Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odchodzi z TVN. Wydała oświadczenie
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 13.10.2022 11:43

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odchodzi z TVN. Wydała oświadczenie

Karolina Tuchalska-Siermińska
fot. instagram.com/odnova.psycholog

Przykra informacja dla fanów programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Okazuje się, że kolejna osoba związana z produkcją postanowiła zrezygnować z pracy w TVN. Karolina Tuchalska-Siermińska jeszcze do niedawna była ekspertką w programie. Psycholożka wydała oficjalne oświadczenie, w którym przekazała, że rezygnuje z dalszego udziału w produkcji.

Pod komunikatem Karoliny pojawiło się wiele komentarzy od widzów, którzy polubili Karolinę i docenili jej umiejętności. Jednocześnie nie kryli obaw, związanych z pojawieniem się na jej miejsce nowej osoby.

Ekspertka ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" odchodzi z TVN

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" cieszy się ogromną popularnością zarówno u widzów jak i uczestników, którzy chcą wziąć udział w odważnym eksperymencie. W produkcji biorą udział również eksperci, którzy dobierają bohaterów w pary, a także przeprowadzają rozmowy.

Okazuje się, że grono psychologów w programie uległo zmianie. Psycholożka Karolina Tuchalska-Siermińska zamieściła na swoim Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że rezygnuje z dalszej współpracy z programem.

W opublikowanym na Instagramie komunikacie napisała, że dzięki udziałowi w projekcie zyskała wiele cennych doświadczeń i poznała wiele inspirujących osób. Mimo to postanowiła rozwijać się dalej. Dodała, że wkrótce poinformuje o swoich kolejnych planach.

Ciekawość, chęć niesienia wsparcia i zamiłowanie do pracy z ludźmi sprawiają, że chętnie sięgam po nowe wyzwania i projekty, w których mogę realizować te cele. To właśnie one sprawiły, że zdecydowałam się przyjąć propozycję udziału w Ślubie Od Pierwszego Wejrzenia. Współpracując w tym projekcie zdobyłam wiele cennych doświadczeń, bez wątpienia poszerzałam swoją strefę komfortu i poznałam wiele inspirujących osób. Moja przygoda ze Ślubami dobiegła końca, a przede mną kolejne wyzwania, o których opowiem Wam już niebawem czytamy w oświadczeniu.

Informacja o odejściu ekspertki została tłumnie skomentowana przez widzów, którzy jak sami wyznali, lubili program z udziałem Karoliny. Zasypali ekspertkę masa pozytywnych słów i życzeń.

— Szykuje się całkiem nowy skład jeśli chodzi o ekspertów. Szkoda, bo lubiłam oglądać ten program z udziałem Pani i Pani Magdy. — Karolinko bez Ciebie ten program już nie będzie taki sam, stracą oglądalność. — Ściskam Karolina i jestem ciekawa Twoich nowych wyzwań — czytamy w komentarzach.

Kolejna osoba zrezygnowała w pracy w TVN

Warto wspomnieć, że całkiem niedawno o zakończeniu współpracy z programem "Ślub od pierwszego wejrzenia" poinformowała także Małgorzata Chorzewska, która wystąpiła w aż 6. edycjach miłosnego reality-show.

Kiedy zaproponowano mi udział w Ślubie Od Pierwszego Wejrzenia, nie sądziłam, że moja przygoda z tym formatem potrwa tyle lat. Za mną sześć sezonów nagrań, wiele wzruszeń, sporo zaskakujących, czasem zabawnych, często poważnych sytuacji z naszymi bohaterami. Bardzo cenne doświadczenia. Czas pożegnać się ze Ślubami i ruszyć dalej — napisała na Instagramie Chorzewska. Z programem pożegnał się w swoim czasie również Piotr Mosak, psycholog, którego widzowie darzyli ogromną sympatią. W kolejnej edycji widzowie poznają więc zupełnie nowy ekspercki skład.

Zobacz zdjęcia:

Karolina Tuchalska-Siermińska
Karolina Tuchalska-Siermińska, fot. instagram.com/odnova.psycholog
Magdalena Chorzewska
Magdalena Chorzewska, fot. instagram.com/chorzewska_instaporadnia
Magdalena Chorzewska
Magdalena Chorzewska, fot. instagram.com/chorzewska_instaporadnia
Piotr Mosak
Piotr Mosak, fot. instagram.com/piotr.mosak.official

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Lewandowska martwi się o córki. Z Robertem wzięli sprawy w swoje ręce. "To trudna i odpowiedzialna sprawa"

Zapraszamy na naszego Instagrama Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.