkę, było jedynie zauroczeniem, które rozpadło się tuż przed zakończeniem 10. edycji show. Gdy wydawało się, że 41-latek odejdzie “z pustymi rękoma”, postanowił odezwać się do odrzuconej wcześniej Doroty.

Dziś para jest ze sobą w stałym kontakcie i choć ich miejsca zamieszkania dzieli 300 km, próbuje odbywać regularne spotkania. Fani trzymają kciuki, by zakochanym udało się utrzymać łączące ich uczucie.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" romantykiem

W czasie nieobecności Doroty, Waldemar oddaje się melancholijnemu nastrojowi, któremu sprzyja romantyczna aura związana z przemijającą zimą. Bohater “Rolnika…” wybrał się na poranny spacer, który udokumentował fotografią opublikowaną na Instagramie.

Zobaczyć możemy na niej łąkę oraz oczekujące na wypełnienie się zielonymi wiosennymi liśćmi drzewa usytuowane przy szosie. Gdzieś w oddali Waldek dostrzegł prawdopodobnie sarny, o czym świadczyć mogą dodane do zdjęcia emotikonki.

Były uczestnik show chciałby z pewnością, by w drodze towarzyszyła mu Dorota, jednak póki co, musi uzbroić się w cierpliwość. Jak przekonywała podczas jednej z ostatnich sesji Q&A kobieta, musi pozamykać kilka spraw w rodzinnym mieście, zanim będzie mogła ostatecznie zamieszkać ze swoim ukochanym.

Waldek z Rolnik szuka żony instagram
fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer