Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Gwiazda hitu TVN wyżaliła się w TVP. Został zwyzywany. Padły najgorsze obelgi
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 08.02.2024 14:43

Gwiazda hitu TVN wyżaliła się w TVP. Został zwyzywany. Padły najgorsze obelgi

Krystian Embradora - Pytanie na śniadanie
Pytanie na śniadanie, fot. kadr TVP

Gwiazda hitu TVN odwiedziła studio “Pytania na śniadanie”. Tam opowiedziała, co ją spotkało. Aż przykro było słuchać gdy padły słowa o obelgach. 

Zmiany w "Pytaniu na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” to jeden z programów TVP, który przeszedł gruntowne zmiany. Po tym, jak w kraju zaczęła rządzić dawna opozycja, w Telewizji Polskiej rozpętała się burza, jakiej nie było od lat. Pracę straciło wielu dziennikarzy w tym obsada prowadząca “Pytanie na śniadanie”. 

Na ich miejsce natychmiast pojawił się nowy skład. Obecnie śniadaniówkę TVP prowadzą cztery nowe pary. Wśród nich jest między innymi Tomasz Stockinger, który przez dekadę związany był z największą konkurencją, czyli “Dzień Dobry TVN”.

Tomasz Kammel po 15 latach pracy definitywnie żegna się z "Pytaniem na śniadanie". Przejmujące oświadczenie Debiut Katarzyny Dowbor w "Pytaniu na śniadanie". Na przywitanie od razu słowa, w które trudno uwierzyć

Zmiana tematyki w "Pytaniu na śniadanie"

Nowa obsada to niejedyna zmiana, jaką dostrzec mogą widzowie. W porannym programie nie brakuje też tematyki, która do tej pory nie była poruszana, a nawet zabroniona. Chodzi między innymi o społeczność LGBT, czy in vitro. 

Na antenie zaczęli też pojawiać się goście, którzy przyznali, że jeszcze kilka tygodni temu odmówiliby udziału w programie. Niektórzy nie byli tam od 8 lat i chętnie wracają przed kamery TVP. 

W “Pytaniu na śniadanie” nie brakuje też osób związanych z TVN, co wcześniej byłoby nie do pomyślenia. Jednym z gości ostatniego wydania był Krystian Embradora. Opowiedział o tym, z jakimi obelgami się spotkał.

Krystian Embradora w "Pytaniu na śniadanie"

Krystian Embradora jest doskonale znany fanom programu “Top Model”, gdzie po raz pierwszy dał się poznać szerszej publiczności. Jego prawdziwą pasją nie było jednak chodzenie po wybiegach, a muzyka. Rozpoczął solową karierę, a w tym roku zgłosił się do preselekcji przed Eurowizją z piosenką “Rebel”. Teledysk do utworu możecie zobaczyć poniżej. 

Krystian niedawno był gościem “Dzień Dobry TVN”, gdzie premierowo zaśpiewał swój utwór, który przez zagranicznych youtuberów został okrzyknięty kandydatem do zwycięstwa. 

Młody wokalista pojawił się też na kanapach "Pytania na śniadanie, ale tym razem nie opowiadał o muzyce, ale o hejcie, z jakim spotykał się, będąc dzieckiem. Wszystko przez jego kolor skóry i pochodzenie. Matka Krystiana jest Polką, ale jego ojciec jest Filipińczykiem, ale muzyk ma też hiszpańskie korzenie. Stąd jego ciemniejsze włosy i karnacja, które odziedziczył po ojcu. W związku z tym w szkole spotkało go wiele nieprzyjemności. 

Były to trudne czasy. Z hejtem mierzyłem się tak naprawdę od dzieciństwa. Było to dla mnie bardzo trudne w momentach kiedy rówieśnicy wyzywali mnie tekstami typu: “żółtek”, “Chińczyk”. Padały mocne słowa i jako małe dziecko znosiłem to dosyć ciężko. Nie było to łatwe, ale jakoś starałem się przetrwać ten okres-opowiadał w “Pytaniu na śniadanie”.

Wizyty w szkole nie raz kończyły się płaczem. 

Wracałem do domu i płakałem, ze nie chce już wracać do tej szkoły. Każdy dzień był dla, mnie trudny. Było warto się nie poddawać, bo w tym momencie jestem wdzięczny za to co mam - dodał. 

Krystian przekazał jednak, że miał ogromne wsparcie rodziców, swojej babci, ale także nauczycieli, którzy dbali o to, by czuł się dobrze w szkole i wśród rówieśników. Poniżej zdjęcia z wizyty Krystiana w “Pytaniu na śniadanie”.

Krystian Embradora w
Krystian Embradora w "Pytaniu na śniadanie", fot. kadr TVP2
Krystian Embradora w
Krystian Embradora w "Pytaniu na śniadanie", fot. kadr TVP2
Krystian Embradora w
Krystian Embradora w "Pytaniu na śniadanie", fot. kadr TVP2