Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Marta Manowska przed finałem "Rolnika" chudnie w oczach! Znamy sekret gwiazdy
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 07.12.2023 16:50

Marta Manowska przed finałem "Rolnika" chudnie w oczach! Znamy sekret gwiazdy

Marta Manowska
Marta Manowska chudnie w oczach!/KAPIF, Instagram: @martamanowska

Marta Manowska to ulubiona prezenterka wielu widzów, która zasłynęła przede wszystkim za sprawą programów "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Gwiazda TVP ujęła widzów przede wszystkim swoją ogromną empatią i wzbudzającym sympatię uśmiechem. Już wkrótce stanie przed nie lada wyzwaniem. Jak się do niego przygotowuje?

Marta Manowska przygotowuje się do finałowego odcinka "Rolnik szuka żony"

Marta Manowska należy do najjaśniejszych i budzących najmniejsze kontrowersje gwiazd Telewizji Polskiej. Prowadząca liczne programy prezenterka niedawno zdecydowała się na metamorfozę, powierzając swoje włosy w ręce profesjonalnego stylisty. Okazuje się, że w najbliższym czasie zmianie ulegnie nie tylko jej fryzura. Co takiego szykuje Marta Manowska?

Już wkrótce na antenie TVP zobaczymy finałowy odcinek uwielbianego przez widzów programu "Rolnik szuka żony". Choć bez wątpienia większość uwagi fanów programu skupiona jest na uczestnikach, to Marta Manowska wcale nie zamierza wtopić się w tło. Wyróżnić prowadząca ma nie tylko nowa fryzura... ale również nowa sylwetka. Okazuje się, że gwiazda poważnie podchodzi do przygotowań na nadchodzący finałowy docinek.

Wielkie zamieszanie wokół "Rolnika" trwa! Po doniesieniach zza kulis głos zabrała sama Marta Manowska

Marta Manowska przeszła metamorfozę. To jednak nie koniec

Ulubienica widzów TVP cieszy się olbrzymią popularnością i chętnie pokazuje swoim fanom w mediach społecznościowych kadry ze swojego życia prywatnego oraz kulisy prowadzonych przez siebie progamów - a jest czym się chwalić, gdyż prezenterka ma na koncie takie produkcje, jak m.in.: "Sanatorium miłości", "Rolnik szuka żony", "Korona Gór Polski" i "The Voice Senior". To właśnie jej energia, empatia oraz podejście do uczestników sprawiły, że wiele osób nie potrafi sobie wyobrazić nikogo innego na jej miejscu.

Całkiem niedawno gospodyni wraz z innymi prezenterami wzięła udział w nagraniu świątecznego spotu dla kanału TVP Kobieta. Choć na efekt trzeba będzie jeszcze poczekać, to w sieci pojawiły się już fotografie ukazujące kulisy nagrań, na których gwiazda pokazała się w nieco odmienionym wydaniu. Dziennikarka zaprezentowała fanom swoją "odświeżoną" fryzurę, ale to nie koniec niespodzianek.

Marta Manowska szykuje niespodziankę? Gwiazda pochwaliła się nową dietą

Na jednej z ostatnich relacji Marty Manowskiej w serwisie Instagram dostaliśmy zajawkę tego, co prezenterka szykuje, m.in. na nadchodzący finał programu "Rolnik szuka żony". Wygląda na to, że prezenterka planuje zakasować wszystkie uczestniczki programu, gdyż zdecydowała się wziąć udział w pewnym wyzwaniu.

2 tygodnie bez: kawy, nabiału, glutenu, cukru, alkoholu - czytamy w relacji gwiazdy, która przy okazji pochwaliła się, że już widzi różnicę i "marzy o kanapce z serem".

Jak informuje dalej prezenterka, jej dieta ma niski IG (indeks glikemiczny) i jest tak smaczna, że nie zdążyła pochwalić się fanom swoimi posiłkami... gdyż spałaszowała je szybciej, niż uruchomiła aparat:

A dieta niski IG plus rybki jest tak genialna, że nie zdążyłam zrobić zdjęcia żadnego posiłku. Pieczony dorsz, makaron z tuńczykiem - czytamy w relacji.

Wygląda na to, że tuż przed nadchodzącym finałem "Rolnik szuka żony" Marta Manowska postanowiła jeszcze bardziej zadbać o swoją figurę. Jesteście ciekawi efektów?

Marta Manowska dieta
Instagram: @martamanowska
Marta Manowska, fot. Kapif
Marta Manowska, fot. Kapif
Marta Manowska, fot. Kapif
Marta Manowska, fot. Kapif
Marta Manowska, fot. Kapif
Marta Manowska, fot. Kapif