Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nicola z "Rolnika" przeszła metamorfozę: "Mała aktualizacja". Mała? Na pewno zjawiskowa. Teraz to dopiero zawojowałaby show
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 16.02.2024 18:13

Nicola z "Rolnika" przeszła metamorfozę: "Mała aktualizacja". Mała? Na pewno zjawiskowa. Teraz to dopiero zawojowałaby show

Rolnik szuka żony
Jak wygląda Nicola z "Rolnik szuka żony", fot. facebook.com/rolnikszukazony

10. sezon programu „Rolnik szuka żony” dobiegł końca, ale widzowie wciąż sprawdzają, co dzieje się z uczestnikami show. Metamorfoza Nicoli wywołała burzę w sieci. Niedoszła wybranka Darka zmieniła się nie do poznania, mamy zdjęcia.

„Rolnik szuka żony”: co Dariusz zrobił Nicoli?

10. sezon „Rolnik szuka żony” budził w widzach wiele emocji. Niestety na sam koniec okazało się, że głównie negatywnych. Wszystko z powodu tego, jak rolnicy potraktowali swoje kandydatki. Bardzo wiele kontrowersji wzbudziło zachowanie Dariusza. Choć początkowo wydawał się zauroczony Nicolą, ze związku nic nie wyszło.

Darek niespodziewanie zakończył związek z Nicolą. Jego wytłumaczenia były równie zadziwiające: miał do niej pretensje nawet o to, że miała rzekomo problem z przyniesieniem herbaty do stołu. W finałowym odcinku zarzucał jej kłamstwa i doprowadził do płaczu.

Jak obecnie radzi sobie Nicola? W międzyczasie pojawiły się intrygujące doniesienia na jej temat. Nowe zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości, co dzieje się w jej życiu. Znajdziecie je na końcu tego tekstu.

"Rolnik szuka żony". Najpiękniejsza rolniczka w historii na profilu programu tuż przed nową edycją! Okazja wyjątkowa Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni

„Rolnik szuka żony”: co robią teraz uczestniczki programu?

Wiele uczestniczek 10. sezonu „Rolnika”, które zostały zranione przez niedoszłych wybranków, zdecydowanie ruszyło do przodu. Najlepszym przykładem jest Sara. Artur rzucił ją tuż przed finałem, jednak piękna brunetka nie rozpaczała po nim zbyt długo. Co więcej, zaprzyjaźniła się ze swoją „rywalką”, czyli Blanką Świercz. W Walentynki była sama, ale nie płakała z tego powodu, wręcz przeciwnie.

Pamiętajcie, żeby kochać samych siebie i robić wszystko, żeby być szczęśliwym. Więc ja zabieram dzisiaj siebie na randkę. Jedna z was przypomniała mi, że nie wykorzystałam mojego vouchera urodzinowego na masaż, więc to idealna okazja na to – napisała Sara na Instagramie.

Nicola także zacieśnia więzi z innymi uczestnikami programu. Niedawno pokazała zdjęcia ze spotkania z Jankiem, jednym z kandydatów Agnieszki. Okazało się, że bardzo się polubili. Teraz była wybranka Dariusza pokazała fotki po metamorfozie. Znajdziecie je poniżej. Jak zareagowali fani?

„Rolnik szuka żony”: nowe zdjęcia Nicoli, jak wygląda?

Po zakończeniu emisji 10. sezonu „Rolnika” to kandydatki, a nie uczestnicy programu, zaczęły cieszyć się największą popularnością fanów. Instagram Nicoli obserwuje już niemal 70 tysięcy osób! Nic dziwnego, że bohaterka formatu TVP coraz częściej pokazuje nowe zdjęcia i filmy. Teraz pokazała się w nowej fryzurze.

Mała aktualizacja – napisała Nicola pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że Nicola wygląda zniewalająco w nowym uczesaniu. Długie włosy zostały bardzo rozjaśnione. Chłodny, niemal platynowy blond, uzupełniony o naturalne cieniowanie wygląda bardzo modnie i nowocześnie. Zachwyceni są też internauci.

  • Bardzo ładnie. Najważniejsze, że uśmiechnięta, znaczy, że szczęśliwa.
  • Można się zakochać.
  • Śliczna ta aktualizacja
  • Super ci w tym blondzie
  • Pięknie wyglądasz – czytamy w komentarzach.

A jak wam podoba się metamorfoza Nicoli?

Rolnik szuka żony, Nicola, metamorfoza, nowe zdjęcia
Nicola z “Rolnik szuka żony” w nowej fryzurze, fot. instagram.com/nicolagaw
Rolnik szuka żony, Nicola, metamorfoza, nowe zdjęcia
Dariusz, Nicola i inne kandydatki w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Nicola, metamorfoza, nowe zdjęcia
Dariusz i Nicola w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Nicola, metamorfoza, nowe zdjęcia
Dariusz i Nicola w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Nicola, metamorfoza, nowe zdjęcia
Dariusz i Nicola w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony