Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Filmy i seriale > Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zobaczą nowych odcinków. TVN ma inne plany
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.02.2023 14:55

Widzowie "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nie zobaczą nowych odcinków. TVN ma inne plany

Ślub od pierwszego wejrzenia
Kadr z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia", prod. TVN

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" od lat wzbudzał zainteresowanie widzów i kontrowersje, jednak okazuje się, że nie powróci on w wiosennej ramówce. Stacja przygotowała dla odbiorców zupełnie nową propozycję.

Wśród wiosennej ramówki TVN nie pojawi się znany program o parach, które poznają się dopiero przed złożeniem przysięgi. Na ich miejscu zostanie emitowana za to inna propozycja, która może w widzach wywołać równie wielkie emocje.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" znika z anteny TVN

Od pierwszych edycji show, w którym uczestnicy zostali dopasowani w pary przed ślubem, wzbudzało wiele emocji. Widzowie obserwowali relacje bohaterów i kibicowali im bądź skreślali ich na straty w finałowym odcinku.

Program nie obył się również bez kontrowersji. W internecie często analizowano zachowanie par w stosunku do siebie. Pod lupę brano również samych ekspertów, którzy po dobrym poznaniu kandydatów mieli dobrać ich w zgodne małżeństwa.

Stacja podjęła decyzję, że "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie będzie emitowany w wiosennej ramówce. Widzowie nie muszą jednak na zawsze żegnać się z formułą. Kolejny sezon powróci już jesienią. 9. edycja po raz kolejny przedstawi odbiorcom kilka par poszukujących prawdziwej miłości.

Co zastąpi "Ślub od pierwszego wejrzenia"?

Widzowie TVN nie muszą się jednak obawiać, że wiosenne wieczory pozostaną bez wciągającej rozrywki. Stacja zapowiedziała, że pasmo zostanie urozmaicone o zupełnie nowy program. Tym razem w rolach głównych zobaczymy nastolatków i ich rodziców.

Program "Nastolatki rządzą… kasą" stawi przed młodszymi i starszymi bohaterami szereg niespodziewanych wyzwań. Co się stanie, gdy domowym budżetem zaczną dysponować nastolatkowie? To właśnie w ich rękach będą najważniejsze wydatki. Rodzice natomiast nie będą w stanie kontrolować tego, na co ich pociechy przeznaczą sumy.

Nowa propozycja TVN zapowiedziana została jako "mądrze przeprowadzony eksperyment pod okiem specjalistów i psychologów". Na ekranie wielokrotnie może zrobić się naprawdę gorąco.

Jeśli chodzi o kwestię finansowe, często dochodzi co sprzeczności między nastolatkami a ich rodzicami. Już wiosną zobaczymy, jak młodzi bohaterowie poradzą sobie, gdy zadanie utrzymania domu zostanie położone na ich barkach.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Zapytali Opozdę o kolejne dziecko, odpowiedź zaskoczyła wszystkich. W grę wchodzi adopcja

  2. Z samego rana w Walentynki Dominika Gwit wstawiła poruszające zdjęcie. Taka miłość trafia się rzadko

  3. Ale zaskoczenie. Z samego rana w Walentynki Tomasz Kammel wrzucił zdjęcie z Izą Krzan

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Plotek