Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Stanowcza reakcja Doroty z "Rolnika" po doniesieniach o końcu związku z Waldkiem. Ona tak serio?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 17.02.2024 09:07

Stanowcza reakcja Doroty z "Rolnika" po doniesieniach o końcu związku z Waldkiem. Ona tak serio?

Rolnik szuka żony
Dorota z "Rolnik szuka żony" odniosła się do domysłów internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP

Bohaterowie programu "Rolnik szuka żony" zyskują w mediach społecznościowych rzeszę fanów, a uczestnicy jubileuszowej edycji szczególnie zapadli im w pamięć. Dużym zainteresowaniem cieszy się Dorota i Waldek, którzy nieoczekiwanie stworzyli związek. Jak wygląda obecnie ich relacja? Kobieta odniosła się do wiadomości o zakończonej relacji.

Dorota i Waldek razem po programie "Rolnik szuka żony"

Widzowie TVP mogli doznać niemałego szoku, gdy w finałowym odcinku 10. edycji "Rolnik szuka żony" okazało się, że Waldek stworzył parę z Dorotą. Przypomnijmy, że podczas ostatecznego wyboru kandydatki rolnik postawił na Ewę, odsyłając tym samym sympatyczną blondynkę do domu. Uczucia okazały się jednak inne.

W ostatniej rozmowie z Martą Manowską Dorotka wraz z partnerem nie kryła radości z rozpoczętej relacji. Para miała się świetnie dogadywać i wspierać w wiejskich obowiązkach. Z czasem jednak internauci zaczęli dopatrywać się kryzysu w tym związku.

Ostatnie aktywności Waldka sprawiły, że część fanów serii zaczęła uważać, że duet nie przetrwał próby czasy. Podczas ostatnich Walentynek internauci mogli zobaczyć samotnego rolnika. Jak potoczyły się ich losy?

"Rolnik szuka żony". Najpiękniejsza rolniczka w historii na profilu programu tuż przed nową edycją! Okazja wyjątkowa Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni

Dorota i Waldek z "Rolnik szuka żony" nie przetrwali?

Internauci czujnie obserwują aktywność jednej z najgłośniejszych par całego programu. Waldek z "Rolnik szuka żony" w ostatnim czasie coraz śmielej kontaktuje się z liczną grupą fanów. W mediach społecznościowych odpowiedział na kilka ich pytań. Oczywiście nie zabrakło tematu Dorotki.

Rolnik postanowił raz na zawsze sprostować domysły internautów na temat ich rozstania. Niedługo minie 5 miesięcy od rozpoczęcia przez nich związku.

Ile można słuchać „dowalania”, że nie byliśmy razem, bo sprawy rodzinne i zdrowotne pokrzyżowały te plany. Widać, wielu ludzi chce nam życie układać i mówić, jak trzeba postępować […]. Wiesz, co znaczy słowo „zaufanie”. Ja i Dorotka znamy ten termin i sobie ufamy - zaznaczał Waldek.

Plotek jednak nie brakuje, a do nich postanowiła odnieść się także Dorotka. Tym się zajmuje, gdy internet prowadzi dochodzenie w sprawie jej prywatnego życia.

Dorota z "Rolnik szuka żony" odpowiada na doniesienia o zakończeniu relacji z Waldkiem

Ostatni brak wspólnej aktywności zaciekawił internautów, jednak Waldek jeszcze niedawno zarzekał się, że taki obrót sprawy wynika z "powodów zdrowotno-rodzinnych" Dorotki. Teraz jego partnerka nieco potwierdziła słowa ukochanego.

W mediach społecznościowych pokazała, jak wraz z synem przygotowuje rosół. Do zdjęcia warzyw dodała emotkę schorowanej osoby, która może świadczyć o słabym samopoczuciu bohaterki "Rolnik szuka żony".

Być może duet dba o siebie aż tak mocno, że woli uniknąć rozprzestrzenia się choroby nawet między zakochanymi. Czas pokaże, czy wytrwają z sobą "w zdrowiu i chorobie". Jedno jest pewne, Dorota imponuje zimną krwią po takiej fali doniesień o rozstaniu.

Rolnik szuka żony
Dorota z "Rolnik szuka żony" odniosła się do domysłów internautów, fot. instagram.com/bully_b33/
Rolnik szuka żony
Dorota z "Rolnik szuka żony" odniosła się do domysłów internautów, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Rolnik szuka żony
Dorota z "Rolnik szuka żony" odniosła się do domysłów internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP
Rolnik szuka żony
Dorota z "Rolnik szuka żony" odniosła się do domysłów internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP