Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Fani oszaleli na widok noworodka na profilu Anny z "Rolnika"! To już?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.02.2024 15:44

Fani oszaleli na widok noworodka na profilu Anny z "Rolnika"! To już?

Rolnik szuka żony
Czy Ania z "Rolnika" już urodziła?, fot. Instagram; Facebook

Widzowie „Rolnik szuka żony” z niecierpliwością czekają na narodziny syna Ani i Kuby. Czy maluch przyszedł już na świat? Rolniczka właśnie pokazała nagranie z noworodkiem!

"Rolnik szuka żony": Ania i Kuba będą mieli dziecko

Ania i Kuba to ulubieńcy widzów z 10. sezonu „Rolnik szuka żony”. Choć seria dobiegła końca w grudniu, fani nieustannie sprawdzają, co dzieje się u rolniczki i jej ukochanego. Wielbicieli tej pary zresztą przybywa. Instagram Derbiszewskiej ma już 124 tysiące obserwujących. Nie bez powodu: wszyscy z utęsknieniem czekają na narodziny dziecka.

O tym, że Anna i Jakub spodziewają się syna, widzowie dowiedzieli się w świątecznym odcinku „Rolnika”. Ogłosił to dumny jak paw Manikowski. Ostatnio para korzystała z chwil, kiedy będą mogli być tylko we dwójkę. Derbiszewska i Manikowski wybrali się na wakacje nad morzem, odwiedzali też parki rozrywki. Co robią teraz? Na Instagramie rolniczki właśnie pojawiło się nagranie z noworodkiem! Szczegóły poniżej.

Fani boją się o Martę Manowską! Tuż po finale "The Voice Senior" opublikowała zdjęcia i się zaczęło Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda

Czy Ania z "Rolnik szuka żony" już urodziła?

Uczestniczka programu TVP ostatnio nie tylko przygotowuje się do powitania na świecie syna. Próbuje też odnaleźć się w nowym dla niej świecie instagramowej influencerki. Derbiszewska stara się dbać o swoich fanów i regularnie organizuje akcje odpowiadania na ich pytania. W ostatnim czasie wścibstwo widzów zaczęło ją jednak przerastać. Zrobiła listę pytań, na które nie zamierza odpowiadać.

Nie odpowiadam na pytania: który to miesiąc? Jakie imię dziecka? Kiedy dowiedziałam się o płci dziecka? Na kiedy poród? Każdy człowiek ma jakieś granice prywatności, także proszę o uszanowanie tego – ogłosiła Ania na Instagramie.

Do tej pory rolniczka przekonywała, że jej syn urodzi się na wiosnę. Teraz jednak pokazała nagranie z uroczym maluchem. O co chodzi?

Ania z "Rolnik szuka żony" pokazała nagranie z noworodkiem

Ania z „Rolnika”, poza polecajkami turystycznymi i ciekawostkami ze swojego życia, publikuje w sieci także filmy i zdjęcia, które mogą rozbawić jej obserwatorów. Teraz pokazała nagranie z noworodkiem. Niestety nie jest to jeszcze jej własna pociecha, lecz film udostępniony przez jeden z profili poświęconych macierzyństwu.

Karmiłaś mnie lodami i frytkami przez 9 miesięcy, a teraz dajesz w kółko to samo mleko? – brzmi żartobliwy napis na nagraniu, pokazującym noworodka z zabawnie zgorszonym wyrazem buzi.

Fani Derbiszewskiej muszą zatem uzbroić się w cierpliwość. Widać jednak wyraźnie, że Ania już przygotowuje się, także psychicznie, do roli mamy.

Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, Instagram, ciąża, dziecko
Ania z “Rolnik szuka żony” na Instagramie, fot. instagram.com/aniaderbiszewska
Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, dziecko, poród
Ania i Kuba w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, ciąża, poród, dziecko
Ania i Kuba w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, ciąża, poród
Ania z “Rolnik szuka żony” na Instagramie, fot. instagram.com/aniaderbiszewska
Rolnik szuka żony, Ania i Kuba nad morzem, Instagram, ciąża, dziecko
Ania i Kuba “Rolnik szuka żony” na Instagramie, fot. instagram.com/jakub_manikowski