Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Ale zaskoczenie! Kolejny nowy duet w "Pnś". Już trwają próby. Kiedy debiut przed kamerami?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 04.02.2024 12:18

Ale zaskoczenie! Kolejny nowy duet w "Pnś". Już trwają próby. Kiedy debiut przed kamerami?

Pytanie na śniadanie
Nowy duet w “Pytaniu na śniadanie”. Kiedy debiut?, fot. KAPiF

Obsada porannego "Pytania na śniadanie" zmienia się na naszych oczach. Widzowie TVP powitali już cztery zaskakujące duety, które przedstawiają najświeższe wiadomości każdego dnia. Produkcja jednak nie poprzestaje na tym składzie. Na horyzoncie pojawiają się kolejne gwiazdy. Kiedy zadebiutują przed kamerami?

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie". Kto dołączył do śniadaniówki TVP?

Po radykalnych zmianach w TVP ze śniadaniówką pożegnały się wszystkie dotychczasowe pary prowadzących. Na ekranie nie zobaczymy już m.in.: Kasi Cichopek, Macieja Kurzajewskiego, Tomasza Kammela czy Małgorzaty Tomaszewskiej. Choć decyzja stacji wzburzyła widzów, produkcja działa nieprzerwanie dzięki następcom.

Na miejscu dotychczasowych gospodarzy "Pytania na śniadanie" pojawiły się nowe duety, które mogą pochwalić się ogromnym medialnym doświadczeniem. Widzowie powitali już: Joannę Górską i Roberta Stockingera, Klaudię Carlos i Roberta El Gendy, Katarzynę Dowbor i Filipa Antonowicza a ostatnio także Beatę Tadlę i Tomasza Tylickiego.

Najbliższe dni zapowiadają jednak kolejne zaskoczenia. Do grona prezenterów dołączą następne gwiazdy, które zasilą poranne wydania. Próby przed kamerami już trwają.

Wpadka Beaty Tadli podczas debiutu w "PnŚ". Stres zrobił swoje. Tak przywitała się z widzami Karolina Pajączkowska zdradziła, jak zwalniano prowadzących "Pytania na śniadanie". Ujawniła, czego zabrania im umowa!

Nowi prowadzący "Pytania na śniadanie". Szykuje się kolejny duet?

Po zmianie rządów wiadomo było, że telewizję publiczną czekają dogłębne zmiany. Nikt jednak nie spodziewał się takiej rewolucji w ekspresowo krótkim czasie. Z "Pytaniem na śniadanie" pożegnały się lubiane gwiazdy, jednak nowa szefowa formatu zapowiadała, że dołoży wszelkich starań w podtrzymaniu renomy formatu.

Chciałabym, żeby ten program był ciągle lubiany przez widzów. I zrobię wszystko, żeby tak było - zapowiadała Kinga Dobrzyńska portalowi Wirtualnemedia.pl.

Zdradziła także plan na odnowienie śniadaniówki TVP. Obsadę miałoby tworzyć pięć par, które w tygodniu otrzymałyby własny dzień pojawiania się w "Pytaniu na śniadanie". Weekendy byłyby za to czasem rotacyjnym wśród nowych prowadzących.

Do tej pory poznaliśmy cztery pary prezenterów, co oznacza, że widzów TVP czeka jeszcze jedna niespodzianka. Kto pojawi się na naszych ekranach?

Nowy duet w "Pytaniu na śniadanie". Kiedy zobaczymy kolejną parę?

Produkcja przez dłuższy czas ściśle trzymała w tajemnicy wiadomość o tym, kto dołączy do ekipy "Pytania na śniadanie". Przypomnijmy, że w przypadku Katarzyny Dowbor, Filipa Antonowicza, Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego widzowie TVP praktycznie w ostatniej chwili dowiedzieli się o ich udziale w programie.

Ostatnia para również może być niespodzianką, aż do ich debiutu przed kamerami. Wirtualne Media podają, że duet zaczął już pierwsze próby do prowadzenia programu. Nazwiska gwiazd tak jak ich data wystąpienia w TVP pozostają jeszcze nieznane.

Znając dotychczasowe decyzje nowej szefowej "Pytania na śniadanie" możemy spodziewać się kolejnego zaskakującego parowania. Widzowie muszą pilnie śledzić najbliższe wydania śniadaniówki.

Pytanie na śniadanie
Nowy duet w “Pytaniu na śniadanie”. Kiedy debiut?, fot. KAPiF
Pytanie na śniadanie
Nowy duet w “Pytaniu na śniadanie”. Kiedy debiut?, fot. KAPiF

Źródło: Wirtualne Media