Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Aneta ze "Ślubu..." w szpitalu z córeczką. Poruszające wyznanie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 15.05.2024 19:12

Aneta ze "Ślubu..." w szpitalu z córeczką. Poruszające wyznanie

Ślub od pierwszego wejrzenia
fot. Instagram

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzbudza w widzach kontrowersje. Nieczęsto zdarza się, że dobierane pary trwają w związku po skończeniu przygody. Aneta na szczęście odnalazła miłość i z Robertem założyła rodzinę. Narodziny córki były mieszanką radości i smutku. Przez co przeszła jej mama?

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" znalazła męża w telewizyjnym show

Aneta i Robert szybko przypadli sobie do gustu, a poznanie podczas ślubu wydawało się czystą formalnością. W programie wiedzieliśmy, jak rodzi się między nimi uczucie i zaufanie. Jako jedna z nielicznych par postanowiła pozostać w małżeństwie po programie "Ślub od pierwszego wejrzenia".

W 2021 roku wyznali sobie miłość, a niedługo później na świecie pojawiło się ich pierwsze dziecko. Już w następnym roku pochwalili się informacją o narodzinach syna, Mieszko. W mediach społecznościowych chętnie dzielili się rodzinnymi kadrami z podróży.

Życie Anety i Roberta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" miało przejść największą próbę. Gdy duet dowiedział się, że ponownie spodziewa się dziecka, fani oszaleli na punkcie ciężarnej gwiazdy. Szybko jednak radość zamieniła się w poważną walkę o życie maleństwa.

To pary ze "ŚOPW" wyprawiały, gdy zgasły kamery. Psycholog ujawnia Wielka radość Anety ze "ŚOPW". Fani gratulują

Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" doczekali się córeczki. Ciąża niosła wiele trudów

Zanim jednak para miała okazję poinformować obserwatorów o ciąży i szczęściu związanym z ponownym rodzicielstwem doszło do porodu. Aneta urodziła córeczkę w 24. tygodniu ciąży. Taki przypadek jest skrajnym wcześniakiem. Dziecko pierwsze chwile życia spędziło pod stałą opieką lekarzy. Nieustannie walczono o jej życie.

Chcieliśmy Wam coś powiedzieć. Opowiedzieć. W związku z wieloma komentarzami o mojej ciąży. O ciąży w której chciałabym bardzo być, która dopiero kilkanaście dni temu, zgodnie z przewidywaną datą porodu powinna się zakończyć. Ale stało się inaczej. Zakończyła się ona niestety dużo dużo wcześniej. Zanim zaczął zaokrąglać się brzuszek, zanim zaczeliśmy jakiekolwiek przygotowania, zanim poinformowaliśmy o naszym kolejnym szczęściu cały świat. Zanim zrobiliśmy cokolwiek - pisała uczestniczka "Ślubu od pierwszego wejrzenia" po narodzinach córki.

Na szczęście mała Hania rośnie już na drożdżach, a dumni rodzice z radością pokazują urocze kadry z dwójką dzieci. Aneta podzieliła się nawet serią zdjęć ze szpitala po drugim porodzie. To dla niej wyjątkowa okazja.

Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o narodzinach córki. Dziewczynka jest wcześniaczkiem

Bohaterka telewizyjnego show podzieliła się z internautami kilkoma zdjęciami z pierwszych momentów z córką. Wszystko w Dniu Kangurowania. Jest to metoda często stosowana w przypadku wcześniaków i dzieci z niską masą urodzeniową. Kładzie się je wtedy na klatkę piersiową matek, imitując kontakt "skóra do skóry". 

15. maja obchodzimy Światowy Dzień Kangurowania. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że będzie miał dla mnie takie znaczenie. Że będzie przynosił tyle wspomnień, łez, na szczęście tych dobrych. Na ostatnim zdjęciu (pierwszy nasz dotyk skóra do skóry) udało mi się uwiecznić uśmiech Hani kiedy tylko się do mnie przytuliła. Nie umiem opisać nawet słowami jaką radość i wzruszenie wtedy czułam. Nie da się tego opisać słowami - napisała Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia".

Młodzi rodzice często dzielą się zdjęciami córki również podczas m.in. Dnia Wcześniaka. Pomimo ogromnego stresu dziś mogą się cieszyć rodzinnymi chwilami w towarzystwie ukochanych dzieci.

Ślub od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram
Aneta ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", fot. Instagram
Ślub od pierwszego wejrzenia, fot. Instagram
Aneta i Robert ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia", fot. Instagram