Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Ślub Od Pierwszego Wejrzenia

Ślub od pierwszego wejrzenia
15.05.2024 19:12 Aneta ze "Ślubu..." w szpitalu z córeczką. Poruszające wyznanie

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza w widzach kontrowersje. Nieczęsto zdarza się, że dobierane pary trwają w związku po skończeniu przygody. Aneta na szczęście odnalazła miłość i z Robertem założyła rodzinę. Narodziny córki były mieszanką radości i smutku. Przez co przeszła jej mama?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”
26.04.2024 16:36 To pary ze "ŚOPW" wyprawiały, gdy zgasły kamery. Psycholog ujawnia

Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” niezmiennie wzbudza silne emocje. Niedawno psycholog z formatu, Małgorzata Chorzewska wypowiedziała się na temat kulisów produkcji w podcaście „Zdrowo przegadane”.

Wielka radość Anety ze "ŚOPW"
25.04.2024 18:26 Wielka radość Anety ze "ŚOPW". Fani gratulują

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza wśród fanów ogromne emocje. Teraz jedna z uczestniczek show Aneta podzieliła się wspaniałą wiadomością. Fani nie mogą powstrzymać się od gratulacji. 

Rolnik szuka żony
03.04.2024 12:21 W internecie nic nie ginie. Bohater "Ślubu..." wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnika"

W TVP jeszcze nie zaczęła się 11. edycji "Rolnik szuka żony" a wokół nowych bohaterów programu już wybuchają skandale. Gwiazdor kontrowersyjnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytknął przeszłość jednej z uczestniczek. Do programu zgłosiła się nie tylko po miłość?

Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram
20.02.2024 14:40 Co za radość! Bohaterowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" podzielili się ekscytującą informacją. "Udało się"

Program “Ślub od pierwszego wejrzenia” zawsze wzbudza wśród fanów wielkie emocje. Widzowie obstawiają, która para przetrwa i wybierają swoich faworytów. Bohaterowie jednej z poprzednich edycji podzielili się świetnymi wieściami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

Ślub od pierwszego wejrzenia
08.02.2024 20:21 Jest w ciąży czy nie? Kornelia ze "Ślubu" pierwszy raz odpowiada na pytanie. Fani nie mają już wątpliwości

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" jest jednym z najbardziej kontrowersyjnych w ofercie TVN7. Ostatnia edycja wyłoniła tylko jedno małżeństwo, które odeszło wspólnie z eksperymentu. Jak wyglądają teraz ich relacje? Internauci mają swoje teorie, a Kornelia odpowiedziała na plotki. Jest czego gratulować?

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
31.01.2024 20:09 Para ze "ŚOPW" ogłasza zaręczyny, a internauci... ciskają gromy. Wiemy, czym tak rozzłościli fanów

Byli uczestnicy popularnego programu “Ślub od pierwszego wejrzenia” zaskoczyli swoich fanów zaręczynami, mimo iż są już małżeństwem. Obserwujący jednak zwrócili uwagę na inny szczegół dotyczący romantycznych zdjęć. Wielu z nich nie kryje oburzenia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"
17.01.2024 21:48 Gwiazdor "Ślubu od pierwszego wejrzenia" układa sobie życie u boku nowej partnerki. Pokazał ich wspólne zdjęcia

Były uczestnik popularnego programy TVN “Ślub od pierwszego wejrzenia” udostępnił w sieci fotografię z ukochaną. Sprawdźcie jak się prezentują.

Co się dzieje z Anitą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?
11.01.2024 23:20 Niepokojące wieści o stanie zdrowia gwiazdy "Ślubu od pierwszego wejrzenia". "Ostatnie pół roku jest koszmarne"

Anita Szydłowska, znana z popularnego programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”, zaniepokoiła obserwujących nową relacją w mediach społecznościowych. Kobieta niedawno wspierała męża w trudnych chwilach, a teraz sama jest w ciężkiej sytuacji. Co się u niej wydarzyło?

kadry z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia"/TVN - player.pl
22.09.2023 10:22 Uczestnik "ŚOPW" uderza w produkcję. Wyjawił, jak zmanipulowano rodzinną aferę

Krzysztof ze “Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie jest zadowolony z tego, jak w programie została ukazane jego rodzinne relacje. Uczestnik show postanowił wytłumaczyć wszystko widzom.

Ślub od pierwszego wejrzenia
14.02.2023 14:55 Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zobaczą nowych odcinków. TVN ma inne plany

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od lat wzbudzał zainteresowanie widzów i kontrowersje, jednak okazuje się, że nie powróci on w wiosennej ramówce. Stacja przygotowała dla odbiorców zupełnie nową propozycję.Wśród wiosennej ramówki TVN nie pojawi się znany program o parach, które poznają się dopiero przed złożeniem przysięgi. Na ich miejscu zostanie emitowana za to inna propozycja, która może w widzach wywołać równie wielkie emocje.

Karolina Tuchalska-Siermińska
13.10.2022 11:43 Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odchodzi z TVN. Wydała oświadczenie

Przykra informacja dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że kolejna osoba związana z produkcją postanowiła zrezygnować z pracy w TVN. Karolina Tuchalska-Siermińska jeszcze do niedawna była ekspertką w programie. Psycholożka wydała oficjalne oświadczenie, w którym przekazała, że rezygnuje z dalszego udziału w produkcji. Pod komunikatem Karoliny pojawiło się wiele komentarzy od widzów, którzy polubili Karolinę i docenili jej umiejętności. Jednocześnie nie kryli obaw, związanych z pojawieniem się na jej miejsce nowej osoby.