Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Jest w ciąży czy nie? Kornelia ze "Ślubu" pierwszy raz odpowiada na pytanie. Fani nie mają już wątpliwości
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 08.02.2024 20:21

Jest w ciąży czy nie? Kornelia ze "Ślubu" pierwszy raz odpowiada na pytanie. Fani nie mają już wątpliwości

Ślub od pierwszego wejrzenia
Kornelia ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” otwiera się na temat ciąży, fot. Kadr z:"Ślub od pierwszego wejrzenia", TVN7

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w ofercie TVN7. Ostatnia edycja wyłoniła tylko jedno małżeństwo, które odeszło wspólnie z eksperymentu. Jak wyglądają teraz ich relacje? Internauci mają swoje teorie, a Kornelia odpowiedziała na plotki. Jest czego gratulować?

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Najnowsza edycja wyłoniła tylko jedno małżeństwo

Bohaterowie reality show poznają swoje drugie połówki związku małżeńskiego dopiero podczas ceremonii ślubu. Na kolejnych etapach już jako mąż i żona, uczą się swoich charakterów, nawyków oraz szczegółów wspólnego życia. W finale strony mogą zdecydować, czy kończą eksperyment rozwodem, czy będą kontynuować relacje.

Ostatni sezon "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wyłonił tylko jedną parę, która postanowiła dalej żyć w małżeństwie. Kornelia i Marek szybko zdobyli zainteresowanie internautów, którzy śledzą ich losy w mediach społecznościowych.

Aktywność duetu nasunęła im wiele teorii. Kornelia postanowiła publicznie odpowiedzieć na prywatne pytania. Czy domysły fanów na temat ciąży są prawdziwe?

Tak Roksana Węgiel wkupuje się w łaski ekipy "Tańca z Gwiazdami". Wszystko pokazano w sieci Joanna Kurska idzie na wojnę z TVP! Chce konkretnej kwoty! Tylko u nas szczegóły i komentarz

Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o popularności w internecie

Bohaterowie telewizyjnych programów często zyskują zainteresowanie internautów, którzy sprawdzają, jak toczą się ich losy po opuszczeniu kamer. Tym bardziej gdy przed tysiącami widzów wybierają sobie małżonków.

Kornelia po zakończeniu przygody w "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie może liczyć na nudę. Jej profil w mediach społecznościowych obserwuje prawie 60 tysięcy internautów. Jak się czuje z takim zainteresowaniem?

To zrozumiałe, że chcą wiedzieć dokładnie, co się dzieje w naszym życiu prywatnym. Gdy uznamy, że chcemy się czymś podzielić, to zrobimy to, ale wszystko w odpowiednim czasie - wyznała w rozmowie z Plotkiem.

Ostatnio internauci skupili się na przyszłości małżonków. Już od dawna zapowiadali oni założenie rodziny, a Marek był w stanie oświadczyć się ukochanej, choć prawomocnie są już małżeństwem. Czy takie decyzje zapowiadają ciążę bohaterki telewizyjnego show?

Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" otwiera się na temat ciąży. Fani mieli rację?

Jakiś czas temu małżeństwo podzieliło się z internautami uroczym zdjęciem, które wywołało ogromną dyskusję. Wszystko przez ubiór Korneli, który według fanów świadczył o ciąży kobiety. Doniesienia dotarły do samej bohaterki "Ślubu od pierwszego wejrzenia", która postanowiła się do nich odnieść.

Spodziewaliśmy się takich komentarzy czy tworzenia historii, bo wystąpiliśmy w programie telewizyjnym, ludzie nas oglądali, kibicowali, trzymali kciuki, są cały czas z nami - tłumaczyła.

W rozmowie z mediami nie zdementowała ani nie potwierdziła domysłów internautów. Zapewniała jednak, że z ukochanym zamierza przeżyć wspólną przyszłość, a o ważnych nowinach poinformuje swoich obserwatorów.

Jesteśmy normalnym małżeństwem i prowadzimy nasze normalne życie – praca, dom - zapewniała.

Więcej o Korneli i Marku ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" dowiecie się w naszym wywiadzie:

Ślub od pierwszego wejrzenia
Kornelia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" otwiera się na temat ciąży, fot. instagram.com/kornelia.m/
Ślub od pierwszego wejrzenia
Kornelia ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” otwiera się na temat ciąży, fot. Kadr z:"Ślub od pierwszego wejrzenia", TVN7

Źródło: Plotek