Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda
Karolina Kurek
Karolina Kurek 17.02.2024 08:15

Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda

"Rolnik szuka żony"
Sara z "Rolnik szuka żony", fot. Facebook

Sara z programu “Rolnik szuka żony” jest jedną z najbardziej aktywnych w mediach uczestniczek programu. Jej niedawna relacja na InstaStories jednak mocno zaskoczyła. To naprawdę ona?

Sara w programie “Rolnik szuka żony”

Sara minionej jesieni wzięła udział w hicie Telewizji Polskiej “Rolnik szuka żony”. Byłą to 10. odsłona show, która cieszyła się ogromną popularnością wśród widzów. W programie Sara była jedną z kandydatek do serca rolnika Artura. Podczas nagrywania formatu mężczyzna wydawał się być zauroczony dziewczyną, a po zakończeniu “Rolnika” wyznał, iż się zakochał.

Wydawało się, że Sara i Artur będą jedną z tych par, które po programie odnajdą szczęście. Okazało się jednak inaczej. Para rozstała się w nieprzyjemnych okolicznościach. 

Nie może być tak, że ktoś jest w związku i jedna osoba nie odzywa się do drugiej przez półtora tygodnia, jak gdyby nigdy nic i jeszcze ma pretensje. Nie wiedziałam co się dzieje tak naprawdę - mówiła w finałowym odcinku.

A co na to Artur?

Poczułem, że to było zauroczenie, za szybko to się działa. Myślałem, że mi to przejdzie, ale nie przeszło, od razu powiedziałem Sarze, jaka jest sytuacja i zakończyliśmy to. Stwierdziłem, że nie ma sensu się dalej męczyć. Minęły te uczucia - ujawnił w rozmowie z Martą Manowską.

Rolnik przyznał, że po zakończeniu show cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Pań, z czego zamierza korzystać. Sara natomiast chce zostawić przeszłość za sobą. 

Nicola z "Rolnika" przeszła metamorfozę: "Mała aktualizacja". Mała? Na pewno zjawiskowa. Teraz to dopiero zawojowałaby show Ciężarna Marta Paszkin z "Rolnika" trafiła na porodówkę, a lekarze odesłali ją do domu! "No i czekam dalej"

Jak Sara z "Rolnika" spędziła walentynki?

Niedawno obchodziliśmy walentynki, a z tej okazji w sieci pojawiło się wiele zdjęć znanych osób i ich partnerów z wyznaniami miłości oraz planami na ten szczególny dla nich dzień, Do tego grona dołączyła także Sara z “Rolnik szuka żony", która w relacji na Instagramie zdradziła, iż święto zakochanych spędzi sama.

Pamiętajcie, żeby kochać samych siebie i robić wszystko, żeby być szczęśliwym. Więc ja zabieram dzisiaj siebie na randkę. Jedna z was przypomniała mi, że nie wykorzystałam mojego vouchera urodzinowego na masaż, więc to idealna okazja na to - wyznała.

Sara z "Rolnika" na nowym zdjęciu

Była uczestniczka show “Rolnik szuka żony” walentynki spędziła, relaksując się i skupiając na sobie. 

W piątek dodała nową relację na social mediach, gdzie przyznała, iż zapomniała, że dzień później obchodzony był dzień singla. Na zamieszczonym nagraniu Sara cieszy się z nachodzącego weekendu. Uwagę fanów zwrócił jednak jej wizerunek. Początkowo ciężko było ją poznać. Dziewczyna, która na co dzień nosi burzę loków, tym razem pokazała się w wyprostowanych włosach.

Dzisiaj w innej odsłonie - powiedziała.

Podoba wam się Sara w takim wydaniu?

Sara z
Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda, fot. Instagram
Sara z
Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda, fot. Instagram
Sara z
Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda, fot. Instagram
Sara z
Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda, fot. Facebook
Sara z
Sara z "Rolnika" pokazała się po samotnych walentynkach. Przecieramy oczy, patrząc na to, jak wygląda, fot. Facebook