Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony". Najpiękniejsza rolniczka w historii na profilu programu tuż przed nową edycją! Okazja wyjątkowa
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.02.2024 21:51

"Rolnik szuka żony". Najpiękniejsza rolniczka w historii na profilu programu tuż przed nową edycją! Okazja wyjątkowa

kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Wielkimi krokami zbliża się 11. edycja “Rolnik szuka żony”, jednego z najpopularniejszych telewizyjnych reality show. Tymczasem na profilu programu nieoczekiwanie pojawiło się zdjęcie Kamili, uznawanej za najpiękniejszą uczestniczkę w historii programu. O co chodzi? Czyżby TVP miało dla nas jakąś niespodziankę?!

"Rolnik szuka żony" w sercach fanów

“Rolnik szuka żony” okazał się dla TVP strzałem w dziesiątkę. Format szybko rozkochał w sobie widzów, którzy pozostają mu wierni już od pierwszej edycji. Pod koniec ubiegłego roku zakończyła się dziesiąta odsłona show, a już teraz trwają castingi do kolejnej.

Fani na bieżąco kibicują uczestnikom, którzy poszukują swojej miłości w programie i pozostają z nimi nawet wówczas, gdy na planie padnie ostatni klaps. Wielu bohaterów show umożliwia im to dzięki aktywności w mediach społecznościowych.

Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni Burzliwy rozwód pary z "Sanatorium miłości". W życiu Adama pojawiła się nowa kobieta. Była żona jest wściekła!

"Rolnik szuka żony". Niespodzianka dla fanów?

Fani nie mogą się już doczekać jedenastej edycji swojego ulubionego programu. Produkcja jest w trakcie naboru uczestników - w swoich mediach społecznościowych opublikowała formularz, który wypełnić mogą osoby chcące spróbować swoich sił w show.

Tymczasem na Instagramie formatu nieoczekiwanie pojawiło się nagranie, na którym zobaczyć możemy rolniczkę uznawaną za najpiękniejszą w historii “Rolnika…” Kamilę Boś.

Czyżby Telewizja Polska szykowała niespodziankę dla fanów i postanowiło zaangażować uczestniczkę, która ostatecznie nie odnalazła miłości w programie, raz jeszcze? Rozwiewamy wszelkie wątpliwości.

"Rolnik szuka żony". Powrót Kamili Boś?

Niestety, fani, którzy mieli nadzieję, że będzie im dane po raz kolejny cieszyć się widokiem Kamili Boś na telewizyjnym ekranie, będą musieli obejść się smakiem. Była uczestniczka show pojawiła się na instagramowym profilu programu z innego powodu.

Rolniczka właśnie ukończyła 31 lat, a z tej okazji produkcja postanowiła złożyć jej życzenia. Wideo przedstawia bohaterkę 8. edycji, uśmiechającą się radośnie nad pięknym tortem w pastelowych barwach.

Kamila Boś pozostaje w stałym kontakcie z fanami poprzez media społecznościowe. Dzięki jej aktywności, wielbiciele mogą dowiadywać się, czym zajmuje się piękna blondynka oraz jak wygląda jej życie po programie.

Kamila Boś
fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp