Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Co za radość! Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielili się ekscytującą informacją. "Udało się"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.02.2024 14:40

Co za radość! Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielili się ekscytującą informacją. "Udało się"

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram
Gwiazdy "Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” zawsze wzbudza wśród fanów wielkie emocje. Widzowie obstawiają, która para przetrwa i wybierają swoich faworytów. Bohaterowie jednej z poprzednich edycji podzielili się świetnymi wieściami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Ostatni sezon "Ślubu od pierwsze wejrzenia"

Uczestnicy “Ślubu od pierwszego wejrzenia” spotykają swoich partnerów życiowych dopiero w dniu ślubu. Po zawarciu małżeństwa, jako mąż i żona, poznają się lepiej, odkrywając swoje cechy, nawyki i życie codzienne. W finale mają możliwość zdecydowania, czy chcą kontynuować małżeństwo, czy też rozstać się.  Ostatni sezon programu "Ślub od pierwszego spojrzenia" wyłonił tylko jedną parę, która postanowiła pozostać razem. Kornelia i Marek szybko stali się obiektami zainteresowania internautów, którzy śledzą ich losy na platformach społecznościowych.

To zrozumiałe, że chcą wiedzieć dokładnie, co się dzieje w naszym życiu prywatnym. Gdy uznamy, że chcemy się czymś podzielić, to zrobimy to, ale wszystko w odpowiednim czasie - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Okazało się, że Kornelia i Marek nie zwlekają ze wspólnymi planami na przyszłość. Podzieli się z fanami cudownymi wieściami.

Gwiazdor "Ślubu od pierwszego wejrzenia" układa sobie życie u boku nowej partnerki. Pokazał ich wspólne zdjęcia Niepokojące wieści o stanie zdrowia gwiazdy "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Ostatnie pół roku jest koszmarne"

Karolina i Marek ze "Ślubu" zaręczyli się

Marek Różański podzielił się przez media społecznościowe istotną nowiną dotyczącą wspólnego życia z Kornelią. Okazało się, że para, która brała udział w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia", zaręczyła się nawet po zawarciu małżeństwa. Marek wyznał, że kolejność tych wydarzeń nie ma dla niego znaczenia.    

Tak więc zdecydowałem się na taki ruch, który trochę wykracza poza ramy codzienności. Bo kto powiedział, że pierścionek zaręczynowy to tylko kwestia przedślubnego okresu? Dlatego właśnie postanowiłem zaszaleć i sprawić Kornelii niespodziankę, która zwali ją z nóg! I powiem wam, nie zawiodłem się - napisał Różański na Instagramie. 

Marek dodatkowo podkreślił, że jego decyzja sprawiła ogromną radość Kornelii, co było dla niego bardzo ważne.

I teraz najważniejsze - reakcja Kornelii! Musicie mi uwierzyć, że była zaskoczona do granic możliwości! A ja szczęśliwy jak w dniu, gdy ją poznałem. Bo przecież o to chodzi, by dbać o uczucie cały czas, nawet po ślubie - dodał.

Inna z par natomiast świętuje 5. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego.

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu" dzielą się świetną nowiną

Jedną z ulubionych par widzów, która jest ze sobą dalej po programie, są Agnieszka i Wojtek. Występowali oni w 4. edycji show. Fani obserwują ich losy w mediach społecznościowych, a Agnieszkę  obserwuje ponad 200 tys. osób! Na Instagramie para pochwaliła się tym, że mają okazję świętować już 5. rocznicę ślubu.

Udało się! To on dawał mi nadzieję, że polecimy – napisała Agnieszka.

Zasugerowała tym samym, że wybrali się do Hiszpanii, wstawiając na Instastory flagę tego kraju. Para jeszcze bardziej cieszy się z tego wyjazdu, ponieważ nie wiadomo było do samego końca czy w ogóle się uda. 

Agnieszka na krótko przed wyjazdem miała problemy ze zdrowiem, wskutek których musiała przejść zabieg. Ostatecznie wszystko się udało i para miała okazję spędzić 5. rocznicę w słonecznej Barcelonie.

To był super wyjazd! Dane nam było cudnie świętować naszą 5. rocznicę ślubu w programie. Świętować we troje. Kocham ich nad życie! Bo to całe moje życie! – napisała we wpisie Agnieszka.

Agnieszka i Wojtek ze
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram

 

Agnieszka i Wojtek ze
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram
Agnieszka i Wojtek ze
Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram