Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ciężarna Marta Paszkin z "Rolnika" trafiła na porodówkę, a lekarze odesłali ją do domu! "No i czekam dalej"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 16.02.2024 15:19

Ciężarna Marta Paszkin z "Rolnika" trafiła na porodówkę, a lekarze odesłali ją do domu! "No i czekam dalej"

“Rolnik szuka żony”
Marta Paszkin, fot. KAPiF

Jedna z najpopularniejszych uczestniczek programu “Rolnik szuka żony” Marta Paszkin jest w ciąży. Już niedługo po raz kolejny zostanie mamą. W szpitalu kobieta usłyszała jednak od lekarza niespodziewane wieści. Ma powody do zmartwień? Szczegóły.

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny w "Rolnik szuka żony"

Marta to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek formatu “Rolnik szuka żony”. Przypomnijmy, że zgodnie z zasadami programu, Paszkin postanowiła napisać list do rolnika Pawła, który zdecydował się zaprosić kobietę, jak i pozostałe kandydatki do swojego gospodarstwa, by bliżej je poznać. Bodzianny wybrał Martę, z którą zapragnął stworzyć związek.

Para zamieszkała ze sobą, a w zeszłym roku wzięła ślub. Zakochani doczekali się również syna.

"Rolnik szuka żony". Najpiękniejsza rolniczka w historii na profilu programu tuż przed nową edycją! Okazja wyjątkowa Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni

Marta z "Rolnika" jest w ciąży

Paszkin i Bodzianny już niedługo ponownie zostaną rodzicami. Jakiś czas temu małżeństwo postanowiło zrobić sobie wyjątkową pamiątkę. Marta wzięła udział w specjalnej sesji zdjęciowej, gdzie z dumą podkreślała ciążowy brzuszek.

Kobieta pozowała do zdjęć w przepięknym, śnieżnym otoczeniu. Paszkin na tą okazję założyła tiulową suknię w odcieniu niebieskim i promieniała szczęściem, uśmiechając się do aparatu fotograficznego. Podczas sesji żonie oczywiście towarzyszył ukochany.

Niestety końcówka ciąży nie przebiega tak, jak by sobie tego życzyli.

Marta Paszkin w szpitalu

Była uczestniczka show "Rolnik szuka żony" termin porodu miała wyznaczony na 12 lutego. Wtedy też Marta Paszkin pojawiła się w szpitalu. Na miejscu usłyszała od lekarza, iż mogą wywołać poród, ponieważ nadal nie doszło do akcji porodowej. Kobieta opowiedziała o wszystkim na swoim InstaStories.

Właśnie dostałam zaproszenie na porodówkę, ale nie skorzystałam z tego zaproszenia. No przyjechałam, stawiłam się na umówiony termin, no i jako że nie ma akcji, to czy wywoływać poród. No nie. No i czekam dalej - relacjonowała.

W związku z tym gwiazda “Rolnika” musi jeszcze poczekać, aby po raz pierwszy wziąć pociechę w ramiona. Można jednak dostrzec, że Paszkin chciałaby mieć już poród za sobą. Marta zwróciła się także w nowym poście do internautek z pytaniem: 

Kawka z mężem w fajnym miejscu? Co jeszcze można zrobić, żeby wyluzować i zacząć w końcu rodzić? Wszelkie pomysły i sugestie mile widziane. Miłego weekendu dla Was

Fanki odpowiedziały:

  • Ja wzięłam się za mycie okien i na drugi dzień odszedł mi czop i odeszły wody. Powodzenia, najgorsze jest czekanie
  • Najlepiej wyluzować.... cieszyć się chwilą....Ja tak chciałam,że urodziłam 2 tygodnie po terminie....Zdrówka życzę....
  • Sprzatanie a najlepiej myć okna
  • Cieszyć się chwilą 

Trzymamy kciuki za rychłe i szczęśliwe rozwiązanie.

"Rolnik szuka żony". Ciężarna Marta Paszkin znalazła się w szpitalu. Na miejscu doszło do komplikacji, fot. Instagram
"Rolnik szuka żony". Ciężarna Marta Paszkin znalazła się w szpitalu. Na miejscu doszło do komplikacji, fot. Instagram
"Rolnik szuka żony". Ciężarna Marta Paszkin znalazła się w szpitalu. Na miejscu doszło do komplikacji, fot. Instagram
"Rolnik szuka żony". Ciężarna Marta Paszkin znalazła się w szpitalu. Na miejscu doszło do komplikacji, fot. KAPiF
"Rolnik szuka żony". Ciężarna Marta Paszkin znalazła się w szpitalu. Na miejscu doszło do komplikacji, fot. KAPiF