Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Fani boją się o Martę Manowską! Tuż po finale "The Voice Senior" opublikowała zdjęcia i się zaczęło
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 18.02.2024 13:27

Fani boją się o Martę Manowską! Tuż po finale "The Voice Senior" opublikowała zdjęcia i się zaczęło

Marta Manowska
Marta Manowska, fot. KAPiF

Marta Manowska to charyzmatyczna prowadząca hitowych programów TVP, takich jak: “Rolnik szuka żony”, “Sanatorium miłości” czy “The Voice Senior”. Po finale ostatniego z tych programów wstawiła na swojego Instagrama kilka zdjęć. Jej fani od razu zareagowali, internauci boją się o Manowską. 

Metamorfoza Marty Manowskiej

Marta Manowska to ulubienica widzów TVP. Gwiazda cieszy się ogromną popularnością i z przyjemnością dzieli się z fanami fragmentami ze swojego życia prywatnego oraz zakulisowymi momentami prowadzenia programów. Nie brakuje powodów do dumy, ponieważ jej portfolio obejmuje takie hity jak "Sanatorium miłości", "Rolnik szuka żony", "Korona Gór Polski" i "The Voice Senior". To właśnie jej entuzjazm, empatia i sposób, w jaki traktuje uczestników, zdobyły serca wielu widzów, którzy nie wyobrażają sobie kogoś innego na jej miejscu.  

Prezenterka wraz z innymi gwiazdami wzięła udział w nagraniu świątecznego spotu dla kanału TVP Kobieta. Gwiazda zaprezentowała się tam w nieco innej odsłonie. Pokazała fanom swoją "odświeżoną" fryzurę, ale to nie koniec niespodzianek.

Marta Manowska przed finałem "Rolnika" chudnie w oczach! Znamy sekret gwiazdy Marta Manowska o rewolucji w "Rolnik szuka żony". Coś takiego jeszcze się nie zdarzyło. "Będą dwie dziewczyny"

Marta Manowska dużo schudła

W jednym z postów Marty Manowskiej na Instagramie otrzymaliśmy zapowiedź tego, co prezenterka szykuje, zwłaszcza na zbliżający się finał "Rolnika szuka żony". Wyglądało na to, że miała w planach zaskoczyć wszystkie uczestniczki, bo postanowiła podjąć pewne wyzwanie.

2 tygodnie bez: kawy, nabiału, glutenu, cukru, alkoholu - czytamy w relacji gwiazdy, która przy okazji pochwaliła się, że już widzi różnicę i "marzy o kanapce z serem".

Prezenterka pisała, że jej dieta ma niski IG (indeks glikemiczny) i jest tak apetyczna, że zanim zdążyła podzielić się nimi ze swoimi fanami, już je zjadła, szybciej niż mogła włączyć aparat fotograficzny.

A dieta niski IG plus rybki jest tak genialna, że nie zdążyłam zrobić zdjęcia żadnego posiłku. Pieczony dorsz, makaron z tuńczykiem - czytamy w relacji.

Kiedy ostatnio opublikowała kilka zdjęć, fani zaczęli bardzo martwić się o prezenterkę.

Internauci boją się o Martę Manowską

Marta Manowska opublikowała na swoim Instagramie kilka zdjęć tuż po finale 5. edycji “The Voice Senior”. Podziękowała całej ekipie i uczestnikom, a także pogratulowała zwyciężczyni.

Dziękuję Wam za ten sezon @thevoiceseniortvp  Wyjątkowy  Reginko! Gratuluję Ci z całego serca. I za Twoje serce dziękuję Dziękuję Roman, Tadeusz, Piotr Wszystkim Bohaterom tego sezonu gratuluję  Wasza siła, moc i talent są dla nas wzorem  @rinkerooijens @sibimag @plancrew  Całej Ekipie  @rafal_brzozowski_official.  Moim najdroższym  @anna.wenge  @kinia_wie, @julietteatelier  @przemekbrach  Fot: @akpapolskapress

Jedna z internautek wyraziła nadzieję dotyczącą tego, że Marta Manowska nie zostanie zwolniona z prowadzenia programu. Odnosiło się to do ostatniej fali utraty pracy przez dużą ilość pracowników TVP.

Oby tu obyło się bez czystki kadrowej! Super program :)

Lubicie Martę Manowską?

 

Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska, fot. KAPiF
Marta Manowska, fot. KAPiF